Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség kevésbé ismert jelei.... fórum

Terhesség kevésbé ismert jelei.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
30. Gagababi (válaszként erre: 29. - Gofrika)
2009. okt. 11. 12:40
nekem hámlott, de előtte viszketett, és kiszáradt. Addigra már megfogant a babó. :)
2009. okt. 11. 12:38
ez a kínomban nevetek esete. Tényleg hámlik a nyakam,és bármit megadnék hogy terhes legyek.
28. Gagababi (válaszként erre: 17. - Gofrika)
2009. okt. 11. 12:36
Ezen te gúnyolodsz?
27. Gofrika (válaszként erre: 24. - Orsi86)
2009. okt. 11. 12:32
a Qupido teszt 10-es!!!
26. Orsi86
2009. okt. 11. 12:32
ill. később.:)
2009. okt. 11. 12:31
Én a hónap közepén azt álmodtam,hogy kb 6 hós terhes vagyok. Pedig egyelőre egy pozi teszttel is boldog lennék...
24. Orsi86
2009. okt. 11. 12:31
Szerintem 2nap múlva teszteljetek. De az sem minnegy,hogy milyen érzékenységű tesztet használtok. Leghamarabb a 10mlU érzkenységű terhességi teszt ad megbízható eredményt. De van ami csak 50mlU érzékeny. Ott hamarabb derül ki a terhesség.
2009. okt. 11. 12:30
nagyon drukkolok,hogy baba legyen a dologban!!! Késett már máskor is? Nekem volt hogy pont 2 hetet késett,már bejelentkeztem dokihoz,mert persze tesztek negatívak voltak. Egy nappal doki előtt megjött a kis szemét.
22. Zoé00 (válaszként erre: 20. - Kiscsirke)
2009. okt. 11. 12:26
Te most hol is tartasz?
21. Zoé00 (válaszként erre: 18. - Gofrika)
2009. okt. 11. 12:25

Így utólag vissza gondolva lehet éreztem, de mivel nem foglalkoztam az egész témával, így nem is érdekelt.

Jó pár hónapja próbálkozunk, nyomjuk az ipart, de teljesen leálltunk, ebben a hónapban talán 1-2 alkalom volt, hogy baba legyen.

Számomra teljesen hihetetlen, ha sikerült volna.

Bár szokták mondani ha nem görcsölsz rá....

Nem tudom mikor teszteljek, olyan jó lenne már tudni, hogy mi a helyzet...

20. kiscsirke (válaszként erre: 15. - Zoé00)
2009. okt. 11. 12:25
Nekem is jöttek ki a Montgomery mirigyek, de ezek pár hét után.
19. Zoé00
2009. okt. 11. 12:23

Erről a hámlás dologról már több helyen olvastam, főleg a szárazságról.

Én tuti nem égtem le, szoliba sem voltam, alapba kreol a bőröm, szerencsés vagyok:)

A hámlás csak tegnap volt nálam, mára csak egy kis szárazság maradt...

18. Gofrika (válaszként erre: 16. - Zoé00)
2009. okt. 11. 12:23
nem éreztél beágyazódáskor hasszurkálást? Pé után 7-12 nappal???
2009. okt. 11. 12:22

Zoé! Hámlik a nyakam,lehetek terhes?

Csak vicceltem,leégtem múlt héten:DDDDDDDD

16. Zoé00
2009. okt. 11. 12:21
Ezek a dudorok amúgy jobban látszanak ha fázom...
15. Zoé00
2009. okt. 11. 12:20

Ohh mennyien jöttetek, tök jó!

Alig bírtam vissza olvasni:)


Nekem alapjáraton nem kicsik a cicik, de nem igazán veszem észre, hogy nőttek volna..talán egy picit feszesebbek...viszont a mellbimbóm közepe olyan, mintha lenne rajta egy vágás...

Ugye ma teszteltem, olyat vettem amiben kettő van, szerintetek mikor lőjjem el a következőt?


Olyan jó olvasni, hogy másnak milyen hamar pozitív lett, ennél a bizonytalanságnál nincs rosszabb...


Sziszmoly, mint hasonló cipőben járó társam, neked azt javaslom, hogy kicsit állj le a teszteléssel, és várj pár napot...felesleges pénz kidobás, és csalódás a negatív teszt...

Van akinek egyébként 1 hét után mutatja ki, egyénenként ez változó!!


Lina206...nekem is vannak apró dudoraim, bár valamennyire eddig is voltak, de most kidudorodtak jobban!

14. Gofrika (válaszként erre: 10. - Boszy28)
2009. okt. 11. 12:20
hány naposak a ciklusaid?
13. Gofrika (válaszként erre: 11. - Orsi86)
2009. okt. 11. 12:19
Így van,de ezt csak utólag tudod meg! Nekem volt hogy csak a mensi 2. napján esett vissza a hőm 37-ről.
12. Gofrika (válaszként erre: 8. - D9d8721118)
2009. okt. 11. 12:17
azok a "bubok" a Montgomery mirigyek a bimbóudvaron,és terhességkor kitüremkednek. Nem lett sötétebb az egész bimbóudvar? Szerintem tuti babus van a dologban!!! Tesztelsz???
11. Orsi86
2009. okt. 11. 12:17
Jah, azt nem írtam, hogy még a kimaradás elött lázasnak éreztem magam napokig. A magas hőmérséklet (37körül) is egy jel lehet.
2009. okt. 11. 12:10

Sziasztok!


Nekem 2 pozi tesztem volt, ciklus 30. és 34. napján.

Állandó szélgörcseim voltak, fájt a mellem, furcsa volt a mellbimbóm körül.

Sajnos a baba nem maradt meg, mert véralvadásgátlót szedek, de majd ezután... :)))


Ja, az első tesztem elég halovány volt, a második sem volt túl erős, de a baba ott volt.

Szerintem teszteljetek egy pár nap múlva, akkor megnyugodtok, ha pozit mutat. Ha akkor is negatív és babás jeleket észleltek, irány a doki! A legbiztosabbat ő és a labor mond.

Negatív teszt tévedhet, a pozi már nem. Kitartás, drukkolok!

2009. okt. 11. 12:10
Tűszőrepedés... bocsi
2009. okt. 11. 12:10

Sziasztok!

Én egy stimuláción vagyok túl, elvileg lehetnék babás...

Kb. 2 napja fájnak a mellbimbóim, nem lehet hozzáérni, és fehér kis "bubok" jelentek meg. Lehet baba a dologban?


Már csak azért is kérdezem, mert elvileg 3-4 napja lehetett tüszőrésem... Vagy már nem is tudom... Szóval elég korán lennék...

2009. okt. 11. 12:09

Hello.

Vagy annyira korai a terhességetek, hogy még nem mutatja ki a teszt, vagy egyszerűen más oka van annak, hogy nem jön meg. Sajnos lehet pár oka, ha nem jön meg, vagy csak késik. A 4 teszt között hány nap telt el?



Nekem 3 napja késett, amikor megcsináltam az első tesztet, pozitív lett, aztán a másik kettő is, egy héten belül. Nekem erős alhasi görcseim voltak, de nem a szellentéstől:)) A melleim duzzadtak voltak már akkor, a nyakamnál volt egy kis bőrszárazság, ami viszketett, de ez már teljesen elmúlt.

6. kiscsirke (válaszként erre: 5. - Gofrika)
2009. okt. 11. 12:06
Nekem az volt az érdekes, hogy rögtön fogantatás után már éreztem 1-2 nappal ezeket. Ráadásul pont nyaraltunk... :))))
2009. okt. 11. 12:03
ezt a bimbóérzékenységet mindenki érzi? Meg a leszakadó mellet? Nekem mensi előtt is csak éppenhogy feszülget...csak mert akkor nem kell tesztelni,ha ez egy ennyire tuti jel..
2009. okt. 11. 12:03

Sziasztok!


2x voltam terhes ,de nekem nem voltak ilyen tüneteim. Igazából az első tünetek a kimaradás után 4nappal kezdek el jelentkezni. Mell feszülés illetve a hasam is érzékeny. Pl.:régen hason aludtam,de most nem tudok.

De mindenki más. Lehet,h baba van a pocakban. Drukkolok.

Egy 7hetes kismama.

2009. okt. 11. 12:00

Szia!


Nekem az volt az érdekes, hogy a fogantatás után 1-2 nappal eszméleztlenül kívántam a gombát, és fájt az egyik mellbimbóm. Olyan fájdalom volt, amit azóta sem éreztem, és csak amellbimbóm. Eszméletlen érzékeny volt, semmi nem érhetett hozzá. Ez két napig tartott. Ja, meg nyúlós folyásom volt. De ez is csak az első napokban. Nem tulajdonítottam nekik nagyobb jelentőséget, aztán 3 héttel később késett 1 napot (amit nem szokott), végül a jelek miatt, és a 'baleset' miatt csináltam tesztet. Az eredmény már egy másfél éves tünemény. :)

Ja, és amúgy én nem voltam kívánós meg hányós ezek után.

2009. okt. 11. 11:58

Szia!

Nekem is pont ez a problémám.Nem jön meg 4 teszt is negatív lett,én is hasonló tünetekkel küzködök.

2009. okt. 11. 11:52

Sziasztok!


Szeretnék tapasztalatokat, véleményeket megosztani, meghallgatni!

Majdnem 1 évig próbálkoztunk a babával, de nem sikerült, aztán szüneteltettük, elfáradtam.

Viszont ép hogy ez megtörtént, 3 napja késik, mai tesztem negatív lett, tünetem annyi, hogy tegnap du arra lettem figyelmes, hogy hámlik a mellem, pontosan az udvar alatt rész, ma már ennek semmi jele, talán csak egy kis szárazság.

2 napja kellemetlen de folyamatosan böfögök, szellentek, és ez eddig nem igazán volt rám jellemző...

Szerintetek?Meséljétek el veletek volt-e ilyen, mikor lett pozitív a teszt?

Gyertek csajoK!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook