Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesési problémák fórum

Teherbeesési problémák (beszélgetős fórum)


1 2
6. nyuszmó84 (válaszként erre: 1. - Médea*)
2015. okt. 5. 21:23

Szia!


Mi több, mint egy éve próbálkozunk.

Páromnak oligozoospermia a diagnózisa. Aug.-tól szedett multivitamint, c- és e-vitamint. Szeptembertől Profertilt szed. Szept. elején azt mondta neki a doki, hogy ha 2 hónapig nem jön össze a baba, akkor kontrollra kell mennie.

Mondjuk nekem is kellett gyógyszert szedni, mert sajna nálam is van probléma.


Van itt a Hoxán egy fórum, ahol én is sok új infót találtam evvel a témával kapcsolatban. Keress rá, ha van kedved elolvasni. Fórum címe: Férfi meddőség! Segítsetek!


Sok sikert kívánok nektek! 🍀🍀🍀

2015. okt. 5. 19:37

Amit mi teszünk, hogy javuljanak az eredmények:


- Profertil kúra

- C-vitamin

- Sok-sok tökmag

- Stressz minimalizálása, amennyiben lehetséges ez a mai rohanó világban

- Glutén-, laktóz-, és cukortartalmú ételek kiiktatása

- Forró fürdő és szauna kerülése

- Alkohol minimalizálása még alkalomszerűen is

- Dohányzás teljes kiiktatása (szerencsére a férjem évek óta nem szívott el egy szál cigarettát sem)


Azt hiszem, ennyi... :)

2015. okt. 5. 19:25

Köszönöm szépen a vigasztaló szavaidat! :)

Nagyon szuper a sikertörténet, amit leírtál! :)


Mi két éve próbálkozunk babával, és a diagnózis pár hónapja kaptuk meg. Mindent megteszünk, ami tőlünk telik!


Viszont meglepődve tapasztalom ,hogy ebben a témában olyan kevés információt találni. Rengeteg, több ezres hozzászólással rendelkező fórumok vannak mindenféle témában, de ami a férfi termékenységet illeti, alig találok valamit.


Remélem, feléled ez a topik, és kapok sok hasznos tanácsot, vagy csak tudok beszélgetni hasonló cipőben járó sorstársakkal, mert sajnos biztos nem csak mi vagyunk ebben a helyzetben.:(

3. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Médea*)
2015. okt. 5. 00:01

Akkor most én foglak megvigasztalni. :)


Tudom, hiába mondanám, hogy ne keseredjetek el, szóval csak keseregjetek egy picit - az alkalmatlanságot, bűntudatot, haragot éljétek meg, engedjétek el és végül felejtsétek el.


Amit az orvosok megállapítanak, az nincs kőbe

vésve, illetve az ember mentálisan és fizikailag is változik. Rákból is meg lehet gyógyulni, igaz? Akkor bármiből.


És most jön az igazi reménysugár, amibe valóban bele tudtok kapaszkodni: másnak már sikerült!

Nemrég láttam egy riportfilmet a tévében, ami az intimtornáról szólt. Amikor odakapcsoltam épp egy férfi(!) beszélt róla, hogy ő hogyan találkozott vel és mióta csinálja. Akkor kb. egy éve csinálta. Az előzmény: náluk sem jött a baba, kb. másfél évvel a műsor előtt ugyanazt a problémát állapították meg nála, mint a férjednél. Valahonnan hallotta, hogy nem csak nőknek tesz jót az intimtorna, így hát belekezdett, - meg életmódbeli változtatásokkal is élt: kis diéta, alkohol- és cigimentes élet, sok-sok mozgás a szabadban. És lám: megnőtt a spermaszáma nagggyon sokszorosára (nem akarok hazudni, de egy igennagy, sok nullát tartalmazó számot mondott, hogy hányszorosára) és sokkal jobban érezte magát. De a csattanó: a riportban bemutatták a kis feleségét is, aki gyönyörűen gömbölyödött a babájukkal, olyan félidős lehetett... :D

Úgyhogy nem keseregni! Van remény. Találjátok meg a módját - bármi legyen is az, akár ez, akár más - amivel sikerül. Legyen nektek is szerencsétek! ;)

2015. okt. 4. 23:00
Minden bátorító, lelkesítő szó nagyon jól jönne most! :(
2015. okt. 4. 22:47

Sajnos a férjemnél OAT-szindrómát állapítottak meg (kevés a spermamennyiség, rossz alakkal és mozgással).

Olyan személyek hozzászólását várom, akik hasonló cipőben jártak/ járnak!

Mennyi az esélyünk, hogy vitaminkúrával (pl. Profertil) javítsunk az értékeken, és spontán sikerüljön megfogannom?

Tud valaki sikertörténettel szolgálni?:)

Milyen módszerek segíthetnek a spermanövelésen (vitaminok, ételek, stb)?


Nagyon el vagyunk keseredve.:(

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook