Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Temu vélemények fórum

Temu vélemények (beszélgetős fórum)


jan. 25. 03:48
Szerintem korrekt cég, már rengeteg cuccot rendeltem tőlük, amiből némelyik döbbenetesen olcsó volt. Leginkább szerszámokat, tartozékokat vettem, de volt írószer, ásványgyöngy, műanyag doboz, stb. A hordozható sószórónak pl. nagyon örültem, mert idehaza sehol nem kaptam. Ami nem annyira jó, az a textiláru, ahogy más is írta. Szerencsére csak egy hajszárító törülközőt vettem, ruhákat még soha nem próbáltam netről beszerezni.
10. Zsmam
jan. 24. 20:24
Én már sokszor rendeltem. Úgy gondolom van annyi tapasztalatom, hogy megosszam veletek. A textil dolgok elég gyatrák. Annyira nem olcsó, ezért rendeltem, bízva abban, hogy akkor a minőség jobb lesz. Hát csalódtam.. Szerencsére egyszerű a visszaküldés. Nem a postára kell menni, hanem az általuk megjelölt leadóhelyre. Adnak egy matricát ezt kell a csomagra felragasztani, az eredeti, kóddal ellátott tasakban kell visszaküldeni a cuccot. Az árát gyorsan visszakaptam. 3500 Ft felett nincs szállítási költség, ha a vállalt határidöre, kb húsz nap, nem érkezik meg a csomag kárpótlasul fizetnek 1700 Ft értékű kreditet, amit a következő vásárlásnal beszámítanak. Nekem volt 5-6 ilyen visszatérítésem. Ha kisebb értékű cuccal van kifogás, azt mondják (írják) tartsd meg, de visszatérítik az árát. Mindenki szidja a Temut, de mivel a sok böngészéssel ismerem az árúkészletet, azt látom, hogy sok kereskedő onnan szerezbe, majd az ár többszöröséért adja el. Amivel tőbbnyire elégedett voltam: gyerekjátékok, konyhai cuccok, vásároltam ledes állólámpát, masszázspisztolyt. Szóval olyan dolgokat amit itthon is meg lehet venni, de az ár jóval húzósabb. Persze mindenki maga dönt. Ha a pénz nem számít, nem innen kell vásárolni! Ha inkább az ár-érték a döntő "próba szerencse". Bejöhet, ha mégsem, visszadják az árát. Hajrá!
jan. 24. 19:30
De ott legalabb visszautalták az árát, ha az ember reklamált a minősége miatt.
jan. 24. 19:29
Kínai cuccokat árulnak. Abból is a legócskábbakat. Mint az ebay kb. De én is rendeltem már ebayről függönyt. Egy szezont kibírt.
jan. 24. 19:27

Fiam decemberben rendelt tőlük egy kabátot. A képen nagyon jól nézett ki. Mikor megkapta, nem volt elájulva tőle.

Nem is vette fel, eladta egyik ismerősének akinek tetszett. Én most rendeltem tőlük először. Február elejére írja a szállítást. Hát én is kíváncsi vagyok mit fogok kapni. 😊

jan. 24. 18:56
Nekem arról irjon valaki, hogy mennyire jó a mérettáblázat.
5. LBO (válaszként erre: 4. - SsueB)
jan. 24. 17:31
A sötétítőről megírnád majd milyen? Nagyon köszönöm!
jan. 23. 14:42

Mi ebay és aliról is rendeltünk már korábban, ezt kb 2 hete próbáltam ki először. Több terméket rendeltem már első körben, főleg hajgumit, csatokat a gyerekeknek, telefontöltőt, ilyen-olyan kis apróságokat, minden időn belül, épségben megérkezett.

A napokban újabb csomag érkezik majd, azok gyerekruhák lesznek, kíváncsi vagyok a minőségükre.

Legnagyobb tételt pár napja rendeltem, nem hagyott nyugodni a sötétítő függöny, ami töredéke az itthoni árának, szóval arra kimondottan kíváncsi vagyok :D

3. Sirga (válaszként erre: 1. - Liliom10)
jan. 23. 07:34
Első rendelésem 2 napot késett, jóváírták az 1700 Ft-ot. Az egyik termék kicsit deformálódott a szállítás során. Jeleztem nekik (az értékelésben): jóváírták az árát, visszaküldés nélkül. Azóta is rendeltem: minden rendben volt, és gyorsan érkeztek a csomagok.
2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Liliom10)
jan. 22. 21:33
Eddig egyszer rendeltem; gyorsan megkaptam a csomagot, minden megfelelő minőségű.
jan. 22. 20:56
Vásároltatok már a Temutól ? Úgy látom, jó (olcsó) áraik vannak. Mik a tapasztalatok ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook