Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te tudsz valamit kezdeni az anyósoddal? fórum

Te tudsz valamit kezdeni az anyósoddal? (beszélgetős fórum)

1 2
8. vénboszi (válaszként erre: 6. - Cyntia)
2009. ápr. 4. 11:45

Dehogyis!! Pont az a baj hogy túl sokat foglalkozol anyósoddal.

Bizony,inkább magaddal kellene foglalkozni,hogy hogyan alakítod az életed,mert ez egyedül a te kezedben van,ezt neked kell megcsinálni,s csak rajtad áll hogy jól csinálod e vagy rosszúl.Erre összpontosíts,ne az anyósodra.Próbáld meg a dolgokat mindíg a helyes irányból nézni,s akkor talán minden rendben lesz.Ne azon dolgozz hogy ilyen piti ügyek miatt anyósodban keresed a szálkát,inkább próbáld lazábban felfogni,kersd a barátságát,az neked is hasznodra válik.Sosem szabad a másik embert lenézni azért mert nem olyan ahogy azt te elvárnád,a dolgok mindíg úgy alakulnak ahogy te alakítod,ne várd mástól hogy ő alakuljon,főleg ha idősebb is tőled.A gugliban rákereshetsz a Hellingerre,s tanulmányozhatod a lényegét,talán megérted. :D

7. Cyntia (válaszként erre: 4. - Almi20)
2009. ápr. 4. 11:30
Hát nincs éppen közel. És amikor ő kitalálja, hogy neki ez vagy az a baja van: amit egyébként épeszű ember simán tudna orvosolni: akkor fiacskája be a kocsiba: el hozzá (ami nem kis pénz) és vele foglalkozik. Nem mondja meg neki, hogy hohohoho anyukám: azért nekem van egy családom: és jó lenne ha 65 évesen egy kicsit összegondolnád az életed, és rájönnél, hogy nem csak körülötted forog a világ, és hogy nekünk sem segít senki. És bár segítünk, de nekünk is vanak dolgaink, és így semmivel sem tudunk haladni: sőt hátráltasz édes.
6. Cyntia (válaszként erre: 5. - Vénboszi)
2009. ápr. 4. 11:25

Még anyósommal is én foglalkozzak? Meg a párommal, a gyerekkel, az egyetemmel.. ÉS velem ki foglalkozik?

Vagy mi van benne?

5. vénboszi (válaszként erre: 1. - Cyntia)
2009. ápr. 3. 23:14
A helyedben én sürgősen elkezdeném tanulmányozni a Hellinger féle családfelállítást! ;D
2009. ápr. 3. 22:36

Idő kellett a kiismeréséhez, a családom is azt hiszi, hogy egy kis tündér, de ők nem élnek vele együtt!

Vannak dolgok, amik idegesítenek, de még nem tartok ott, hogy meg is mondjam neki.

Hogyan ugráltatja a párodat? És Téged?

Együtt laktok vele?

3. Cyntia (válaszként erre: 2. - Almi20)
2009. ápr. 3. 22:25
Örülök, hogy legalább Te tudod szeretni: mert én nem!!!
2009. ápr. 3. 22:23

Hasonló gondjaim vannak :)

Bár imádom őt, nagyon sok dolgával kiakaszt.

Az ugráltatás nálunk is jelen van sajna....

2009. ápr. 3. 22:20
Ha csak azért van, hogy hátráltasson és minden ügye-fogyott témát kitalál, hogy ugráltassa a fiát és vele együtt engem is, vagy elszakítson egymástól minket: akár 1-2 hétre is: akkor Te mit tennél?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook