Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal Ixeo Power -ről mik a tapasztalatok? fórum

Tefal Ixeo Power -ről mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2020. jan. 5. 16:21
Senkinek, semmilyen tapasztalata..?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2020. jan. 4. 16:19
Köszönöm! :)
4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 4. 16:05
Megkérdezem majd és írok.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2020. jan. 4. 16:05
Esetleg tudsz valamit, mennyire elégedett vele?
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 4. 16:01

Nekünk ilyen van

[link]

De én még nem használtam, családtag birtokolja.

2020. jan. 4. 15:37

Sziasztok! :)


Minden érdekelne vele kapcsolatban, mindenféle vélemény és tapasztalat jól jönne.

De leginkább:

- blúzokat, vékony női pamut pólókat vállfán gőzölve valóban szépen (és könnyen) ki lehet vasalni? (ill. gőzölni, gőzölve vasalni) Jól néz ki, hordható a végeredmény valóban, függőlegesen gőzölve valóban jó eredmény érhető el?


Sima gőzölős vasalóval próbáltam így "vasalni", nem voltam elégedett, csak ki kellett vasalni hagyományos módon is..

Ez nagynyomású gőzzel dolgozik, és persze a YT videók csili-vilik.. Egy "próbavasalás", kipróbálási lehetőség meggyőzne, de ilyen nincs, még bemutatóterem sincsen... (csak az eladók az üzletekben, de nincsenek képben, érdemi választ tőlük nem lehet várni).


Leginkább női felsők mindennapi vasalására (vagyis indulás előtti gőzölésére) használnám, időnként persze a szokásos egyebekre is: pamut pólók, nadrágok, konyharuha, stb...


Minden véleményt nagyon köszönök! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook