Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél, ha megtudnád, hogy 3 hónapig megcsalt a férjed, de most már nem teszi, ráadásul egy volt osztálytársnőddel? fórum

Te mit tennél, ha megtudnád, hogy 3 hónapig megcsalt a férjed, de most már nem teszi, ráadásul egy volt osztálytársnőddel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
149. b59e85f65a (válaszként erre: 148. - Marcibaba)
2010. júl. 7. 09:16
en tudom miaz, mert amikor, 14evvel ezelöttanyukam meghalt, 17hetes terhes voltam es avolt expasim megcsalt megalazott, es kidobtam ,hogy meg alaba se erte aföldet, egyedül maradtam,de nem nyalogattam asebeimet, inkabb egyedül, mint megalazottan, kihasznalva, felszarvazva ketes kapcsolatban, felsz amaganytol?, nem hiszem, az ember tarsasleny, minden csalodas -szakitas olyan mint egy szüles, valami komoly ertelme van ,belölem atapasztalat beszel azert fogalmaztam nyersen , es most 11eve boldog hazassagba elek, utolag sem bantam meg , hogy akkor igy döntöttem....de maradj csak vele es par nap, het, honap mulva ujra megirod mikor csalt meg ujra!...
2010. júl. 7. 08:50
könnyű ezt leírni hogy kidobnád, csak ha a helyemben lennél szerintem kétszer is meggondolnád hogy kidobnád-e, hiszen a hirtelen harag pár nap múlva elszáll, és ha ő is elmegy, ott maradsz egyedül a semmivel, nincs kihez szólni, a rossz gondolatok jönnek szóval nehéz...
147. oszint (válaszként erre: 129. - 4428a86d4b)
2010. júl. 7. 07:59
Szerintem csak nem akart megbántani, ne reagáld túl hisz ha nem lesz folytatása akkor minek aggódni,meg amúgy sem gondolkozunk egyformán, lehet, hogy annyira jelentéktelennek tűnt hogy eszébe se jutott hogy el kéne mondania
146. d5375b3096 (válaszként erre: 137. - Harminchatos)
2010. júl. 7. 06:24
Most nem tudom kikeresni a Bibliából, de egyetlen válóok a házastársi hűtlenség.
145. Fedo (válaszként erre: 141. - Harminchatos)
2010. júl. 7. 04:54
én úgy érzem ,hogy nekem ő az igazi. ilyet még sose éreztem, pedig nem vok mai gyerek:D valahogy az ember ezt megérzi. lehet a pasiknak több idő kell, én várok...
144. Fedo
2010. júl. 7. 04:50
na ez kétszer jött át:D
143. Fedo (válaszként erre: 141. - Harminchatos)
2010. júl. 7. 04:50
ez igy igaz. ezt ,már én is megirtam az egyik hozzászólónak
142. Fedo (válaszként erre: 141. - Harminchatos)
2010. júl. 7. 04:49
igy van. ezt már én is megirtam az egyik hozzászólónak. hogy nem vok k.... azért, mert nős pasit szeretek, ráadásul szerelmes is vok bele.
2010. júl. 6. 22:42

érdekes, minden nőt azonnal ribinek hívnak, mihelyst egy nős/kapcsolatban lévő férfival..


pedig! ki tudja, nem ő-e az igazi??

140. b59e85f65a (válaszként erre: 137. - Harminchatos)
2010. júl. 6. 22:38
avalos eletben kell helyt allni mucikam, nem könyvekböl olvasni mit kell csinalni, a biblia szentkönyv (es nem a nutteknak irtak)..nem szabad ezeket kiforgatni es összehasonlitani egy senki hazi jött ment ribikkel...
139. 1eb84e4bad (válaszként erre: 135. - Linda019)
2010. júl. 6. 22:33
csináld fordított sorrendben :-DDD
138. Fedo (válaszként erre: 132. - Harminchatos)
2010. júl. 6. 22:31
:)
2010. júl. 6. 22:21

kicsit nézzétek a bibliát, az újszövetséget


az ószövetség a "szemet szemért, fogat fogért" elven alapul


az Isten a bosszúálló, büntető, könyörtelen Isten


az újszövetség a szereteten és a szerető megbocsátáson


az Isten a megbocsátó, szerető, feloldozó Jézus (lásd pl a házasságtörésen kapott nő, és még tovább: az vesse rá az első követ..)


egy félrelépő párt, mindegy, h férfi vagy nő, nem szabad visszakézből kidobni, kinyírni, vérét venni


viszont hogy többé soha semmi nem lesz olyan, mint volt, az színigaz

136. b59e85f65a (válaszként erre: 132. - Harminchatos)
2010. júl. 6. 22:17
nalam ahazassagom abizalom alapjan él,es ha egy pasi vagy nö hazudik atarsanak ,agyerek ezen az elven nö fel, hogy lehet igy jo peldat mutatni, azt mondd meg nekem?legyen babel tornya aszemet felrelepesekböl, en köszönöm, nem kerek ebböl, boldog vagyok, es amit ketten elertünk csiszoltuk egymast asok ev alatt, egy kis ketye- metye egy perc alatt tönkre tehet, es ott marad aroncs ember aki vivodik magaval, hogy holnap mvagy azutan kivel csinalja ujra aparja, kesz lelki terror,,tudja aparom ,hogy tisztelem szeretem öis ugyan ugy erez irantam megajandekoztam 3gyerekkel, es kitartok mellette, es ö is, lari fari- aki tud nyitott kapcsolatban elni....
2010. júl. 6. 22:13

1.) Kinyírnám

2.)Megkérdezném azért hogy miért is volt ez jó neki.

3.)Megmondanám neki van 1 napja hogy keressen magának valaki lakást és elköltözön.


Egy megcsalással vége a kapcsolatnak. Szájra puszi ok, de már hogy éjszakára összejárnak nem. Pl én nem tudnám elviselni se. Ha szeret akkor nem megy mással ágyba de ha nem akkor megy és menni is fog, ha vissza fogadod. Lehet nem most, de később igen, mert benne lesz az, hogy menni kell.

Vannak persze olyan pároknál, akiknél rendbe jött, de nagy részüknél nem. Persze azt is nézni kell, hogy van e gyerek, mert ha van, akkor a házasságot megkell menteni, de úgy hogy valami újat bele kell vinni. Nem szabad azt folytatni ami volt mindennap a házasságban, mert annak a vége a megcsalás és a végén a vállás.

2010. júl. 6. 22:13
Minden további nélkül kiadnám az útját. Fel is út is le is út.!!! Soha semmi sem lesz már a régi.
2010. júl. 6. 22:08

Ha akkor megtette,máskor is megteszi!

Én kiadnám az útját!

132. harminchatos (válaszként erre: 120. - Marcibaba)
2010. júl. 6. 22:07

nem kell kidobni


ha minden férfit kidobtak volna, aki félrelépett, akkora halom dobott pasi lenne a világ közepén, mint a bábel tornya


és ha minden nőt, akkor még egy ugyanakkora, vizaví vele szemben

2010. júl. 6. 22:05
igen, akinek mehetneke van menjen, ez azt jelenti szamomra, hogy nem erzi jol magat velem , akapcsolatunknak vege,...de sokan meg melegitik a kaposztat,hatha jo lesz :HIU ABRAND...
130. elszabadult hold (válaszként erre: 125. - Szuper dédi)
2010. júl. 6. 21:34
Szerintem érzelmileg helyrehozhatatlan ez a kapcsolat. Én a helyedben keresnék valakit, aki figyelmes, aki engem akar, akivel jó. Hagyd, hadd menjen a "párod". Menj te is új utakra, kapcsolódj ki, barátkozz. Ez a legjobb, amit most tehetsz. Nem érdemes otthon búslakodni és gyötörni magad. (próbálj meg csak a szépre emlékezni...)
2010. júl. 6. 20:19
Az én párom két-három hete levelet kapott az egyik gyerekkori iskolatársától, aki egy nagyon csinos lány. Csak annyit írt a lány, hogy mi van vele, mostanában már nem kíváncsi a régi barátaira, meg hogy nagyon eltűnt, és mellesleg elmesélte neki hogy három hónapos terhes a párjától. A párom meg erre annyit írt, hogy nem tűnt el, csak amióta együtt élünk megváltozott az élete, és nem ül az msn előtt naphosszat, de szívesen dumálna vele, és hogy találkozhatnak akár jövő héten. Véletlenül tudtam meg. Miért nem mondta el nekem?
128. df2a740c00 (válaszként erre: 125. - Szuper dédi)
2010. júl. 6. 17:27
Én a helyedben keresnék magamnak diszkréten egy "házibarátot". Ne csüggedj, tök jól nézel ki!:)A barátnőm anyósa jóval 70 múlt, amikor rátalált a szerelem. A férjre meg úgy néznék ezekután, mint egy lakótársra. Engedd csak, menjen, ha akar. Valószínűleg koppan egy nagyot, aztán jobban megbecsül. Persze a romantika attól már nem tér vissza. Gondolom elhagyni, különmenni nem olyan egyszerű:(
2010. júl. 6. 16:48

szia Macibaba. sajnos már 69 éves vagyok.

sajnos még ebbe a korban sincs nyugodt életem.ez szomorú.

2010. júl. 6. 14:12
érdekes a történeted, te milyen idős vagy, mert mint olvasom a férjed 60 múlt
2010. júl. 6. 13:20
sziasztok. az én történetem. sokévi házasság után. megcsalt a férjem. egy évig tartott a kapcsolat.mikor kiderűlt. azt hittem ott rögtön meghalok. voltak rossz időszakok, mindenre gondoltam, én naív csak errenem anyira megbíztam benne. átbeszéltük sz éjszakát. hát persze megbocsájtottam. eltelt már majdnem három év. tudom nem találkozott vele. hisz már nygdíjasok vagyunk, nem jár sehova. CSak azzal nem voltam kibékülve, hogy mindíg piszkál és beszól olyan dolgokért ami jelentéktelen amit észre sem kéne venni.és nem kezdeményezi az együtlétet. egy alkalommal gondoltam megbeszélem ezeket dolgait. persze minden előjött. kértem legyen őszinte mondja meg. hát elmondta az én drágám, szószerint. még mindíg róla ábrándozik,engem mint nő nem kíván. szeret a magamódján, de őt is. engedjem el, hogy folytassa vele a kapcsolatot. engem nem akar elhagyni tőlem nem akar elmenni. csak vele akar néha lenni. megkérdeztem akkor három éve miért maradt velem? az volt a válasz itt az élete. nem akar mindent itt hagyni.továbra is maradjak ilyen aranyos mint eddig.csak őt engedjem néha elmenni. félek egyedül maradni. legalább tíz évvel lennék fiatalabb. másképp nézném a dolgokat. tudni kell hatvan éves elmúlt. és már nem tud teljesíteni az ágyban.kérdem én egy nála 14 évvel fiatalabb nőnek mit tud nyujtani. de még azt sem tudja azóta van e valakije a volt barátnőjének. olyan naiv azt hiszi rá vár? kiváncsi vagyok a véleményetekre. az én helyemben mit tennétek.? mások szerint jól nézek ki. fiatalos és jól tartom magam.
124. elszabadult hold (válaszként erre: 123. - Banitas)
2010. júl. 6. 12:46
Nagyon szimpatikus a hozzáállásod - kulturált és nehéz megtenni. De tényleg ettől vagy különb. Amikor érthetetlen valakinek a félrelépése, mikor nem talál rá magyarázatot, szavakat senki, akkor sajna még mindig ott van az, hogy lehetsz szép, okos, bármi, az a másik egyszerűen csak azért kellett neki, mert más. Ez ellen meg nem lehet tenni.
123. banitas
2010. júl. 6. 11:20

szia

Ha van időd olvasd el a cikkemet,légyszi.

Én vele maradtam,mert szeretem,és igenis külömb vagyok mint az a frusska!!

Sokszor eszmbe jutnak a történtek,de még sosem hántorgattam fel semmit,és én is többt figyelek magamra.Igyekszik mindenben a kedvemben járni,figyelmes.Neem bszélünk róla,de nagyon jól tudj,hogy ha csak a gyanu is felmerűl elmegyek,és kettőnk közzűl ő lesz nagyobb veztes.(nem anyagilag)

üvözlettel: banitas

122. Castellina (válaszként erre: 120. - Marcibaba)
2010. júl. 6. 11:13

Mond meg neki, hogy ha meg akarja menteni a házasságát, akkor beszélnie kell róla. Meg kell tudnod, hogy miért tette, mi hiányzott neki?

Ha úgy érzed, hogy te is hibás vagy, nem elégitetted ki érzelmi igényeit, akkor gondolkozz el, miért nem. Csak a tények és a körülmények ismeretében tudsz dönteni, hogy hogyan tovább.

2010. júl. 6. 10:18
Hát persze, hogy nem akar elválni - ez így eléggé kényelmes neki.
2010. júl. 6. 09:55

Elválni nem akar, mert engem szeret, na és a gyereket, lehet hogy rájött hogy más nő sem jobb, hogy ő sem tud többet mint én.

Viszont én is mindig arra gondolok, mit csinálhattak, és próbálom belőle kiszedni a részleteket, persze ő nem mondja mert tudja nekem úgy még rosszabb.

Mit tehetnék, egyenlőre várok, külön alszunk, nem szólunk egymáshoz, maximum nagyon keveset, aztán majd valami lesz.

Én is arra gondolok, hogy ha már megtette, meg fogja még egyszer, és hogy kutyából nem lesz szalonna.

De a fene se tudja, ha kidobom az fáj, ha velem van jönnek a rossz gondolatok....

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook