Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teljesen felborult arcbőr visszaállítása fórum

Teljesen felborult arcbőr visszaállítása (beszélgetős fórum)


5. df1e1c376c (válaszként erre: 4. - Df1e1c376c)
2021. jún. 4. 19:37

Néha ugyan ugyanolyan kiuteses voltam, hogy nem szívesen mentem az utcára, de nem tehettem meg, hogy nem.


Nem egy barátom megjegyezte, akiket ritkán láttam, hogy fogok-e panaszkodni. Mert stresszes voltam.


A másik meg, hogy elkezdtem egy segnel dolgozni, ahol élesztőt ettem minden nap. És intoleráns vagyok.

Csak előtte nem szoktam kenyeret enni minden nap.


És szerencsére azóta is változott. Néha ehetek toastiet, és talán ki sem üt, ha néha. De ha minden nap, akkor jönnek a "pattanások" amik igazából nem azok, mert fájnak, mint a fosszfene, és nem gyógyulnak.

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 19:31

20+ évesen a nőgyógyász nekem azt mondta, szedjük fogamzásgátlót a bőrömömree. A bőr gyoszasz azt mondta, ne egyek paradicsomot.

Nem tudom, honnan tippelte, de bejött. Én tizenevig ugyanolyan kiutesen

3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 19:17
Nekem van tapasztalatom )-D. Nekem is az Eucerin jött be legjobban, meg előtte a Bioderma krémek. De tavaly pl.kijött testszerte és tavasztól karácsonyig kente a férjem a hátam, mire elmúlt. Közben persze mentem bőrgyógyászhoz is, de a tőle kapott krémtől se lett jobb a helyzet, néha rosszabb...Ki kell tapasztalni szó szerint , kinek mi a legjobb, mert ez nem múlik el, csak néha jobb, néha rosszabb.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 15:48
Nem lenne jobb egy másik bőrdoki véleményét is kikérni?
2021. jún. 4. 13:27

Sziasztok!


Eddig kombinált bőrtípus voltam vagyis a T zonába zsíros. Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót és annak abba hagyása után rögtön voltak bőr és haj problémáim. Rendeződni kezdtek, de egy jó két hónapja az arcom teljesen átváltott és most száraz, apró pattanásokkal teli... homloktőn állon és a mellkasomon megjelentek foltok, amik 1 hétig jelen vannak majd elmúlnak. Voltam bőrgyógyásznál enyhe szeborreának állapította, adott Eucerin termék mintát és ajánlotta hogy Skinorennel kenjem a homlokom...hát az még jobban irritálta és a piros folt egyre nagyobb és viszketőbb lett.

Jelenleg onnan elmúlt, most a mellkasomon van két folt.


Eleinte tejtermék allergiára gyanakodtam mert ha sokat fogyasztok az állam kipattog, de mondta a doki, hogy szerinte nem.

Ez a félévem elég stresszes volt és stresszelek is és nem tudom, hogy ez válthatja-e ki.


Továbbá tudom, hogy ez a szeborrea nem gyógyitható, de nekem enyhét diagnosztizált ez ha rendbe jön a lelkivilágom akkor az arcom is a vissza állna az eredeti formájába?


Kaptam és vettem mindenféle szeborreára való kenceficét de őszintén megmondom én már nem merek semmit használni rá de lassan utcára ki menni se... ilyen állapotú az arcom sose volt..


Van esetleg olyan akinek van személlyes tapasztalata a szeborreával kapcsolatban? És olyan akinek "elmúlt"?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook