Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te összejönnél egy ex-kommandossal? fórum

Te összejönnél egy ex-kommandossal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
85. 7377f53509 (válaszként erre: 84. - Jstefan)
2012. márc. 20. 22:13
Kedves stefan. Gondolom tudod hogy az elhàritàs szabàlyai kikre vonatkoznak. Tök mindegy az ip cim meg a többi dolog ha nem mondasz el konkrèt dolgokat. Tiszteletben tartom a pokoljàràsodat nem kètlem hogy voltàl màr ott. Csak èn màs helyen voltam ès igy ràm màs szabályok vonatkoznak. Èn csak egy egyszerü kèrdèst tettem fel. Nem gondoltam hogy ennyire túlreagàljàk. Soha nem voltam depressziós ezt èn tudom a legjobban. Ha csajozni akarnèk nem itt tenném. Èn mèg ma is elèg aktiv vagyok mindenfèle szempontbol. Akkor nem hivnának melózni. Sajna sok az irigy ember de soha nem foglalkoztam velük. Lehet hogy kiadom könyvben aztàn ennyi. A belsö ellensèget kell elhàritani nem azt aki becsületesen dolgozik. Úgyis most jönnek haza baràtaim kintröl majd kommentelik a dolgokat. Ök is olyanok mint èn. Nem àrultam el hadititkot. Csak annyit amit atvben meg újsàgban lehet làtni. Hol itt a baj?
84. jstefan (válaszként erre: 1. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 21:36
A bemutatkozó szöveged alapján nem tűnsz kommandósnak!!! Aki valóban kommandós az azt ide nem írja le, mert tudja hogy az elhárítás is olvassa az interneten a fórumokat is, és az IP cím alapján azonnal beazonosítható, és következik a leszereltetés.A kiképzett katona vagy kommandós nem esik depresszióba mert az el sem jut a kiképzésig mert a pszichológiai alkalmatlanság miatt már a jelentkezés során eltanácsolják,elküldik papképzőbe, vagy lelkészképzőbe,ha később roppan meg azt leszerelik.A bemutatkozó sorok egy depressziós, lelki problémával küzdő gátlásos, félénk civil jellemét sugallják!!! NEM KOMMANDÓSÉT!!! A csajoknál lehet hogy nyerő ez a szöveg , csak itt a neten vagyunk páran pasik is akik már túlvannak kiképzéseken, bevetéseken,és jártak a pokolban!!! Ettől mi lelkileg sokkal erősebbek lettünk!!! A problémamegoldó képességünk a többszörösére nőtt, nem lúzernek hanem tévedésből szociopatának néznek minket.Könnyen csajozunk mert nincsenek egyáltalán gátlásaink, inkább gátlástalanok vagyunk, de azért tudunk a nőkkel bánni mert imádjuk őket, és ŐK is minket leszerelt katonákat!!!
2012. márc. 20. 20:05
Megboldogult lánykoromban:naná
82. mydnight (válaszként erre: 79. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 19:34

Ne kérj semmit, ha teheted.

Gondolj arra a könyvre, amit nemrég olvastál :)

Az élettel óvatosan kell kufárkodni, mert mindig, mindennek nagy ára van.


Csak próbálj szabad lenni :) lélekben

81. Tücke (válaszként erre: 80. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 19:05
tudod ez kicsi koromtól kezdve így van mindig is az idősebb és erősebb fiúkkal barátkoztam aztán később is ilyen tipusokkal hozott össze az élet kapcsolataimban. :) szóval ez már nem csak gondolat hanem életfelfogás életszemlélet :)
80. 7377f53509 (válaszként erre: 76. - Tücke)
2012. márc. 20. 18:39
Köszi. Örülök hogy igy gondod.
79. 7377f53509 (válaszként erre: 78. - Mydnight)
2012. márc. 20. 18:34
Igazad van. Nem tartozom senkinek semmivel. Inkàbb nekem màsok. De mit kèrjek az èletükèrt cserèbe? Mindenkinek az a legdràgàbb.
78. mydnight (válaszként erre: 77. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 18:07

NE magyarázd meg senkinek, mit miért teszel!

Megítélnek?

Tegyék.

Elkényelmesedett társadalomban élünk, és többségünk immunissá vált a nyomorra, szenvedésre.


Másfelől, a te utad, a te kereszted, a végén te számolsz el, nem pedig azok, akik most borzongva ugyan, de olvasnak és megítélnek.

2012. márc. 20. 18:03

Kedves hölgyeim. Nem vagyok defektes sem tömeggyilkos. Nem minden ember egyforma ès nem is birná sok embernek a gyomra. Èn màr igy fogok meghalni. Tudjàtok nem könnyü úgy elmenni melózni hogy benne van lehet ez lesz utolsó napod. A tàrsadalmat azèrt hoztam szóba me


rt sok embernek az a legnagyobb baja hogy mit vegyen fel reggel. Màsoknak meg nincs ètel a szàjukba a csekk nincs befizetve nincs hol laknia. Pàr szàz km arrèb meg egymàst ölik egy idióta ember parancsàra. Nem keverek meg kavarok csak rengeteg mondanivaloja van az embernek. Igaz nèha ide o da csapongok de ezèrt ne haragudjatok. Sok

76. Tücke (válaszként erre: 75. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 17:51
én nem félek tőled imádom az olyan pasikat akik hasonló kaliberűek mint te:) a munkád tény h olyan amire mindig is szükség lesz... Személy szerint én biztonságban érezném magam melletted. Sokkal jobban mint valami egyszálbél pasi mellett.
2012. márc. 20. 17:06
Igazatok van sokmindenben. Legközelebb kertèsz leszek ès fát nevelek. Nem akartam goromba lenni senkivel. Bocsánat. Öszintèn.180cm magas vagyok amugy a többit tudjàtok. Nem akarom hogy fèljenek tölem azok akinek nincs okuk rá. A többit èn intèzem. De a munkámra mindig szüksèg lesz. Sajnos.
2012. márc. 20. 16:05

Gondolom az első randira úgy sem viperával mész.:D


Egyébként meg egy sima könyvelő is lehet dila,úgyhogy nem is értem a kérdést!


Úgyhogy a válasz!Igen!

73. mydnight (válaszként erre: 72. - 2a69f78972)
2012. márc. 20. 15:43

értem, hogy mit akarsz mondani,

egyszerűen én nem tartom őket másnak, csak ennyi

keményebb élet, és bele lehet dilizni

de az, hogy ölni kell, hát az a helyzet, hogy szerencsés helyre születtünk, mert a civileknek ez nem hétköznapi dolog... de van, ahol ez mindennapos, hogy életben tudj maradni :(

72. 2a69f78972 (válaszként erre: 71. - Mydnight)
2012. márc. 20. 15:38

Nézd, sok mindent tudnék mondani, de nem tehetem.


Maradjunk abban, hogy sajnálom, ha bántó voltam.


A "mi" kommandósunk úgyis tudja, miről beszélek.

71. mydnight (válaszként erre: 70. - 2a69f78972)
2012. márc. 20. 15:36

Tudom, hogy tény.

Akkor ezek szerint az én életfilozófiám sem hétköznapi, mert ha az életben maradáshoz ölnöm kell, akkor megtenném! Ha meg védenem kéne valakit, akkor is megtenném.

Az biztos, hogy ők azért nem hidegvérű gyilkosok, tehát nem passzióból ölnek.

70. 2a69f78972 (válaszként erre: 67. - Mydnight)
2012. márc. 20. 15:30

Nem! Félreértettél és ezt sajnálom!


Nem akartam bántó lenni, de ezt másként nem tudom megfogalmazni. De megpróbálom. A szavaimat kéretik nem félremagyarázni, nincs bennem rosszindulat!:)


Én, aki 8 évig éltem hasonló foglalkozásúval, tudom, hogy erre a munkára nem mindenki alkalmas.

Van, hogy embert kell ölni.

Ez nem mese, ez tény!

Kénytelen vagyok azt mondani - és nem bántásból -hogy ehhez kell egy "másfajta" lelkiség és életfilozófia. Ami nem nevezhető hétköznapinak.

69. Tücke (válaszként erre: 32. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 15:24
Ha még a maGassagod is 180 cm vagz a fölött van nálam nyerő vagy :)
2012. márc. 20. 15:20
Simán. Az biztos, hogy nem gyáva ember. Ha az én korosztályomba tartoznál és személyesen ismernélek, komolyan elgondolkodnék rajta :D
67. mydnight (válaszként erre: 65. - 2a69f78972)
2012. márc. 20. 15:19

"az a mentalitás taszítja, ami Téged kommandóssá tett és nem könyvelővé, vagy kertésszé."


Libra! ez is goromba volt, nem is kicsit!


úgy állítod be, mintha valami defekt lenne, hogy valaki rendőrnek, kommandósnak, katonának megy...


én elég sok emberrel találkoztam, de a többség a zord stílus és külső ellenére sokszor nagyobb EMBER, mint egy kertész, vagy könyvelő!

66. mydnight (válaszként erre: 64. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 15:17

Ide figyelj, az emberek nagy része sosem találkozik ilyesmivel!

Neked meg nem szabad felvenned ezt a zrikálást. Pontosan tudod mit érsz, mi vagy, mit éltél át! Akkor számít, hogy ki mit gondol?

Mi van, ha egy darabig nem árulod el, hogy mit csináltál eddig? Hanem csak ha már tényleg bízol a nőben?

65. 2a69f78972 (válaszként erre: 60. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 15:14

Goromba vagy!...és keversz-kavarsz dolgokat!


Hogy jön ide a magyar társadalom, hogy egy nőnek bejössz, vagy sem?


Ha nem jössz be, akkor nem azért nem jössz be, mert kommandós voltál, hanem az a mentalitás taszítja, ami Téged kommandóssá tett és nem könyvelővé, vagy kertésszé.

Érted?

Ennek semmi köze a társadalomhoz, de minden zsák megtalálja a maga foltját, Te sem maradsz "agglegény".

2012. márc. 20. 15:01
Igen nèha gond. Föleg ha komoly kapcsolatban gondolkozik az ember. A fiatal lànyoknak tetszik de màr kinöttem az egyèjszakàs kalandokbol. Nekem is volt egyszerre hàrom baràtnöm de ezek jöttek mente. Fèlnek tölem sokan mert azt hiszik hogy ütöm verem a nöket. Èn nöt meg gyereket soha nem bàntanèk. Nagyon sok discoban dolgoztam sok embert megvèdtem már. Règebben celebeket kisèrgettem :xzibit;snopp dog sp kozombolis kovàcs àkos eros ramazotti stb. Mègsem mondom senkinek ezeket mert nagykèpünek tartanànak. Pedig megvan a szàmuk bàrmikor felhivhatom öket. De nem ez szàmit. Mert mifaxok vagyunk ahogy nemrèg nevezett valaki itt. Bàrcsak tudnà az ilyen ember mi ez az egèsz. Fingja nincs róla. Nem a pláza a valo világ. Elvinnèm egyszer oda ahol èn voltam több èvig. Lehet hogy sirva könyörögne az istenhez hogy mentse ki onnan. Könnyü szàjkaratèsnak lenni.
63. mydnight (válaszként erre: 60. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 13:54

Erre írtam azt, hogy sztem a legtöbb nő, ahogy én is, nem azt nézi, hogy mit csinálsz, hanem, hogy milyen vagy! Ha szerethető, jó ember, akkor mindegy, hogy mivel keresed a kenyered.

De azért ne felejtsd, hogy sokakban nem véletlen éled fel a kétely, mert vannak a szakmában olyan férfiak, akik bizony úgy gondolják, hogy otthon is kommandósok, és fizikálisan, vagy verbálisan gyűrögetik a családot :)


Te nem ilyen vagy. Örülünk neki! Szóval hajrá. Találd meg a párod!

62. 4c30444687 (válaszként erre: 59. - 6b006fc769)
2012. márc. 20. 13:36
Semmi. És tulajdonképpen a mortalitási ráta sem ismert számomra. Jobban belegondolva igazából nem jönnék össze se kommandóssal, se katonával, mert egy fax. Rokonságban is csak azért nézem el az ilyen irányú pálya vízionálást, mert őt nem én választottam (és remélem, hogy letesz róla).
61. Ennész (válaszként erre: 60. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 13:21
Azt tapasztalod, hogyha megmondod a volt foglalkozásodat, menekülnek Tőled a nők? Vagy mi a gond??
2012. márc. 20. 13:11
Nem a tàrskeresès miatt tettem fel ezt a kèrdèst. Nem vagyok aggressziv szerintem. A polgàri èletben nehèz kihozni a sodrombol. Sok ember nem becsüli meg a legnagyobb dolgot:az èletèt. Mindenki termèszetesnek veszi. Mellölem màr meghalt egy pàr cimboràm;,voltam többször tömegsirokat örizni ahovà egèsz csalàdokat belelöttek. Èn nem jàrok ideggyógyàszhoz nem is voltam de nem is megyek. Csak normàlis csalàdot akarok összehozni. Felesèg gyerek kutya macska stb. Mièrt baj ez? Mindig csak a rosszat làtjàk az emberek azèrt mert ez voltam règen. Fura ez a magyar tàrsadalom.
59. 6b006fc769 (válaszként erre: 54. - 4c30444687)
2012. márc. 20. 13:11
Mi a garancia, hogy a már nem aktív túlélhető?
58. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 53. - 54840f0fce)
2012. márc. 20. 12:41
Na ezt megmosolyogtam :D
57. 4c30444687 (válaszként erre: 55. - Deni plus)
2012. márc. 20. 12:22
Ha...ha...ha...
56. korteforma (válaszként erre: 1. - 7377f53509)
2012. márc. 20. 12:17

Miért mások véleményére adsz? :)

Az számít, TE mit érzel..

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook