Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? fórum

Tényleg hatásos az EstoSlimball (gyomorlabda)? Vannak mellékhatásai? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
191. Saci44 (válaszként erre: 190. - Dokicica)
2009. jan. 7. 15:47

Üdv!


Mindig ámulattal figyelem ezeket a fórumokat, hogy az emberi naivitás milyen gigantikus formát tud ölteni!

Ezek a kérdések komolyak?

Valóban léteznek olyanok,akik elhiszik,hogy ezektől a csodaszerektől 2 hét alatt 10-19kg-tól is megszabadulhatnak?Egyrészt fizikai képtelenség, a szervezetet úgy megterhelné,hogy kórházi ápolás lenne a vége. Másrészt,ki találkozott már ilyen emberrel?

Én nem tartozom a túlsúlyos emberek táborába,de nem azért mert ilyen alkat vagyok,hanem mert teszek érte. Egyszerű a megoldás,neve:SPORT!!!!!!!

Egyszerűen csak nézek,s nem tudom sajnálni azokat,akik ülnek otthon a TV előtt,zabálnak 2 pofára s még ha nincs is igazam, mitől nem lehet sportolni egy kicsit?????És ne,mert nem hiszem el:,,Most szültem,nincs egy percnyi időm sem a gyerek mellett....Sokáig dolgozok......Túlsúlyom miatt nem bírok.....Nos,én minden héten legalább 3-szor lemegyek a parkba vagy reggel 1 órával korábban kelek vagy este munka után ha hazaértem,főztem este 8:00-kor megyek el futni!

Szóval,egy jó tanács: a pénzt melyet ilyen idióta bogyókra költenének,fordítsák fitness bérletre,gyümölcsre!Ez csak jó tanács,nem kell megfogadni!Viszont akinek nem használ,s olvastam nem kapta vissza a pénzét az meg is érdemli,hisz a pék sem adja vissza a kenyér árát,ha nem ízlett!


Jó fogyókúrázást!

190. Dokicica (válaszként erre: 183. - Angyalka01)
2009. jan. 2. 09:32

Szia!

Én végig olvastam a hozzászólásokat... és nagyot csalódtam, már beleéltem magam hogy végre leadhatom a feleslegemet. De ezt nem fogom megrendelni, inkább azt az 5 napos diétát leírhatnád nekem! Előre is köszi!

189. thanusz
2008. dec. 13. 16:40

Kedves Fórumozók!

Felhívnám szíves figyelmeteket az Esto Slim Ball (gyomorlabda) hatásival kapcsolatban.

Először is, akinek még nincs ha teheti inkább ne is vegye meg. ÁTVERÉS!!!! Minden kedves sors társam vagy éppen csak teltebb, mint azt ahogy ő szeretné arról ábrándozik, hogy egyszer vékony/vékonyabb lesz. El lehet ezt érni, de nem a gyomor labdával( más fogyókúrákkal, de ezt nem itt részletezném). Én is kipróbáltam, azon felül, hogy hatástalan, óriási pénz kidobás is, főleg mivel módszeresen le van írva minél többet szeretnél fogyni annál többet szedjél be, ergó annál hamarabb elfogy és esetleg rendelj még.

Másodszor is akinek van, az tegyen egy kísérletet egy szemmel, megéri kísérletezni, hiszen " több is veszett Mohácsnál".

A teszt leírása:

A használati utasítás szerint nagy pohár vízzel vedd be mert attól meg dagad és ettől teltség érzeted lesz. Tégy egy pohár langyos (gyomor meleg :) ) vizet egy pohárba, lehetőség szerint átlátszóba. Dobd a csoda szert a vízbe és az fog történni ami a gyomrodba. ELOLVAD!!!! ( Ha esetleg nemhiszed tegyél bele egy icipici sósavat is hogy 100%osan tudd reprodukálni gyomrod tartalmát.)

Igen ennyi az egész. Pontosan egy nagy semmi. Talán nem ártalmas dolgok olvadnak/oldódnak ki belőle. Ezért vagyok felháborodva és járok utána ki és mi jogon forgalmazza a teljes mértékű átvágást. De ezt nem hagyom annyiban, párszor hasonló pofátlan vedd meg és lefogy 3 tonnát dolognak bedőltem, de itt szemmel látható átvágás van. (Nem úgy mint egy por és kavard bele vízbe vagy vegyél be egyfajta tablettát vagy stb.)

Tehát, aki most szándékozik rendelni ilyen "csoda szert", az ha rám hallgat messze elkerüli.

Ha esetleg meg van valakinek a magyar forgalmazó neve címe azt megköszönném, ha elküldené, hogy meg tegyem a kellő lépéseket.

188. Andika416 (válaszként erre: 183. - Angyalka01)
2008. dec. 1. 15:09
Szia Angyalka01! Engem érdekelne nagyon ez az 5 napos fogyirecept. Elküldenéd nekem privátba? Előre is köszi szépen. Andi (én most gondolkodom a gyomorlabda rendelésén, de elég sok a negatív vélemény, sajnos)
187. angyalka01 (válaszként erre: 184. - Keri123)
2008. nov. 29. 20:00
szívesen elküldöm neked,ha megadod e-mailod.
186. keri123 (válaszként erre: 182. - Rozsa34)
2008. nov. 29. 15:13
De ez is csak étrend kiegészitő
185. keri123 (válaszként erre: 181. - C7308f1e0c)
2008. nov. 29. 15:12
Keresem a tájékoztatót és küldöm.
184. keri123 (válaszként erre: 183. - Angyalka01)
2008. nov. 29. 15:11
Én 1hét múlva.Szerintem eltömít,de nem elég diétázni kell mellette.Lássuk azt az öt napost.
2008. nov. 29. 14:59

sziasztok.én két múlva kaptam meg,és a kis piros zacsit is.

ma jöttem először az oldalra hogy megtudjam,mi is a helyzet.kicsit félek tőle,de legyőz a kiváncsiság,remélem.jó fogyit mindenkinek,ha valakit érdekel,van egy öt napos fogyireceptem,az ismerősöm -21kg-nál jár két hónap alatt.sajnos az én gyomrom nem bírja a narancsot,ezért nem állok neki,

182. rozsa34
2008. nov. 28. 08:23

Sziasztok.


A fórumon többeknél olvastam a weblapról valaki elküldené nekem is az Estoslimball tájékoztatóját.Előre is köszönöm.Nekem is nagyon sokat kéne fogynom kb:50 kg.

2008. nov. 28. 05:08
érdeklődnék a termék áráról és hogy hogyan lehet megrendelni,köszönöm!
180. keri123 (válaszként erre: 151. - Adriennke)
2008. okt. 30. 09:50
hali!beszedted a bogyóidat?mennyit fogytál?
179. keri123 (válaszként erre: 160. - BencyBaby)
2008. okt. 30. 09:46
Szia. Most hány kiló vagy?Szeded még a bogyókat?
178. BencyBaby (válaszként erre: 177. - Tejutlany)
2008. okt. 20. 19:35

SYA!

A MÁSODIK CSOMAGTÓL MÁR ÉN SEM FOGYTAM SEMMMIT.

lEHET A PSZIHÉM MÜKÖDÖTT.éN AKKOR IS TÉNYEKET IRTAM ,MOST IS AZT TESZEM.mARAD A TORNA ,DIÉTA.

eZ VAN.mELLESLEG NEM CIGIZEM 3 HETE.....MÁR MEGINT 82 KG VOK....DE NEM BAJ ...ÉLVEZEM ,HOGY KAPOK LEVEGŐT..AZTÁN MAJD BIROM SZUSSSZAL A FUTÁST IS.

pUSZI MINDENKINEK..ÉS VÁLTSUNK ÉLETMÓDOT DE ERRRE A BIO SARRA TÖBBET NEM KÖLTÖK ÉN SEM.

2008. okt. 18. 21:58

Kedves Bency!

Már régen nem jártam errefelé, de amint látom rajtad kívül nemigen sikerült fogynia senkinek sem!

Teljesen mindegy, hogy Marcsy 61 kg-ból mennyit akart fogyni, a lényeg, hogy nem fogyott

csak 1 kg-ot, és nagyon is úgy gondolom, azt sem a bogyóktól...

Mint már említettem, én is 65 kg-ból akartam kb. 10-et, de ezzel a bogyóval nem megy, és kész.

Ezt be kell látni, és más módszerhez kell folyamodnia az ember lányának, ha tényleg fogyni akar...

Neked további sikereket kívánok, merthogy kivétel erősíti a szabályt! (csak csendben jegyzem meg, hogy Te biztosan a bogyóktól fogytál? Nem az életmódváltástól esetleg? hmmm...)

2008. okt. 14. 20:09
Még mindig hisztek benne a csodabogyókban? AZT HITTEM MÁR SENKI NEM DŐL BE . Már két hónapja nem olvastam a fórumot, de látom vannak még reménykedők. Nem veszik vissza a csomagolást -én visszaküldtem, az ismerőseim közül sem fogyott le senkisem a tablettáktól. Üdv Mindenkinek
175. BencyBaby (válaszként erre: 172. - Maarcsy)
2008. okt. 5. 15:22

KEDVES Marcsyyy!

Te 61 ről 12 akarsz fogyni??????Akkor az 49 Kg .Szerintem az már kahexia.Ezért nem is fogytál csak egy kilót.....ha 30 kg súlyfelesleged lenne ,akkor bármilyen fogyókúrával rövid idő alatt ledobsz 5 kilót.....de ha nincs csak 2 kg súlyfelesleged ,akkor már igy is 50% a fogyásod.

Igazán nem értelek.

174. Sirga (válaszként erre: 169. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 4. 18:36
Ennyit mondott. Gondolom, nem viccből mondta, hogy hiteltelen - biztos sok ilyen csomagot vitt már ki, és esetleg hallotta ügyfelektől, amit olvastam róluk én is: át se veszik a visszaküldött csomagolást! (Egyébként volt egy győri cég, több termékükkel próbálkoztam. Ugyanez az ígéret - gyors fogyás, pénzvisszafizetési garancia -, de róluk sose hallottam ilyeneket. Ahány sikertelen kísérlet, annyiszor kaptam vissza fillérre pontosan az árat!)Maradok a sokat emlegetett életmódváltásnál! :) Biztosabb, egészséges, és olcsóbb!
173. Sirga (válaszként erre: 168. - 2577cdcc12)
2008. okt. 4. 18:33
Jó kérdés! :) Mert nem gondolkodtam! A napi szükségletünk 2000 kcal körül van. Ha 1200-at viszel be, akkor már fogyózol, DE kb. 10 nap alatt megy le 1 kiló zsír. Merthogy 1 kiló zsír elégetéséhez 7000 kalóriát kell elégetni. Márpedig én nem izomból szeretnék fogyni! Biztos kitisztulna a bélrendszer - az is súlyveszteség! -, és talán 1 (!) kg zsír is lemenne, de a többi már víz, izom, stb. Ami NEM egészséges. Másrészt - mint írtam - utánaolvastam a neten, már a rendelés után.
172. maarcsy
2008. okt. 1. 17:49

Nah elszedtem a 40 db gyomorlabdát eredmény 61-ről 60 kilóra ...ez a nem semmi ...azt hiszem valóban végleg végeztem ezekkel a csoda akármikkel...Azért próbáltam meg mert nemsokára férjhez megyek gondoltam 2 hónap alatt hátha letudok adni 12 kg-t de álmodtam ...ugyhogy a 90 napos diétát kezdtem el megint ...igaz az lassabban megy mint ez az igért csoda bogyó..de az legalább biztos...már próbáltam ....

Ugyhogy nálam ez a esto slim gyomorlabda nem vált be egy nagy kaka....

171. Pumpu (válaszként erre: 170. - 11a91585fe)
2008. okt. 1. 11:18
Én átvenném, mert ez a hülye cég annak ellenére, hogy direkt egyeztettük a postacímet, az előző, otthonira küldte. Anyám felháborodott, hogy micsoda dolog 20e-ért fogyibogyit enni és nem vette át.
2008. okt. 1. 08:24
Nekem is van egy 20 db..Én nem szeretném szedni,mert szoptatok.Ha valakit érdekel szívesen átadom neki.Ha érdekel,írj privit.
169. 1eb84e4bad (válaszként erre: 167. - Sirga)
2008. szept. 29. 15:01
Komolyan? És nem vetted át? És miért mondta a kézbesítő, hogy hiteltelen? Mást nem mondott róluk?
168. 2577cdcc12 (válaszként erre: 167. - Sirga)
2008. szept. 29. 10:15
Ha így gondolod, minek rendeltedd meg?
167. Sirga (válaszként erre: 166. - 1eb84e4bad)
2008. szept. 29. 10:00

Ha először nem is, de jól gondolod. Előbb a zsírhoz nyúl, de nem addig, amíg van zsír! (1 kg zsír elégetéséhez 7000 kalóriát kell elégetni! Ha tartod a napi 1200 kalóriát - mindenféle bogyó nélkül is menni fog -, akkor az kéthetente 1 kiló, de az zsírból megy! Kizárt, hogy heti 1 kiló zsírból menjen, normál körülmények között! Nemhogy napi...! A többi víz, salakanyag, izom, stb. Többet árt, mint használ.)

Nekem ma hozták volna ki a csomagot. Mondtam a kézbesítőnek, hogy nem kérem. Azt felelte, ez egy hiteltelen cég!

2008. szept. 23. 17:04
Nekem az a kérdés, hogy az, hogy elveszi az étvágyat, és ezáltal nem eszel, akkor az káros, nemde? Vagyia a testnek kell az energia. És azt meg az izomból veszi el először? Vagy rosszul gondolom?
165. 1eb84e4bad (válaszként erre: 75. - Pumpu)
2008. szept. 23. 16:55
A nagy csomaghoz ez jár ajándékba, legalábbis az előttem lévő újság szerint.
164. 1eb84e4bad (válaszként erre: 27. - Noémi;))
2008. szept. 23. 16:50
Ez komol?? Szinte hihetetlen számomra.
163. 1eb84e4bad (válaszként erre: 14. - Cicuka82)
2008. szept. 23. 16:48
juj... jó tudni!
162. 1eb84e4bad (válaszként erre: 2. - Jemma)
2008. szept. 23. 16:46
Épp most találtam én is egy újságtban, mindjárt végig is olvasom, mit írtatok.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook