Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesést segítő "praktikák, fortélyok" fórum

Teherbeesést segítő "praktikák, fortélyok" (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 10. 10:50
sziasztok engem az érdekelne h van-e vmi jó módszer arra h kislányt csináljunk?van 2 kisfiam és most beszélgettünk róla h egy kislány hátha most össze jönne még nem próbálkozunk.az első kettő szinte azonnal összejött mikor nem védekeztünk.
8. marxné (válaszként erre: 7. - Rózsaszál:-))
2012. szept. 10. 10:50
Köszike, már valahogy sikerült kiiktatnom magamból a " kell hogy sikerüljön " érzést, de minden hónapban kicsit csalódásként élem meg, hogy megint nem sikerült. És sajnos a korom ( 38 év ) is idegesít hogy kifutok az időből, már így is legkevesebb 10 év lenne a gyerkőcök között.
7. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 1. - Marxné)
2012. szept. 10. 10:46
Élvezzétek Apával egymást,ne az legyen a buksidba hogy na most hátha összejön!!Tessék kicsit kreatívnak lenni,mert utána egy ideig úgyis nyugiba kell csinálni:-))))
2012. szept. 10. 10:42
Méhpempő, maca vibe kapszula, e vitamin...
5. Timeacska89 (válaszként erre: 4. - Marxné)
2012. szept. 10. 10:42
én nem állok gyertyában csak teszek egy keményebb párnát a fenekem alá és szerintem ez is elég jo megoldás
2012. szept. 10. 10:39
Az Aviva tornáról már én is sok jót hallottam, utána is fogok nézni. És az Eleviten is gondolkodtam már hogy elkezdem szedni, hátha egy kis vitamintámogatás is jól jön a szervezetemnek. A gyertyaállást is próbáltam már, több kevesebb sikerrel, mert kicsit több a plusz rajtam és hát... kicsit viccesen festettem a szoba közepén! ::)) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 10. 10:36
sziasztok,én ebben a honapban kezdtem inni a cickafark és palástfü teákat plusz ovu teszteltem melette szedem az Elevitet de ennek igazábol nem a teherbeesésnél van fontossága hanem ha sikerül és babás leszek sok rendellenességet megakadályoz ja és szeretkezés után párna a fenék alá,majd meglátom mennyire lett sikeres
2. Babeck (válaszként erre: 1. - Marxné)
2012. szept. 10. 10:32

Ovulációs teszt használata és gyertyaállás szeretkezés után - nekem ezek, jöttek be :)


Sokan dicsérik az Aviva tornát is.

2012. szept. 10. 10:29

Sziasztok!

Segítségetek kérem, ki tud valami jó praktikát, lehet bármi ( étel, ital, gyógymód stb... ) ami segítené hogy mielőbb kisbabánk lehessen.( már van egy 9 éves kisfiunk, de sajnos a tesó nem akar összejönni) Bármilyen praktika érdekelne, biztosan másoknak is tudnánk segíteni vele. :) Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!! ::)))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook