Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbe estem 4 év után, miért így reagál a testvérem? fórum

Teherbe estem 4 év után, miért így reagál a testvérem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. 37e1ff8723 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 16:05
De miért karácsonykor?
2021. dec. 15. 15:45
Lehet, hogy nincs senkije, de az is lehet, hogy közben összejött vkivel, akit pont karácsonykor akar bemutatni. Vagy nincs senkije, de felkoppintották, és ő is babát akar bejelenteni. De az is lehet, hogy egyszerűen csak az egyik része örül nektek, másik része meg féltékeny a figyelemre, amit majd kapni fogtok és ő maga sem tud mit kezdeni az érzéssel. Abban a hónapban, mikor férjemmel nekiálltunk a gyerekgyártásnak, tesóm bejelentette, hogy jön náluk a harmadik baba. Szégyellem, de az első gondolatom az volt, hogy "ez nem ér, most mi jövünk". Persze nagyon örültem neki, de valahol bántott is a dolog. Aztán hamarosan én is terhes lettem és csak pár hónap van a gyerekeink között. Utólag bánom, hogy így éreztem, de nyilván az érzelmeket nem lehet irányítani. Ha tényleg olyan jó a kapcsolatotok, jelenj meg csak úgy tesódnál és kettesben beszéljétek meg, h mi a baj. Szerintem ki fog derülni.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 15:15
Legyen így🎈🧨✨
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. dec. 15. 15:11
Hát nem is foglalkozunk most mással a boldogságunkon kívül még ha kicsit önzően is hangzik, azt hiszem ez olyan szitu, amikor megtehetjuk.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2021. dec. 15. 15:10

Köszönöm 🙂!

Nincs most épp senkije.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2021. dec. 15. 15:09
Még jó, hogy mindenki örülni fog, hisz mindenki tudja, mennyit szenvedtünk 4 év alatt. Ennyi ünneplés azt hiszem jár nekünk.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Scherlock)
2021. dec. 15. 15:08
Kérdeztem...
2021. dec. 15. 15:05
Talán irigy?
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2021. dec. 15. 15:02
Ez ugrott be,,:))Meg kb. minden is ,,lehet úgy érzi ez elviszi az egész karácsonyt valami babaváró ünnepbe,,,ami valószínű is :)
7. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2021. dec. 15. 14:42
Ugyanarra gondoltunk. Ő is be akar valamit jelenteni. :))
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 14:39

Gratula! A legszebb karácsonyi ajándék. Nagy öröm. :))


Talán egy kis testvéri féltékenység? Vagy esetleg ő is akart valami meglepő bejelentést (eljegyzést, akármit) tenni, és ez zavarja? Mindegy, szerintem még az sem zárja ki egymást.Örüljetek, és nagyon-nagyon vigyázzatok a babára.

Ne törődj a fórum-címmel. A lényeg benne van. Jó egészséget és sok-sok örömöt, boldogságot kívánok nektek.

2021. dec. 15. 14:38

Nem tudom.


Miért nem őt kérdezed?


Boldog babavárást!

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 14:35

Eldöntötted mit csinálsz. Mi a kérdés?

Azt nem tudhatjuk, hogy a testvéred mit gondol.

3. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 14:34

Gratula:)))


Fene tudja mi játszódik a tesódban,,,ha csak nem akart valami nagy bejelentést tenni ő is titokban:)))))


Örülj ne foglalkozz mással most,,bocs,, de még a tesóddal sem sokat.Max hívd át megbeszélni 1 -szer.Előbb utóbb kiderül ám mi baja.

2021. dec. 15. 14:28
A címet valaki átjavította. Nem értem, én nem így irtam ki a kérdést.
2021. dec. 15. 14:20

Sziasztok.

4 évet vártunk arra, hogy végre osszejojjon a baba. Volt itt lombik program, felmerult az örökbefogadas. És 14 hete megtörtént a csoda, spontán teherbe estem. 34 éves vagyok és féltem, hogy kicsuszom az időből mivel a beültetések sem sikerültek.

Van egy húgom, ő 28 éves, hol ezzel, hol azzal kavar, nincs állandó kapcsolata, de ha ő így érzi magát jól, akkor így érzi. Mindig nagyon jó testvérek voltunk, volt, hogy ő kísért el egy egy beültetésre, mikor a férjem nem ért rá.

És hát ő is velünk együtt drukkolt, hogy sikerüljön.

Most karácsonyi ajándékkent szeretnenk a férjemmel a szüleimnek bejelenteni, hogy végre sikerült, arra már a 15.hetben leszek. Persze a hugomat már az első orvosi vizsgálat után beavattam és valahogy nem láttam rajta azt, hogy örülne, pedig nagyon odáig volt előtte, hogy mikor babázhat már (ő nem szeretne gyereket, nem egy gyerekcentrikus nő, de az én babámat nagyon várta, hogy megfoganjon, hogy nagynéni lehessen) és minden sikertelen beültetés után együtt "omlottunk össze", nagyon megértő és támogató volt.

Most elmeseltem neki, hogy anyuéknak karácsonykor akarjuk elmondani a nagy hírt és teljesen kiakadt. Hogy még korai (15 hetes leszek akkor), szerinte ne pont karácsonykor, miért akkor akarjuk, ő ezt nem tartja jó ötletnek. Nem értem miért ilyen, hisz a szüleim is már annyira várták, hogy végre eredménye legyen a sok küzdelemnek amin 4 év alatt keresztül mentünk a férjemmel.

Hiába kérdeztem a testvérem, miért mond ilyeneket, konkrét választ nem adott. Csak, hogy szerinte ez nem egy karácsonykor bejelentős dolog. És azóta kevesebbet is jár át hozzánk és ahogy be volt a lombikok alatt sózva, most annyira nem is érdekli a hogy létem. Nem értem miért ilyen és mivel nem mondja el az okot, így elég rosszul esik, hogy eltavolodott tőlem.

Szerintetek mit csináljak? Az már fix, hogy mindkét család (férjemé és enyém is) karácsonykor tudja meg a nagy hírt, ezen nem változtatunk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook