Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szoktál olyan kaját adni a gyerekednek amit te nem ennél meg? fórum

Te szoktál olyan kaját adni a gyerekednek amit te nem ennél meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. júl. 7. 12:54
Igen,szoktam.Én sajna nagyon finnyás vagyok,de nem akarom hogy a kisfiam is az legyen.Párommal jókat szoktak abból csemegézni amit én nem ennék meg soha:)))
2008. júl. 7. 12:52
Persze, hogy vannak olyanok. Pl én sem szeretem a májat, de nekik megcsinálom.
2008. júl. 7. 12:51

Én is igyekszem mindent megkóstoltatni, de a brokkoli...

Hát majdnem hánytam, mikor megéreztem. Az neki se lenne jó, ha közben én ott öklendeznék!

Vagy lehet majd rakok egy csipeszt az orromra!

4. ts
2008. júl. 7. 12:49
Én sem vonok meg tőle semmit sem. Én a halételektől borulok ki teljesen, de mindenképpen fogok neki ilyen kajákat is adni, ha már adható lesz.
2008. júl. 7. 12:49
Szia. Na hát igen. Sajnos vannak olyan ételek amikre rá nézni sem bírok. De a férjem sem. A kisfiamnak különleges egy étvágya van. Nagyon sokszor kell neki külön főznöm. :))
2008. júl. 7. 12:47
Én is sok mindent nem eszem meg pl a májat,de attól a gyereknek még adom.Megkóstoltatok vele mindent amit lehet szép sorban és majd ő eldönti,hgy melyik jön be neki és melyik nem.Neki lehet,hogy a máj lesz a kedvenc kajája attól,hogy én nem szeretem.
2008. júl. 7. 12:42

Itt olyasmikre gondolok, amit tényleg semmi pénzért nem ennél meg, még a "szagát" sem bírod elviselni.

Én például utálom a céklát, de azt megfőzön a gyereknek, viszont a brokkolitól annyira undorodom, hogy képtelen vagyok megcsinálni neki. Egyszer vettem egy üveges brokkolis-húsos bébiételt, kibontottam és rendesen rosszul lettem a "szagtól". Akkor evett szegénykém utoljára ilyet, pedig neki ízlett!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook