Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Temetési számla kell a hagyatéki eljáráshoz? fórum

Temetési számla kell a hagyatéki eljáráshoz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
9. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2020. febr. 18. 17:19
A cég nevên van, ahol dolgozott. Segítettek a költségekben. Nem gondolom, hogy az ő cége, nem nyúltak a pénzêhez.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2020. febr. 18. 17:18
Nem az elhunyt cége, hanem a munkahelye. Szerették tisztelték és így próbáltak segíteni. Ha nincs számla akkor nincs belőle baj?
2020. febr. 18. 17:16

Bocsi, de ha a cég állta, akkor felesleges vinni. Akkor kellene, ha a kérdező fizette volna.


De azért vigyed.


Mondjuk nem értem, hogy nyúlhattak az elhunyt cégének a pénzéhez.


De vidd.

6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 18. 16:51
Persze, vidd mindenképpen.
2020. febr. 18. 16:46
Köszönöm szépen. Ketten vagyunk örökösök, segítséget kaptunk a temetéshez ezért a számlát oda írattam.
2020. febr. 18. 16:41
Szerintem az nem baj. Csak tedd el. Mondjuk én csak olyan hagyatêkin voltam eddig, ahol többen voltunk, így ezért kellett a számla. De azért biztos ami biztos, tedd el. Fontosabb számlákat amúgy is érdemes sokáig megőrizni. Sose tudni mikor kell.
2020. febr. 18. 16:30
Nem tudtam ezért nem az én nevemen van, hanem cég nevén ami az elhunyt munkahelye. Segített a költségekben, ezért oda írattam a számlát.
2020. febr. 18. 16:29
Fontos! Minden számlát tegyél el! Voltam pár hagyatêkin, minden számít.
2020. febr. 18. 16:28
Egy ismerősöm azt mondta, hogy tegyem el a számlát, a temetés költségéről, mert kelleni fog a hagyatéki tárgyalásra. A számla viszont nem az én nevemen van. Fontos a számla?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook