Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térdbaleset és a vele járó agorafóbia fórum

Térdbaleset és a vele járó agorafóbia (beszélgetős fórum)


6. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - KakaósTej)
márc. 13. 13:48

Jajj szia, én is itt vagyok... :( Nekem 4 éve műtötték, térdkalácsot átrakták máshova... azóta szupi, csak a másik lábam van kikészülve..


Milyen műtéted volt?

5. tumbo2 (válaszként erre: 1. - KakaósTej)
márc. 13. 12:11
én ugyan nem szeretnék ismerkedni,de a főorvos nagyon elszúrta a műtétet.pár hónapig ki sem mertem menni a szobából mert csúszott az út. hálistennek volt aki hetente kétszer bevásárolt.aztán még utána is támogatott,az unokaöcsém.és egyre rosszabb az állapotom.
márc. 13. 11:37
Kiirtad, es kesz.
3. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - KakaósTej)
márc. 13. 11:11

En messze vagyok, de egy regi baratnom szuletesi rendellenesseg miatt lett mutve mind a ket laban tobbszorosen.



Mikor otthon lehetett mar apolni, en vittem a lecket, mikor labra tudott allni egyutt usztunk a suli elott.

6-7 uszas, 8-kir kezdjuk az orakra.

En teregettem meg taskat valtottam, mert en en tudtam.


Kiserleti sebeszet volt a terdein.

2. papája (válaszként erre: 1. - KakaósTej)
márc. 13. 11:00
Írj magadról kicsit többet, pl. hány éves vagy, hol laksz, férfi, vagy nő vagy ?
márc. 13. 07:23
Szeretnék ismerkedni olyan sorstársakkal, akiknek volt már térdficama, térdműtéte és gyakorlatilag újra kellett tanulnia járni! Illetve egy rendszeres (heti többször is ráérő) sétálópartner is klassz lenne, hogy kitörjek az itthon fogságából!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook