Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tele a hócipőm a ... (Dühöngő) fórum

Tele a hócipőm a ... (Dühöngő) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
11. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - 4ff1adadc3)
2014. okt. 26. 08:55
... rengeteget dolgozol, éhbérért... más munkalehetőség nincs, vagy csak időd-energiád nem marad, mellette másikat keresni??
2014. okt. 26. 08:12

tele a hócipőm azzal, h. rengeteget dolgozom, éhbérért, kiszipolyoznak, fáradt vagyok, nem tudom kipihenni magam,

nem tudok új cipőt venni /a régi tönkrement, beázik/ mert se pénzem, se időm nincs rá,

nem tudok félretenni, csak hó.-ról hó.-ra élek

/-ünk a párommal/

...ennyi

!!!

9. 12d083b51b (válaszként erre: 8. - Kilimcs)
2014. okt. 25. 10:33

Az áramszolgáltatónak nálunk nincs pénztárja, max. pótcsekkért lehet bemenni, vagy óra-átírások, stb. hasonló ügyeket intéznek. Éppen ezért már egy héten csak egyetlen nap d.e. vannak nyitva, máskor meg sem találod őket. Még a számlákat sem ők csinálják, a regionális központ másik településen van.


De kb. ugyanez a helyzet a gáz-szolgáltató esetében is. Egy ideje heti 2 nap vannak nyitva, hasonló okból-célból, és ennyi...


Egyébként a posta itt van a szomszédomban, a szolgáltató irodái pedig kb. fél óra gyalog....


Egyébként sem a számla-fizetéssel van/volt gondom, hanem az óra-állás netes-bejelentéssel variáltak.

8. Kilimcs (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2014. okt. 25. 10:22
ha tudsz, fizesd személyesen, és akkor az egész cécó rövidre van zárva... Van szolgáltató ahol szerintem még ez a legegyszerűbb. (nálunk a fűrésnek lett ez a vége... mert agybaj a számlázásuk. amióta szeméylesen fizetjük, nulla idegesség. Az ügyintéző nagyon felkészült és jfej. így pár perc alatt megvan)
2014. okt. 24. 14:27
De most már túl vagyok rajta, ki is dühöngtem magam. Mások is megtehetik nyugodtan, ezt a fórumot ezért nyitottam. Ráadásul, meglehet, hogy olyan dolgok is előkerülnek, amely infók másoknak még hasznosan lehetnek.
2014. okt. 24. 14:24
Az ország dél-keleti részén az áramszolgáltató. Minden hónapban újít valamit a honlapján. Most már vagy regisztrálok, és havonta jelentem az óra-állást, vagy ők kiszámolnak egy átalányt, 11 hónapon keresztül azt fizetem, és majd a végelszámoláskor.... no ebből köszönöm, nem kérek.
5. yuppita (válaszként erre: 4. - 12d083b51b)
2014. okt. 24. 14:09
melyik ez a szolgáltató?
2014. okt. 24. 14:06

Persze!

De most legelőször a változatosság kedvéért, a közöttünk létrejött szerződés számát kérik. És ezt eddig még nem kérték. Akkor miért nem lenne nekik elég ez a továbbiakban? Mi a fenéért kell még ezer és ezer különböző azonosítót felvésnem, és még külön jelszót is kitalálnom = megjegyeznem, ráadásul kétfélét.

Eddig is elkértek annyi adatot, ha azt valaki mind megtudja, megjegyzi csak azért, hogy helyettem kamuból beírjon valami óra-állást, ... ugyan már!

Tényleg polgár-pukkasztó amit csinálni tudnak!!!

3. yuppita (válaszként erre: 1. - 12d083b51b)
2014. okt. 24. 13:04
nyugi hugi, de ha meg más jelentene helyetted kamu állásokat akkor is zizegnél:)
2. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - 12d083b51b)
2014. okt. 24. 12:00
Neked is jó étvágyat. Reménytelen néha mennyire ki vagyunk szolgáltatva hivatalnak szolgáltatóknak.
2014. okt. 24. 11:56

Ezt a fórumot egy dühöngőnek gondoltam, amikor felmegy a pumpa valami miatt, de az egész nem ér annyit, hogy...


Most éppen az áramszolgáltató akasztott ki.

Évek óta neten küldöm az óra-állást, a bejelentkezéshez szükséges adatokat mindig a legutoljára megkapott számláról véstem fel.

Kb. 2-3 hónapja az egyik adatot már nem írták rá a számlára, de a net-es bejelentésnél még továbbra is kérték azt is. Jó, megkapják!!!


Ma ismét akarom elküldeni, erre először regisztráljam magam, válasszak jelszót minimum 3 betű, majd a következő oldalon kér egy másik jelszót, minimum 7 betű, de ebben már legyen kisbetű-nagybetű+valami szám, no meg az internet-címem... őrület, és persze mindezt jegyezzem is meg, mert legközelebb már csak ezekkel az adatokkal fogok tudni belépni hozzájuk....

Végig-izzadom, erre vissza-igazolásként bevési nekem a saját mérő-órám gyári számát... azt hittem, véresre kaparom magam. Miért nem lett volna nekik elég az a 10 jegyű szám???? No mindegy, most már túl vagyok rajta.

Jó étvágyat kívánok mindenkinek!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook