Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg olyan sok házasság tökéletes? És csak én vagyok ilyen béna? fórum

Tényleg olyan sok házasság tökéletes? És csak én vagyok ilyen béna? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2023. jan. 8. 14:15

Az a hülyeség aki ilyenben egyáltalán benne marad!

Sajnos tapasztalatból mondom ezt.

29. 80ASIQ (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 14:14
Szerintem nem kell felrúgni a kapcsolatot. Egyszerűen néha dugni valakivel.
2023. jan. 8. 14:12

Igazából a kérdés máshogy megfogalmazva...

Ha csak a szex nem működne a házasságodban, felborítanád?

27. dfc04c70e4 (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2023. jan. 8. 14:11
Így igaz.
26. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Globus)
2023. jan. 8. 14:11
Tegyük fel, hogy valóban nem. De akkor legalább valaki dugja. Másrészt, akár javulhat is, mert hősnőnk (esetleg hősünk) a kielégülés miatt jobb hangulatú lesz. Na persze ehhez az kellene, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalása azért mert van valakije.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Jooeva)
2023. jan. 8. 14:11

Első egy évben próbálkoztam a csábítással... nagy ritkán sikerült. Aztán behisztiztem, utána próbáltunk beszélni róla, hogy mi lehet, velem van-e a gond? Mondja el, de csak annyit mondott, nem velem van a baj...

És én itt ezt elengedtem. Jól el is voltam kb 3 évig, de aztán elkezdtem agyalni, hogy mi lehet... Nosztalgiázgattam, hogy milyen is volt, amikor még szexi nő voltam... És volt aki megkívánt.

24. dfc04c70e4 (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2023. jan. 8. 14:10

A sikeres házasságok sem csupán az évtizedeken át tartó (vagy annak hazudott) szextől működnek.

Ennél sokkal, de sokkal több kell egy (akár évtizedeken át tartó) jó házasságoz.

Természetesen a szex is hozzátartozik, és valóban fontos. De hogy nem kizárólag a szex tart össze egy házasságot, az biztos. Főleg nem hihető, hogy évtizedek után is ugyanúgy működik minden, mint a kezdetekkor.


Ezt nem azért írom, mintha nem érteném a hozzászólásodat. Csak továbbfűztem ezt a „sok évtized után is minden nagyon szép, minden nagyon jó, a szex csodás, egy álom a házasságom” blődséget.

23. jooeva (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 14:06

Azt kettőtöknek kell megbeszélni, hogy szex nélkül akarjátok-e a közös életet.

Neked csak hiányzik, ha írtál róla.

5 év baromi hosszú idő...gondolj bele, hogy még akár 20-30 év lesz ilyen vele. Akarod, fogod bírni?

Párod mit mond? Miért múlt el a vágy?

Egy életünk van, azt kell boldogan és elégedetten leélni, amennyire csak lehet!

Nekem fontos a szexualitás egy kapcsolatban, ahogy a tisztelet, a humor, a közös tervek, a hasonló gondolkozásmód, az alkalmazkodás, az elfogadás, hogy támogatjuk egymást, beszélgetünk mindenről is. Ezek mind-mind kellenek egy jónak mondható kapcsolatban.

2023. jan. 8. 14:06

Tudjátok mennyi szexi ruhám van? Alapvetően nagyon kedves nőci is vagyok :)

Próbáltam én már mindenhogy elcsábítani...de makacsul tartja magát :(

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2023. jan. 8. 14:04

Igen, tuti vannak például szüleimé is olyan, már lassan 50 éve. De tudom, náluk azért vannak kompromisszumok, jobban anyukám részéről.

Csak ma a nők talán nem annyira hajlandóak a kompromisszumokra, vagy mégis...

De 40 évesen már szexuálisan eltemetni magam, besavanyodott öregasszony leszek, ha nem érezhetem magam kívánatos nőnek...

De azt nem tudom, hogy ez ér-e annyit, hogy felrúgjak egy amúgy mindenben jól működő kapcsolatot.

20. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 8. 14:04
Pontosan. Én sem tagadtam soha. Néha napokba telik amíg visszatalálunk egymáshoz, máskor meg jó minden egymással. Nem könnyű ez a szaros élet. :)
19. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:59
Ha azt nézzük hogy a házasságok fele felbomlik, a másik felében meg sosem derül ki hogy élnek a 4 fal között csak ha késelésre kerül sor, akkor nem annyira boldogság minden. Vannak sikeres házasságok is. Elvétve.
18. dfc04c70e4 (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2023. jan. 8. 13:58

Nem kérek neveket. 😀 Nick-kel együtt sem hiszem el.


Én szívesen vállalom, hogy tökéletlen vagyok. És az olvasottak szerint nem vagyok egyedüli tökéletlen.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Jooeva)
2023. jan. 8. 13:55

Igen szikra már nincs egyáltalán egyik részről sem. Szerintem.

Emlékszem még milyen volt az első csók, amikor összebújtunk... De ezt már évek óta hiányolom :(

Csak nem tudom, hogy csak a szex miatt felrúgni egy kapcsolatot mekkora hülyeség lenne...

16. globus (válaszként erre: 8. - 80ASIQ)
2023. jan. 8. 13:55
Attól a kapcsolata nem lesz jobb. Sőt.
15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:55
Egy nagy lótúrót tökély! El ne hidd! Vannak nagyotmondók. Gyököt vonnék abból a nagy tökéletességből, akkor is meg kellene felezni. Talán kezdene hasonlítani a valósághoz.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 8. 13:52
persze lehet kicsit szélsőségesen fogalmaztam, de ez jön le... hogy mindenhol minden boldogság... és én vagyok elhanyagolt, megcsalt akármiben hibás, mert a kapcsolatok nagyrésze tökély
13. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 8. 13:51
Én eléggé sok helyen olvasom itt, egy-egy fórum kapcsán, hogy mindig minden jó 10+ évek múltán is. Senki nem hibázik, soha nincsen rossz napja, nem veszik össze a másikkal és persze a szex is pont olyan mint amikor megismerkedtek. Ne akard, hogy neveket írjak, mert tudnék! 🤔
12. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:50

Sokszor sok fórum hozzászólásainak fele sem igaz, arc nélkül mindenki azt ír, amit akar, lehet, hogy valótlanságot. Ez olyan, mint a fb., hogy sok-sok ember kialakít egy képet magáról ott és közben a valóságban a fa sorban sincs...

Az, hogy kinek mi az igénye szexuális téren, változó. Ha nincs, azért az nem normális. Meg kell keresni az okot.

Nem találjátok már vonzónak egymást? Nincs kémia? Nincs szikra?

Egy ismerős pár (25-30 közöttiek) is hasonló cipőben járt, csak még 5 éve voltak együtt, de barátsággá szelídült a kapcsolat, szakítottak. Azóta mindketten párra leltek és boldogok.

Nem szeretnék párkapcsolatban, de szeretkezés nélkül élni.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. jan. 8. 13:50

persze értem én, de mi abban a jó, ha belerúg az ember a már földön fekvőbe?

Szóval azt értem ez alatt, hogy olvasok már egy ideje pár ilyen témájú fórumot...ahol másnak is hasonló gondja van, mint nekem... és 100-ból 80 hozzászólás az, hogy bezzeg náluk, még 20 év után is egymásnak esés van...

10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Globus)
2023. jan. 8. 13:48
Tipikus esete forog fenn. Igen. 🤭
9. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:46

A címre reagálva: nem, ne hidd, hogy ilyen sok házasság tökéletes. Én amúgy sem hiszek semmiféle tökéletességben.


De hol olvasol olyan fórumokat, ahol emberek arról zengedeznek, hogy tökéletes a házasságuk? Főleg olyan fórumot, ami arról szól, hogy „mindenki házassága még 20 év után is heti 5-10 egymásnak esős szexelős...”?


Mindenkinek más a szexuális igénye. De a magam részéről én sem hiszek ebben a 20 év után is lángolás van kinyilatkoztatásokban. Házasságban a heti 5-10 alkalom hihető egy ideig, sőt mondom, természetes is, de 20 év után számomra már nem hiteles. Persze biztosan vannak extrém esetek, de itt mindenki házasságáról van szó. Mindenkire kizárt, hogy igaz legyen.

2023. jan. 8. 13:45
Szerintem Ti sajnos szélsőségesek vagytok rossz értelemben. A helyedben simán szeretőt keresnék!
7. kelep3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:43

Egyszer olvastam egy cikket a boldogságról. Valahol szerepelt benne egy olyan mondat, hogy : "ha 5-ből csak 2 nap kérdezed meg magadtól, hogy mit keresel e mellett az ember mellett" akkor az egy jó kapcsolat :D

Nos, a szemszögedből amúgy is teljesen mindegy, hogy mások kapcsolata (valójában) milyen.

De őszintén kívánom, hogy találjatok jobb megoldást, mint a szerető :)

6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2023. jan. 8. 13:34
👍
5. globus (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2023. jan. 8. 13:34
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:32
Nem kell mindent elhinni. Főleg itt nem. Van aki sok éve hazudozik. 😀
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. jan. 8. 13:31
én a másik szélsőséggel gond nélkül kiegyeznék :D
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 8. 13:26
Mindkét esetszám szélsőséges.
2023. jan. 8. 13:24

Akárhány hasonló fórumot olvasok, mindig az a végkifejlet, hogy mindenki házassága még 20 év után is heti 5-10 egymásnak esős szexelős...

Nálunk az a helyzet, hogy már 15 éve vagyunk együtt, de gyakorlatilag 5 éve nincs szex köztünk... (én 40 ő 41)

Egyéb téren nincsen semmi gond, gyakorlatilag barátok vagyunk, közös tulajdonnal. Már a szeretőn gondolkozom...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook