Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te párkeresési oldalon ismerkednél beteg emberrel? fórum

Te párkeresési oldalon ismerkednél beteg emberrel? (beszélgetős fórum)


1 2
28. pistiisti52 (válaszként erre: 26. - M0ncsa)
2012. márc. 26. 15:45

Na ez nekem magas :)

én ennél egyszerűbb lélek vagyok mint hogy ezt megfejtsem .

Értékelem a fáradozásodat !De nem lehet egyszerűbben ??? MOncsa ?

27. pistiisti52 (válaszként erre: 24. - Tavasz007)
2012. márc. 26. 15:41

Igen


Igen heti 3x megy,de ha van probléma akkor akár heti3x5 órát,vagy mindennap variálható.


Nálam magas vérnyomással kezdődött,pedig jártam urológiára évi ellenőrzésre,aztán mégsem látta a baj kezdetét.A család orvos elküldött vér-pisi labor és aztán onnantól elindultam a leejtőn.

Hajlamod lehet reá,a megelőzés évi rendszeres szúrés ,és ha valami nem stimmel NEFROLOGUS SZAKORVOS senki másban ne bízzál ő aki ért hozzá.

Mennyit igyál ,jó a kérdés állítólag sokat én ittam,bent a nővérek egy része sem iszik eleget.

Igyál pisilj,ez az örömöm már nekem nincs :) és ellenőriztesd magad :)

26. M0ncsa (válaszként erre: 16. - Pistiisti52)
2012. márc. 26. 15:33

Dehogy vagyok kerito :D csak jol kombinalok :p

itten van a topik: [link] a tobbit rad/ratok bizom ;)

25. pistiisti52 (válaszként erre: 23. - Tavasz007)
2012. márc. 26. 15:19
Mellrák és járulékai,nála a kemoterápia ezt váltotta ki.
24. tavasz007 (válaszként erre: 15. - Pistiisti52)
2012. márc. 26. 15:09

u, koszi, ezt most lattam. A Garas Dezso is vesedializisre jart?



es aki 20 eve gepen van, az mit jelent, hogy ketnaponta bemegy o is, vagy mar surubben?


azt megkerdezhetem, hogy milyen panaszokkal kezdodott es mikor ez a mizeria? csaladunkban nagypapamat a vese vitte el, nekem is voltak gondjaim, de nem nagyon iszok vizet. ez baj lehet?

23. tavasz007 (válaszként erre: 21. - Pistiisti52)
2012. márc. 26. 15:04

3 evig fekudt? mi tortent vele? :(


oszinten szolva en nem latok abban semmi kulonoset, vagy rosszat, hogy vesedializisre jarsz. Nem is ertem, hogy miert kene erre szakosodott honlapon part keresni. ma mar mindenki beteg, es nem normalis, es az igaz, hogy az ember maganal mindig jobbat keres. es sosem elegedett.

22. de Luca (válaszként erre: 20. - Pistiisti52)
2012. márc. 26. 15:03

Lényegében meg is adtad rá a választ, hogy miért nehezebb ismerkedned (bár a képeidet elnézve nem hinném, hogy nehezebb, nagy kópénak tűnsz) :-)

Azt hiszem az emberek többségét nem a betegség riasztja, hanem ennek a járulékos következményei, amiket felsoroltál: sokkal kötöttebb életvitel..., valamint a félelem, hogy mennyi időt tudtok még együtt eltölteni.

21. pistiisti52 (válaszként erre: 19. - O.melinda)
2012. márc. 26. 15:01

Most a második taktikát végig csinálom,de én senkit ne akarok becsapni,úgy sem lehet.

Szerintem egy probléma elég egy kapcsolatba.

A páromat mielőtt meghalt 3-évig ápoltam fekvő volt,egyenlőre,vagy örökre elég volt.Nagyon embert kívánó az.

Így a kérdésedre a válasz,ha lehet egészséges legyen :)

20. pistiisti52 (válaszként erre: 17. - Lencsy)
2012. márc. 26. 14:56
Tudod a még én is egészséges voltam,nekem is valamiféle félelmet váltott ki e téma.Most hogy belülről tapasztalom meg a hétköznapokban most már nem az.De valljuk bé velem azért járnak korlátok,pld: heti 3x250perc kezelés,a táplálkozásban is,szabadidő, utazások stb.Nem szorulok semmiféle segítségre,azért szerethető vagyok és szerető is stb. A te hozzáállásod lenne az elfogatható és emberi! szinpi vagy :)
2012. márc. 26. 14:49

Szerintem nagyon fontos,hogy ilyennek fogadjonak el,amilyen vagy.Nyugodtan tedd vissza a beteg képet és Önmagadat add.Ez nem betegség,hanem állapot.

Esetleg hasonszőrű emberekkel is próbálhatsz ismerkedni.Ezt még nem próbáltad?

18. pistiisti52 (válaszként erre: 14. - 2a69f78972)
2012. márc. 26. 14:45

Én is így gondoltam,ezért is evvel kezdtem,de mindenki lebeszélt róla.

Most azt csinálom,hogy az első levélben mesélem el két szóban,aztán ha találkozunk ott úgy is eldől minden.Az a tapasztalatom,hogy mindenki nálánál "jobbat" keres,és ezért valamiféle álomban ringatja magát és nehezen talál ha talál.

És ebben is igazad van,az én korombeli nők is rengeteg testi,lelki,stb.problémával küszködnek.

Nem vagyok elkeseredve,csak szembesültem evvel a dologgal.Én eddig 25-éves jó kapcsolatban voltam elkényeztetve,újra kell tanulnom a párkeresést :)

17. Lencsy (válaszként erre: 1. - Pistiisti52)
2012. márc. 26. 14:40

Én nem értem meg azoknak az embereknek a hozzáállását akik a betegséged miatt elutasítanak ! Veseproblémád van ..és ? Olyan embert tán nem lehet kedvelni, szeretni aki beteg ? Hm ..

Kérdésedre a válasz : Ha engem megfog egy ember a lényével , akkor fél lábú is lehet ..mert az embert fogom kedvelni , szeretni és ezen a testi fogyatékosság, betegség sem változtat :)

16. pistiisti52 (válaszként erre: 13. - M0ncsa)
2012. márc. 26. 14:36

Nem vagy te egy kerítő :)

Bent a nővérkék ,nem akarják elhinni,hogy én nem a fiatalok között keresek mert hogy minden klimaxolló pasi fiatalt újít be.Én a 45-55 ös korosztályban szeretném megtalálni a társam,ha ez nem túl nagy kérés a jó Istentől :)

Állok elébe a kihívásnak :)

15. pistiisti52 (válaszként erre: 11. - Tavasz007)
2012. márc. 26. 14:31

Ezt a transzplanton a Baros utcában van,tudják bonyolult sok mindennek kell egyezni.Aki rajta van a listán mint én is azt nyilvántartják,és vagy is tudják nekem mi az amelyik a legjobb lenne.Mikor hozzájuk beérkezik a halott ember veséje,akkor riadóztatják azokat akik a legalkalmasabbak az átültetésre.És a beérkezett emberek közül kiválasszák az éppen legalkalmasabbat,de mindig van tartalék ember is.Én eddig 3x voltam bent mindannyiszor tartaléknak,nem nekem szánták.Ezt én mint gyakorlásként fogom fel,legutóbb 24-órát voltam ott igazán komolyan vettek. Aztán van az élődonoros átültetés ahol fogsz magadnak egy kedves embert aki oda adja a legdrágábbat,magát illetve magából egy darabot.Itt van etikai bizottság,és kivizsgálás ha minden egyezik aminek muszáj akkor egy páros műtéten belül elvégzik.

Ez talán jobb esélyt ad a hosszútávú működésnek .

Azonban egyik sem biztos,hogy működni fog.Érdekes van egy felmérés miszerint ki szervet adott a statisztika szerint tovább él,mert őket rendszeresen ellenőrzik.

Van betegtársnőm aki 20 éve van gépen,ez is sok mindentől függ ki hogy bírja,ki hogy tartja be a szabályokat,vigyáz magára.

Vagy is olyan mint maga az élet,bonyolult.Most tavasszal meghaltak egy páran közülünk,pld. Garas művész úr.Én 4-éve csinálom szerintem jó állapotban vagyok még,és igyekszem is magam karbantartani .

14. 2a69f78972 (válaszként erre: 10. - Pistiisti52)
2012. márc. 26. 12:50

Én úgy gondolom, hogy azt jól tetted, hogy a beteg képet levetted, de azt nem, hogy csak később mondod meg.

Ezt, aki megkeres, becsapásnak érezheti.


Inkább írd meg becsülettel a betegséged és azt is, hogy ez mivel jár. A dolgokat sem felnagyítani, sem elbagatellizálni nem szabad.


Rengeteg a magányos ember/nő, akik szintén küszködnek valami problémával, csak pont a probléma miatt nem mernek társat keresni.


Ha Te bátran bevállalod, hogy nem vagy egészséges, sokkal szimpatikusabbá teszed megad, mintha feltüntetnéd magad valami "Fanyűvő Erős Jánosnak", aztán kiderül az igazság.


Te is meg fogod találni a párod, mert HIBÁTLAN ember egyre kevesebb van!:)

13. M0ncsa
2012. márc. 26. 11:47

Pont a minap nyitott itt topikot egy remekul karbantartott, 50-es evei elejen jaro holgy (egy tizest siman letagadhatna), miszerint a sok bunko pasi a tarskeresokon csak... hm... szoval egyejszakas kalandra vagyik, o meg egy tarsra :)

Sztem benneteket ossze kene hozni :p

2012. márc. 26. 11:40
Engem is érdekelne, hogy milyen vesére van szükséged, hogy működik ez, hátha hallunk valakit valamit...
2012. márc. 26. 10:04

milyen vesere van szukseged? hogy dontik el, hogy milyen jo? nem ertek hozza, bocsi! :)


vesedializisen barmeddig lehetsz, orokkon orokke, vagy van hatar?

10. pistiisti52 (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2012. márc. 26. 09:52

Édes vagy :)


origó(randi),cronos,badoo

De már levettem a beteg képemet,csak később mondom meg.


Más naponta kezelnek 250-perc.,nem kórház hanem művese állomás .

Valóban csak 1-vesét adnak és azt is előre jobb oldalra teszik. Te ilyen önzetlen lennél ? Drága vagy azért ezt gondold át ???:)))

9. tavasz007 (válaszként erre: 8. - Pistiisti52)
2012. márc. 25. 23:26

milyen az ilyen oldal? hol lehet ismerkedni?


hu, akkor Te sokat jarsz korhazba?

veset adok en neked, de csak eggyet!

2012. márc. 25. 23:20

Nem,de csak új vese oldja meg a problémát .

Én remek formában vagyok ,és szép :)


azt mondod itten találok,lélek társat ??

7. Ami.
2012. márc. 25. 23:20

Mi is ilyen oldalon ismerkedtünk meg,2 éve házasok vagyunk:) Igaz h sok a szemét,de rejt kincseket is.A legjobb barátom is onnan van,meg a férjem is.Nekem érdemes volt.Sok sikert neked is,de sose add ki magad az oldalon,csak ha már privátban beszélgettek.

(msn,email..) Sokan visszaélnek vele.

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 5. - Tavasz007)
2012. márc. 25. 23:19
és öszinték:DDDDDDDD
2012. márc. 25. 23:18

es nagyon sulyos? meg szabad kerdezni, hogy mi vezetett idaig?



ismerkedj velunk, mi szepek vagyunk es okosak!:)

4. pistiisti52 (válaszként erre: 3. - Tavasz007)
2012. márc. 25. 23:16
Művesekezelésre járok .
3. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Pistiisti52)
2012. márc. 25. 23:14
az mit jelent, hogy beteg vagy? nem ertem! bocsant!
2012. márc. 25. 23:13
Mi mindketten nem legtökéletesebb egészségnek örvedünk, neten ismerkedtünk össze 10 éve elmúlt gyűrjük egymást.
2012. márc. 25. 23:10

Én nemrég megözvegyültem,és szeretnék új kapcsolatot mert egyedül nem lehet ,és szabad élni.Torzul az ember teste és elsősorban a lelke.Így gondoltam regisztrálok erre szakosodott oldalakon,és a való adataimat adtam meg nem elhallgatva a betegségem.Szerintetek mi volt a reakció???

Elárulom siralmas,azért ez nem igaz mert talán találtam egy igaz barátot egy csodálatos NŐ személyében :)De párt még nem!

Te hogyan reagálsz ilyen hirdetésre ahol egy beteg ember próbál veled megismerkedni ???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook