Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tejszínes túrótortához milyen tortaalapot ajánlanátok? (Recepttel) fórum

Tejszínes túrótortához milyen tortaalapot ajánlanátok? (Recepttel) (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 5. 22:16
Szia! cukrász vagyok, ha javasolhatok valamit dolgozz duplán! Most jól megijesztettelek! Csak a mostani dupla munka később sok időt hoz majd! Süss egy barna(kakaós,csokis)piskótakarikát, meg egy fehéret. Ha kihültek(!) vágd fel 3-3 részre mindkettőt. A mostani túrótortád mutatós lesz ha pl. a középső lap sőtét. A a maradék 3 lapot ha van rá lehetőséged fagyaszd le. Így legközelebb frankó feketeerdő, vagy bármilyen tortát tudsz csinálni, csak előveszed, kienged, addig kényelmesen tudsz a tőltelékkel dolgozni(főleg ha ünnep lesz). Ja ! Ha fagyasztod,tegyél a rétegek közé alufóliát,nem ragadnak össze. Remélem segítségedre voltam!
4. margareta51 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. szept. 5. 22:05
En ajanlom a krater szelet receptjet,termeszetesen puding nelkul.Nekem eddig ez a recept valt be a piskotak kozul.
2010. szept. 5. 21:57
Oké, köszi szépen :-))
2. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. szept. 5. 21:52
Ehhez csakis a kakaós..:) Csinálj piskótát nyugodtan, nem lesz fojtós, a krémmel hagyd pihenni és átvesz a nedvességből..jó lesz.
2010. szept. 5. 21:49
Sziasztok! Jövő hétvégén tejszínes túrótortát szeretnék sütni, s nem tudom, milyen alapot süssek hozzá. A krém receptje megvan, de valami finom tésztát sütnék alá. Piskótát, s nem szeretném, ha száraz és fojtós lenne. Tudtok ilyen recepteket? Hallottam már olajjal, tejföllel, de még így nem próbáltam. Ja, és kakaós vagy inkább sárga tészta illik hozzá jobban? (a krém túró+tejszín+citromlé)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook