Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszten nagyon halvány a csík. Terhes vagyok? fórum

Terhességi teszten nagyon halvány a csík. Terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2010. okt. 25. 11:11
Gratulálok a Picurhoz! :)
2010. okt. 25. 11:10
ja és azért félek és türelmetlenkedek annyira,mert 4 hónapja volt egy méhen kívüli műtétem,és már a legkisebb tünetnél aggódok,nehogy megint az legyen. :(
2010. okt. 25. 11:09

Nekem halvány volt 2 napal késöbb ugyanolyan halvány

és Aug 5.én megszületett Kíra :) drukkolok elvileg a halvány csík is csík!

2010. okt. 25. 11:09

A halvány csík is csík!!!!!! (Nekem is így volt a második babámnál...)

GRATULA! :o)))

Persze azért pár nap múlva csinálj egy újat is, és irány a doki!

2010. okt. 25. 11:08
nálunk itt a gyógyszertárban csak a gravi-hcg tesztet lehet kapni,második pisilés volt,de még reggel.
2010. okt. 25. 11:04
Én is így kezdtem, halványka volt!!!
43. marno
2010. okt. 25. 11:04
Nekem 2 tesztem is csak halvány volt!Alig látszodott!Most itt alszik mellettem a 3 hónapos kis csajszi:)))
42. dorry
2010. okt. 25. 11:00
Ha már halványan is ott van a csík, az már nagyon jóóóó! Nekem a legelső csak szellemvonalas volt, alig-alig látszott, azt hittem sak odaképzelem, de nem ! bent játszik akiságyban már a 7 hós kisfiam! ?)) drukkolok!!!
2010. okt. 25. 11:00
Biztos túl korai még!Várj egy pár napot és tesztelj újra.Nekem is így volt...3 tesztet csináltam és csak a 3.-on látszott igazán a második csík!
2010. okt. 25. 10:55
Lehet hogy tényleg korai a tesztelés és azért halvány. Én a várható menszesz utáni második napon teszteltem, és nekem is nagyon halvány volt. Aztán pár nap múlva megint teszteltem és akkor már erős kétcsíkosat. De ha negatív lenne, akkor biztos hogy nem látszana semmilyen második csík, a helye sem.
39. d0b7178f40 (válaszként erre: 32. - Nicky84)
2010. okt. 25. 10:54
bár először nekem se alig látszott. Aztán vettem egy másikfajtát. Azon meg semmi. Másnap reggel megint csináltam ,és azon már egyértelműen látszott minden.
38. 0a84e34983 (válaszként erre: 32. - Nicky84)
2010. okt. 25. 10:53
Vagy korán teszteltél,vagy nem vagy terhes.Az elmaradt menzi után csináld meg.
37. hemos
2010. okt. 25. 10:53

Szerintem is csinálj holnap egy másik fajtát is, aztán menj a dokihoz. Ha nincs baba se lesz baj, ha benézel hozzá, nem igaz?

Én is drukkolok!

36. c0a3449bb0 (válaszként erre: 32. - Nicky84)
2010. okt. 25. 10:52
Tegyél fel egy képet róla!
35. d0b7178f40 (válaszként erre: 32. - Nicky84)
2010. okt. 25. 10:52

várj 2-3 napot. Ha nem jön meg, akkor nagy az esélye a babának. és akkor is csinálj tesztet. Reggeli pisiből csináltad?

mert annak van a legerősebb hormontartalma.

2010. okt. 25. 10:52

A halvány csík is csík:) Milyen tesztet csináltál? Csinálj egy másik fajtát, lehet, hogy azon jobban fog látszani.

Drukkolok, hogy baba legyen!

2010. okt. 25. 10:52
Szia! Szerintem az lesz a legjobb, ha pár nap múlva újabb tesztet csinálsz. Drukkolok!:)
2010. okt. 25. 10:50
sziasztok,2 nap múlva kéne megjönnie,de remélem nem fog.már több mint 1 hete fájnak a melleim és nőttek is.csináltam tesztet amin a 2. csík alig látszik,vagy már lehet beképzelem magamnak annyira szeretnénk babát.eddig csak az 1. babámnál fájtak így a melleim,de azon is gondolkoztam,lehet változnak a hormonok is és a menszi jele.annyira türelmetlen vagyok,szerintetek lehetek terhes,ha tényleg alig látszik a 2.csík,vagy korán teszteltem,vagy mindig látszik picit a második csíknak a helye és ne reménykedjek?
31. Orsi86 (válaszként erre: 30. - *Pillango*)
2009. szept. 23. 18:00

Jaj, köszönöm! :) Csak olyan lassan telik az idő...:) Annyira szeretném,h ott legyen a második csík.

Gratulálok a babádhoz! :)

30. *Pillango* (válaszként erre: 28. - Orsi86)
2009. szept. 23. 15:07

szió! én is így voltam ezzel, már mensi előtti héten is teszteltem, akkor még senki más nem látta a csíkjaimat, csak én... aztán egyre erősebb lett, és jéé, 28 hetes vagyok.. mégiscsak ott volt, ezt nem lehet behalucinálni...


Két nap múlva csinálj, és reggel! (ha holnap csinálsz, akkor is erősebb lesz már valószínű, de két nap az tuti)

29. Orsi86 (válaszként erre: 27. - Tbevi)
2009. szept. 23. 08:18

Szia!


Fogalmam sincs ,h mi lehet. De nagyon kiváncsi vagyok, hogy alakultak a dolgok.

28. Orsi86
2009. szept. 23. 08:16
Csináltam egy tesztet ami nagyon halványan pozitív lett. Igazából nemtudom, h csak azt a vonalat látom aminek elkéne színeződnie vagy egy halvány csíkot látok. Már volt egy terhességem, ott egyértelmü volt nekem ,h babám van. De sajnos 8 hetesen missed ab-om volt. :( Most kéne megjönnie a mestruációmnak. Milyen gyorsan termelődik a hcg hormon? Mikor csináljak új tesztet?
27. tbevi
2009. szept. 12. 13:09

sziasztok.

Érdekelne a véleményetek.

Hol is kezdjem.Pcos-s vagyok.Májusban menstruáltam utoljára.Kb.1-1,5 hónapja csináltam tesztet,negatív lett.

Tegnap csináltam lh ovulációs tesztet 2-t.Mindkettő virított az élénk csíktól.Később csináltam egy terhességit is délelőtt 10 körül,ami negatív lett, viszont délután ránéztem és láttam,hogy a tesztcsík, szinte láthatatlan,de mégis ott van. Hamis csík lenne?

Ilyenkor mi lehet?Kedden megyek dokihoz.

2008. dec. 12. 15:41
Hogy vagy?Baba?Nézz utána van egy új és állítólag sokkal fejlettebb terhes vitamin.FEMIBION.A sógornőmnek ezt írták ki!
2008. nov. 18. 17:06

Köszi a kérdést.Voltam a múlt héten,még nagyon picike (1 mm).Ezért visszahívott erre a hétre az ultrahangos dokinő.Úgyhogy holnap megyek.

Tisztában vagyok a vegyes táplálkozással,sajnos nagyon oda kellett figyelnem a kajálásra a kislányomnál,mert terhességi cukrom volt.

Amúgy pont ma 2 éves a kislányom.

24. csera (válaszként erre: 22. - Lengyelnehajni)
2008. nov. 13. 10:27

Mikor mész ultrahangra?

Hogy vagy?

A terhesvitamint én is csak 1 dobozt ajánlok az elején, ja és vegyes táplálkozást!

23. cikicakk (válaszként erre: 22. - Lengyelnehajni)
2008. nov. 12. 16:20
Mekkora bunkó volt a doki.Oda tényleg soha többé ne menj.Biztos babócád lesz, de a lelki békéd is fontos, ezért sürgősen válts orvost.
2008. nov. 12. 15:36

Sziasztok!


Voltam dokinál.Úgy tűnik,nem a legjobb napot választottam.Nem volt valami jó kedvében,így aztán közölte velem,hogy mit akarok én,hogy az mondható terhesnek,akinek minimum már 2 hetet csúszott a menstruációja.Szinte nem is érdekelte,hogy pozitív a teszt.Megvizsgált,azt mondta,még túl fiatal a terhesség,elküldött ultrahangra.Közölte vegyek folsavat.Ha nem mondta volna,akkor is vettem volna.Rákérdeztem mi a véleménye:Elevit vagy Gravida:---Erre ő:10 évvel ezelőtt is megszültek a nők terhesvitamin nélkül is.

Mondtam neki a lányommal elejétől a végéig szedtem az elevitet,gyönyörű kislány lett.

Erre ő:szerinte nem kellett volna...

Na erről ennyit,ehhez a dokihoz se megyek többet.

21. drlili
2008. nov. 12. 08:41

Az ENYÉM IS AZ VOLT!!!!

Október 1-én múlt 2 éves!!!

Konkrétan ALIG LÁTSZOTT a csik, a doki azt mondta, h NEM LÁTHATÓ semmilyen csík, DE NEKEM LETT IGAZAM...:-)

2008. nov. 12. 08:25
szia.én egy nagyon halvány teszt miatt szültem meg a nagyfiamat, egyedülállo anyaként.nemkivánt terhesség volt.azt hittem mert halvány,nem vagyok terhes!pedig az voltam.csak korán csináltam.nem csináltam többet,és 14hetes voltam mikor kiderült hogy mégis terhes vagyok.ugyhogy szeritem babád lesz :))gratula.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook