Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Teleshopos (Eco-zash) mosógömb fórum

Teleshopos (Eco-zash) mosógömb (beszélgetős fórum)


1 2
13. Re87
2010. febr. 16. 17:41
Ma megjött a golyó.Egyáltalán nem az,mint a reklámban,még a neve sem.Nem is Eco zash,hanem clean ball.Valami spanyol cucc,még egy magyar szó sincs rajta.Minden esetre kipróbáltam,próbáltam minél piszkosabb ruhákat mosni vele.Hát a konyharuhák ugyan olyanok maradtak.A törölközők egész tűrhetők,a fehérnemű szép tiszta,bár nem mosott olyan szép fehérre,mint amilyenre számítottam.Olajos,zsíros foltot egyáltalán nem veszi ki.Mindent összevetve a weboldalon egyáltalán nem ezt a terméket reklámozták,simán lehetne perelni őket.Azért majd még kísérletezek vele.
12. Charlotte33 (válaszként erre: 11. - Re87)
2010. febr. 14. 11:33

Szia,


Végül is melyiket rendelted meg? Hol s mennyiért? Megírnád nekem ezeket azzal párhuzamosan egy privát üziben, amikor már van egy kis tapasztalatod?


Köszönöm előre is s várom!

Remélem tényleg be fog válni Neked is s nekünk is - mert én meg szeretném venni.... - főleg a helyhiány s a "kényelem" miatt. A fehér ruháknál lennék főleg kíváncsi, hogy mennyire szépen, fehérre mossa ki.


Szia,

C

11. Re87
2010. febr. 14. 10:45
Én megrendeltem!:)Remélem jövőhéten megjön.Majd megírom,hogy bevált-e.
10. Charlotte33 (válaszként erre: 4. - Huncutka40)
2010. febr. 13. 22:57

Szia Huncutka,


Engem is érdekelne, hogy hol lehet (s mennyiért) olcsóbban beszerezni ezt a terméket. Számomra hihetetlen, hogy mosópor és öblítő nélkül szépen, tisztára mossa a ruhákat a gömb.


Nagyon köszönöm,

Szia,

C

2010. febr. 13. 18:43

Huncutka!!! Helló! Megírnád nekem is, hogy hol lehet ezt a mosógömböt beszerezni olcsóbban? Előre is köszönöm!

Üdv Csaba

8. gazsimama (válaszként erre: 4. - Huncutka40)
2010. febr. 9. 14:13
kérlek Huncutka, nekem is küldd el, hol lehet ilyen olcsón beszerezni. (Kimondottan azért regisztráltam, hogy ezt megkérdezhessem tőled.) Köszönöm előre is. Gazsimama
7. Bcsj (válaszként erre: 4. - Huncutka40)
2010. febr. 8. 16:33

Légyszi, légyszi nekem is ird meg, hogy hol vetted.

Köszi:

BCSJ

6. huncutka40 (válaszként erre: 5. - Sztolyka)
2010. febr. 7. 17:43
Oké!:)
5. sztolyka (válaszként erre: 4. - Huncutka40)
2010. febr. 7. 15:07
Írtam privibe!
4. huncutka40 (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2010. febr. 7. 14:49

Ez egy nagyon jó termék,szuper fehérre mossa a ruhát!

Én nem bántam meg,hogy megvettem,csak én nem 10000-ért,hanem 3000-ért,mert akciós volt!

Ha akarod megadom honnan rendeld meg!


Ja és mágnesgolyóm nekem is van!Már öt éve használom,fele annyi mosószer kell,ha azt berakod,de ez az öko golyó azért jó,mert 3 évig vagy 1000 mosásig nem kell mosószert és öblítőt sem venned!

És ha kiszámolod nagyon sok pénzt megspórolsz ezzel!

3. Re87 (válaszként erre: 1. - Sztolyka)
2010. febr. 4. 16:18
Én az Ökonetes Ökogömböt ismerem,de az a vízet lágyítja,bár tény,hogy kevesebb mosószer kell.Nézz utána,3ezer körül van.És tényleg jó állítólag
2010. febr. 4. 15:46
?
2010. febr. 4. 15:12

Ma láttam ezt a reklámot a tv-ben.

Mosópor helyett lehet használni.

Látta még valaki?

Használja valaki?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook