Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg félnek a férfiak az okos nőktől? fórum

Tényleg félnek a férfiak az okos nőktől? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
207. fd32e0aabb (válaszként erre: 206. - 39694c0c70)
2012. febr. 23. 12:47

Nem egy malomban őrlünk :-)


Nem a kofák a lényegesek.

Te mit szólnál hozzá, ha abba az egyetlen szem almádba ami a Tiéd, más is bele akarna harapni? :-)


(Véleményem szerint azután annyi foga maradna az illetőnek, hogy utána már csak almapürét ehetne. :-) )

206. 39694c0c70 (válaszként erre: 205. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 23. 12:12

Arra gondoltam!

Ha minden alma eladó, akkor a kofák nem óvhatnak, ha azt egy vásárló képes megfizetni és megvenni. :))

Ha nem akarják pénzért árulni, akkor tegyék a pult alá és ajándékozzák majd a mesebeli hercegnek. :))

205. fd32e0aabb (válaszként erre: 203. - 39694c0c70)
2012. febr. 23. 12:07

Csak a vizespoharast. Hogy félig üres a pohár, vagy félig tele van.


Ja, nem! Arra gondolsz, hogy a pesszimista mindig a legrosszabb almát eszi meg a kosárból, így ő végig rossz almát eszik, míg az optimista mindig a legszebbet, s így ő végig jó almát eszik?


De a mi emberünknek az összes jó alma kell a piacról!!! :-)

204. 39694c0c70 (válaszként erre: 201. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 23. 11:59

Biztosan akad olyan, aki találva érezheti magát.

Neki biztosan más a véleménye a jelentős korkülönbségről, mint nekem.

De nem kell, hogy mindig és mindenkivel megegyezzen a véleményünk.

Mindenki tudja, hogy mit és miért vállal.

Ha sértő lennék azzal, hogy valakinek az észbeli képességeit összefüggésbe hoztam a "választásával" arra, meg csupán annyit tudok mondani, mindenki döntse el magában, hogy rá érvényes-e ez.

(Még mindig sokkal kevésbé sértő, mint az, ha más jelzővel illetném)

203. 39694c0c70 (válaszként erre: 201. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 23. 11:54
Az "almás példát" ismered a pesszimista és optimista emberről?
2012. febr. 23. 10:43
lehetet=lehetett
201. fd32e0aabb (válaszként erre: 200. - 39694c0c70)
2012. febr. 23. 10:42

Hogy ő lenne az okos férfi azt pejoratív értelemben értettem, csak nem találtam hozzá megfelelő "jelet" :-)

Talán ez lehetet volna: :-/


Azt sem akartam írni, hogy az a nő buta, mert esetleg többeket megsérthetnék vele, érintve érezhetik magukat, ha ezt olvassák, s ez nem áll szándékomban! A fórum az okos nőkről szól. :-)


Tegnap írtam, hogy egyes férfiak számára mi a normális, vagyis legkevésbé az, hogy csöppet is tolerálják párjuk tőlük eltérő szexuális igényeit. Egyszerűbb megkeresni máshol, esetleg az izgalom kedvéért. Egy hasonlatot hallottam egyszer. Egy férfi mondta. Van egy szép piros almám. Ott van mindig, ehetem bármikor. Rendben van, nagyon finom. De nekem KELL az a zöld is, ami a másik kosarában van.

Nem kommentálom tovább, ismered a véleményem. :-)

200. 39694c0c70 (válaszként erre: 199. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 23. 10:31

Hogy az utolsó kérdésedre válaszoljak.

Ő a buta férfi! Vagy találhatnék rá más jelzőt is.

Egy házasság nem csupán szexből áll!

Erre még én is rájöttem az évek során. :)

Igaz, hogy nélküle (ha legalább az egyik félnek rendben a libidója) akkor nem lesz hosszú életű a dolog.


Az a nő pedig - akit bármennyire is elhanyagol a párja - egy apja korabeli, esetleg nős férfi karjaiban keresi a boldogságot, és még el is hiszi, hogy ez AZ, nem dúskál az észben. :)

199. fd32e0aabb (válaszként erre: 198. - 39694c0c70)
2012. febr. 23. 08:52

Talán nincs igazam.


Vannak olyan férfiak, akik nem azért választanak fiatalabb nőt maguknak, mert az egzisztenciájuk megengedi, s "megvehetnek" olyan nőket akiket csak akarnak.


Vannak férfiak, akik olyan fiatal nőkre "vadásznak", akikről tudják, hogy érzelmileg könnyen megingathatóak. Kopott házasság, a feleség elhanyagolt, csúnyának érzi magát, nem kell ő senkinek. Ekkor jön egy ilyen grál-lovag, bókol, szépeket mond, virágot küld, a szeretetre éhes nő pedig előbb utóbb a karjaiba omlik. És megszerezte ő a tapasztaltabb, érettebb férfi a fiatal asszonykát. Kell ennél nagyobb diadal? Nem feleséget akar ő - az már van neki - csak egy fiatal szeretőt. Megszerezte? Igen. Ő az okos férfi???

198. 39694c0c70 (válaszként erre: 189. - B4ca0947f4)
2012. febr. 23. 08:12

Aki olyan egzisztenciával rendelkezik, hogy "megengedheti magának" a nálánál 20-25 évvel fiatalabb szeretőt, az nem olyanok közül választ, akik másnak nem kellenek. Pénzért szinte bárki megvehető.

Na ettől is hiteltelen egy huszonéves szerelme egy apja korabeli férfi irányába!

197. b4ca0947f4 (válaszként erre: 195. - Timycat)
2012. febr. 22. 20:35

:) Igen, itt tartok, hol tartanék? az ember a véleményét nem változtatja úton-útfélen:)


Természetesen vannak kivételek, már meggyőztél róla, el is fogadom . Korábban viszont te is írtad, hogy félsz, mi lesz húsz év múlva... Nálatok már az idő bizonyított, és te elhiszem, hogy nem érdekből vagy vele, vállaltál gyermeket.

196. timycat (válaszként erre: 191. - 2c8b615588)
2012. febr. 22. 20:19

Egy okos nő bármikor eljátssza a naiv fruskát, ha a helyzet úgy kívánja ;)

És egy okos nőnek is szüksége van arra, hogy a Nagy Férfin kiszipoghassa a fájdalmát, hogy legyen akire fel tud nézni. Persze ehhez elengedhetetlen, hogy a Nagy Férfi is intelligens legyen, nemcsak szellemi, hanem érzelmi értelemben is.

195. timycat (válaszként erre: 189. - B4ca0947f4)
2012. febr. 22. 20:16

jééézus még mindig itt tartasz?

Undorító ez az általánosítás, mely szerint más magyarázat nincs, mint hogy igénytelen, pénzsóvár szuka minden fiatal lány, aki belehabarodik egy idősebb pasiba (ne adj isten pár évtizedet együtt is élnek).


Miért olyan elképzelhetetlen hogy csak úgy, érdek nélkül, egymás iránti szeretetből, tiszteletből vannak együtt?

194. júliusi (válaszként erre: 184. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 20:16
:))
193. júliusi (válaszként erre: 189. - B4ca0947f4)
2012. febr. 22. 20:08

Van akinél már korábban is bekövetkezik a kapuzárási pánik ,40-45 táján...:(

Amúgy igazad van...

2012. febr. 22. 19:13
És természetesen nem útszéli nőről van szó, ki feltételezni, hogy nem a vak szerelem vezérli csak az anyagi érdek? Vannak ilyen fiatal nők, elegük lett a nyomorból, a nincstelenségből, esélyük nincs a jobb életre, csak ezen a módon.
2012. febr. 22. 19:11
Inkább nem tetszik nekik, mint félnek tőlük. Valahogy elvárás kicsit naivának, "butuskának" lenni szerintem (de persze ez nem jelenti azt,hogy kötelező is :)),hogy majd a Nagy Férfi megvígasztaljon, megmondja a helyeset, megfelelőt :)
190. b4ca0947f4 (válaszként erre: 182. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 22. 19:11
A csábítás nem veszélye, amíg egy-egy kacér pillantás meg ilyenek. Az semmi, annak a legtöbb férfi ellenáll. Az igazi csábítás az, amikor megkéri a kolléganő, hogy vigye haza, úgyis arra megy... és az autóban elkezd matatni a pasin... na, ez pl. olyan, amit kevés férfi hagyna ki.
189. b4ca0947f4 (válaszként erre: 179. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 19:07

Ah, téged nem kell megvédeni:) elég önálló vagy ebben:) A kapuzárási pánik 50 év körül az általad felsoroltak nélkül is bekövetkezik/het. Bizonyítani, hogy még kell egy 25 évesnek. Igen, szerintem is perverz dolog a lányával egykorúval kapcsolatot teremteni, de vannak akik ebből egzisztenciális kérdést csinálnak. Túl magasra jutnak a ranglétrán, már megvan minden, nyár a télben, tél a nyárban, jacht, tengerpart, magas jövedelem, több jó autó... és "kinövik" a feleségüket, hiába okos. Valami kihívót és lehetetlent akarnak elkövetni, és nem érdekli őket, hogy a feleségnek és gyermekeknek nem csak a jövőjüket, hanem a múltjukat is pokollá teszik ezzel. Ne is tartozz soha közéjük.

"Azaz elhiszik, hogy egy 50-en túli férfi lehet az ideálja egy nála min. 25 évvel fiatalabb nőnek. :)) - a 25 évvel fiatalabb nő csak akkor kezd ennyivel idősebb pasival, ha az jómódot tud teremteni neki és nem utolsósorban nem kell a korban hozzáillő srácoknak, mert csúnya, alaktalan, kövér és rettenetesen semmitmondó.


Na, már többet írtam, mint akartam:)

188. b4ca0947f4 (válaszként erre: 176. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 18:58
Remek, nem provokálni akartalak, csak a véleményedre voltam kíváncsi.
187. 39694c0c70 (válaszként erre: 186. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 22. 14:53
Ezt már jóval előbb is mondtam! :)
186. fd32e0aabb (válaszként erre: 184. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 14:18

Találó...

És okos nő!

:-DDD

185. 39694c0c70 (válaszként erre: 182. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 22. 13:59
Ez így helyes! :)
184. 39694c0c70 (válaszként erre: 183. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 22. 13:57

A szép, fiatal Gizike férjhez megy a gazdag párizsihoz, aki a nagyapja lehetne. A barátnője elborzadva kérdi:

- Az egész életedet vele akarod leélni?

- Dehogy... csak az övét!

183. fd32e0aabb (válaszként erre: 179. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 13:17
Ja, mi az a vicc?
182. fd32e0aabb (válaszként erre: 181. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 13:06

Rendben, ezt is meg lehet érteni, most hogy így fordítva nézem.

:-/

Ez persze nem jelenti azt, hogy el is fogadom ezt a nézetet.


Egy férfi ismerősöm mondta pont: "Csábítások mindig vannak, de ellent kell tudni állni.Egy-két kacér pillantás, az, hogy megnéz egy jó nőt az utcán még belefér, hisz vakságot nem fogadott. De hűséget igen."

Tudom, a nagy számok persze nem ezt mutatják. Aki szórni akarja a majait szórja, de közben ne tegyen úgy, mintha hűséges lenne a feleségéhez.Ez az én véleményem. Ja, egy érvet kihagytam az előbb. "neki akkora szíve van, hogy több nő is elfér benne".Brrrr...


Persze, most is saját magamból indulok ki, de én egyiket sem buzdítottam arra, hogy ajánlatot tegyen nekem. Én sem tettem neki, ezért nem kellene magyarázkodnia, hogy ő nem impotens, és azért nem akar tőlem semmit.

181. 39694c0c70 (válaszként erre: 180. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 22. 12:42

Sajnos egy kicsit le kell, hogy hűtselek. :(

Nagyon kevés ember létezik, aki mindig és minden csábításnak ellen tudna állni.

Azt szoktam mondani, hogy soha ne mondd azt, hogy soha! :))

Ugyanis senki nem próféta és nem tudhatja, hogy mikor mit hoz a sors.

A férfiak ebből a szempontból sokkal nagyobb veszélynek/kísértésnek vannak kitéve. :)

Egyrészt - amit említettél - biológiailag vannak kódolva a "magok szétszórására" másrészt az egójuk nem nagyon engedi meg, hogy visszautasítsanak egy felkínált lehetőséget.

Ezt képtelen lenne megbocsájtani (szinte) az összes férfi.

Legfeljebb megelőzni lehet azt, hogy az ember ilyen helyzetbe kerülhessen. :))

Kimászni ugyanis elég rázós lenne belőle.

Ugyanis, ha egy nő, főleg ha még férjezett is, könnyedén visszautasíthat bármilyen ajánlatot anélkül, hogy egy impotens baromnak tartaná bárki. Legfeljebb erkölcsös, hűséges feleségnek, szertőnek, stb.

Nyugodtan mondhatja bármikor, hogy nem esete a felajánlkozó, míg ez fordítva már elég átlátszó lenne.

De nem folytatom.

180. fd32e0aabb (válaszként erre: 179. - 39694c0c70)
2012. febr. 22. 12:31

Nem tudom. Kissé meglepett a kérdés, azért reagáltam rá :)


Sokan "hisznek a mesékben"

És persze sokan vannak, akik csak kalandra vágynak.

Na ezektől rosszul vagyok!

Akik azt mondják, hogy: Igen,van egy feleségem, jó a házasságunk, de egy férfi arra van teremtve, hogy "szétszórja a magvait" nem monogám típus, az embert "nem egynejűségre" találták ki, meg ilyenek. Bocsánat a kifejezésért, de hányni tudnék az ilyenektől. Legfőképp akkor, mikor engem környékeznek meg. Főként, hogy tudják, hogy házas vagyok, s nem szeretnék kalandba bonyolódni, s annál inkább meg akarnának fűzni. Egyfelől azt hiszi(k), hogy 60 évesen is huszon-harmincéves cicák fognak a lábaik előtt heverni, és hogy ők a falu bikái, akikért még mindig bomlanak a nők. S be kellene dőlnöm, mert ők milyen nagy és szuper szeretők, és nem mellébeszélnek, és próbáljam ki velük. Kérkednek, hogy 70-100 nőjük is volt, de úgy vélem a szájuknál csak az egójuk nagyobb. Az érzelmi szintjük, s tiszteletük szeretett feleségük iránt a nullával egyenlő.

Szóval csak azt akarom mondani, örülj, hogy nem ilyen vagy, s minden nőnek annak kellene örülnie, hogy vannak ilyen férfiak, még ha ritka is, s nem provokálni hülye kérdésekkel. Persze, aki nem akar, azt úgysem lehet táncba vinni.

179. 39694c0c70 (válaszként erre: 177. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 22. 11:30

Köszönöm, hogy a védelmemre keltél. :)

Igaz ugyan, hogy talán "provokáló" volt a kérdés, de se meg nem sértődtem miatta, se rosszul nem esett.

El tudom fogadni, ha egy kívülállónak megfordul a fejében az ilyen feltételezés, hiszen szinte mindennapos az eset. Ennek számtalan oka lehet.

Ez főleg azokra a férfiakra jellemző, akik vagy kellő tapasztalat nélkül választottak társat, kiégett a kapcsolatuk, kisebbségi komplexusuk van, bizonyítási vágyuk kerekedik, "kapuzárási pánik tör rájuk", otthon a szex a jutalmazás-büntetés eszköze, stb., stb.

Ja, és még egy, a talán legfontosabb az, HOGY HISZNEK A MESÉKBEN! (Azaz elhiszik, hogy egy 50-en túli férfi lehet az ideálja egy nála min. 25 évvel fiatalabb nőnek. :))

Ilyenkor mindig egy vicc jut eszembe. (Ha valakit érdekel, szívesen leírom)

2012. febr. 22. 09:25

Az okos nő tudja holl a helye és nem vágyik olyan kapcsolatra, ami nem méltó hozzá.

Csak a buta nő képes szét barmólni családokat.

Mert azt lássuk be mi nők, hogy ezek a dolgok csak rajtunk mullanak.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook