Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tegnap elromlott a Mozilla. Mitől lassú a számítógépem? fórum

Tegnap elromlott a Mozilla. Mitől lassú a számítógépem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. okt. 23. 19:08

Minden lehet de virus és trsai nem aomlasztják össze a böngszőt


Egy rendszervisszaállitást megér

Ha nem jó,

a Firefox-mak vannak komponensei máshol is, azt is töröld le

C:/doc-settings/neved/Aplication data/Mozilla/firefox

és

C:/doc-settings/neved/Localsettings/ApplicationData/Mozilla/firefox

2012. okt. 23. 19:04
valszeg benyaltál valami klassz vírust, vagy kémprogramot.
4. 36a26f5226 (válaszként erre: 2. - Katika009)
2012. okt. 23. 18:59
NÉzd meg a C lemezen a telepítőknél, feltéve, ha oda van téve a mappa... Lehetséges, hogy egy vírus, vagy féreg egyik mappában már sokszorosította magát, és onnan is ki kell irtani...De általában azt a víruskereső kiírja, hogy hol van a fertőzött fájl.
2012. okt. 23. 18:58

Nézd meg a kiegészítőidet, hogy van-e ott oda nem illő toolbar, vagy valami, ami felesleges, és belassítja a böngésződ...


Akár még vírus is be tudja oda enni magát..

2012. okt. 23. 18:57

Szóval akkor teljes egészében...


Tegnap elromlott a Mozilla. Amikor megnyitottam, befagyott minden... Letöröltem, majd feltettem még egyszer a 16-osat. Ugyanaz történt. Ma ismét letöröltem, feltelepítettem volna, amikor kiírta, hogy töröljem le az előző Mozillát és indítsak újra. Pedig le van törölve a Programok törlése közül minden... Mi lehet a baj? Kérlek, segíts!

2012. okt. 23. 18:56
Tegnap elromlott a Mozilla. Mitől lassú a számítógépem? (lent) Tegnap elromlott a Mozilla. Amikor megnyitottam, befagyott minden...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook