Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teherbeesés rendszertelen menstruáció mellett? fórum

Teherbeesés rendszertelen menstruáció mellett? (beszélgetős fórum)


8. 6924d8a23f (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
2023. okt. 28. 14:50
Pontosan :D
7. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 14:49

Az mi hogy "nem élesbe ment" ? Azt sem értem hogy nem vette azonnal észre hogy elszakadt az óvszer? Már bocsánat a kérdésért de a "hátulról" az a feneked?

Nekem kamuszagú a történet már bocs.......

2023. okt. 28. 10:46
Gondolom ha van egy gyereked akkor az megvan hogy hová kell betenni ahhoz, hogy teherbe ess?? Apró lyuk nem jellemző különben, ha kiszakad, akkor széthasad... Amúgy nem akarok bunkó lenni de ezeket a fórumokat sosem értem. Mi honnan tudjuk, mekkora az esély? Nem voltunk ott (hálistennek) és azt sem írtad le valami érthetően -már bocsi- hogy mi történt. És még ha minden infó megvan, akkor is minden esetben az a válasz, hogy vagy igen, vagy nem.
2023. okt. 28. 09:39
Nem tehetsz mást, mint várod a következő menzeszed.
2023. okt. 28. 09:29

Nem értem.

"kezdem ott hogy csak ott volt illetve hátulrol volt végén észre vettük hogy kiszakadt."

Ez pl mi?

2023. okt. 28. 06:56
Ha nem hüvelyben történt a dolog, akkor a terhesség esélye szinte nulla.
2023. okt. 27. 22:44
🙊
2023. okt. 27. 20:07
Sziasztok ! Történt egy baleset 24 éves vagyok és ma elszakadt az ovszer ( mondhatni hogy nem élesbe ment a dolog amikor elszakadt ,viszont nem tudom nem e volt apró lyuk rajta amikor élesbe) kezdem ott hogy csak ott volt illetve hátulrol volt végén észre vettük hogy kiszakadt. A menstruáciom rendszertelen 1 éve hagytam abba a szoptatást.Nem szeretnék kis testvért még, de nem tudom ennyitől lehetek e terhes? Hogy nem a hüvelyben volt amikor elszakadt " holnap délután tudok esemény utánit venni de adig is rettegek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook