Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhesség alatt természetes gyógymóddal lehet-e húgyúti fertőzést kikúrálni? fórum

Terhesség alatt természetes gyógymóddal lehet-e húgyúti fertőzést kikúrálni? (tudásbázis kérdés)


13. mimmo33 (válaszként erre: 4. - 6b9378941a)
2009. máj. 28. 10:53

Szerintem is!!

Ne kísérletezzen magán, főleg így hogy terhes!

Egy elhanyagolt, vagy nem jól kezelt húgyúti fertőzés a babánál vakságot is okozhat!

2009. máj. 28. 10:50
Én bármikor, amikor felfázom, kamilla teát hársfavirág teával összekeverek (hogy meg tudjam inni,mert nem szeretem a kamillát), plusz vattát belemártogatok a még jóó meleg sima kamilla teába, és azzal lemosakodok helyileg, plusz ha már nagyon unom, fogok egy jó nagy, vastag betétet, abba csöpögtetek kamillateát és azon ücsörgök. Nem hűl ki, nem olyan,mintha bepisiltem volna. Ezekkel egy nap alatt el szokott múlni.
2009. máj. 13. 08:29

Nekem a lapacho tea vált be. Napi 1-1,5 litert ittam, esténként pedig ülőfürdőként használtam. Egy kád vízhez 1 liter tea.

De azért mindenképp kérd ki orvos tanácsát is. A baba és a Te egészséged érdekében is.

10. emf2007 (válaszként erre: 9. - Emf2007)
2009. máj. 6. 19:43
nem hat hanem hát az első szó,csak lusta vagyok ékezetes betűkkel írni:)))
9. emf2007 (válaszként erre: 7. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 19:42

szia,

hat literes azt hiszem a gyumolcsle,kb.300ftkorul van az ara lehet egy picit tobb.A mullerbe nezz korul

8. schmetterling89 (válaszként erre: 7. - Schmetterling89)
2009. máj. 6. 17:02
Ja, meg még annyit, hogy bármi ilyen vörösáfonyás cuccot hol lehet kapni, mert én vadásztam egy időben, de ég világon sehol nem találtam :S
7. schmetterling89 (válaszként erre: 6. - Emf2007)
2009. máj. 6. 17:01
Ez engem is érdekelne, mert nekem is vissza-visszatérő problémám ez. Kb mennyiért lehet kapni és mennyi a napi adag belőle ami kell?
2009. máj. 6. 16:32
a vorosafonya le nagyon jo hatasu es finom is.(muller-be)szoktam vasarolni,de szerintem mas szupermarketben is megtalalhato
2009. máj. 6. 16:25

Jó lenne tudni, mi okozza a fertőzést-baktérium v. vírus. Ehhez pedig vizelettenyésztés kellene...


A fokhagymának pl. természetes antibiotikus hatása van, valamint kitűnő vízhajtó a petrezselyem. Napi min. 2 l folyadék.


És irány a doki, ha még nem voltál! :-)

2009. máj. 6. 16:16
Fordulj orvoshoz!!!!Ha már kismama vagy főleg! A gyermek védelme legyen az első!Szerintem ,én ezt tenném!!!
2009. máj. 6. 16:15
vörösáfonyás termékek,vagy a gyógyszertárban készítenek ilyen panaszokra teát gyógynövényből.Csak jelezd,hogy állapotos vagy,mert vannak növények melyeket nem szabad inni.
2009. máj. 6. 16:15
Sok folyadék az jó módszer, lehetőleg tea, az vízhajtó. a folyamatos öbítés (pisilés) kirakja a kórokozók szűrét. :)
2009. máj. 6. 16:13
Terhesség alatt természetes gyógymóddal lehet-e húhyuti fertőzést kikúrálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook