Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit csinálnál, ha látod, hogy a párodnál próbálkozik a szomszédasszony? fórum

Te mit csinálnál, ha látod, hogy a párodnál próbálkozik a szomszédasszony? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 10. 11:40

Személy szerint nem tudom mit tennék.

Ha be sem jön a páromnak egyáltalán nem aggódnék, de nyilván idegesítene a legyeskedése. Szerintem beszélnék vele, hogy állítsa le magát.

14. 6b959121ac (válaszként erre: 11. - Tidike)
2009. aug. 10. 11:25
Hidd el jó móka. Nálam bevált.
13. Rexxi86 (válaszként erre: 10. - Tidike)
2009. aug. 10. 11:15

Nálunk az anyósjelölt próbálkozik így. :)) De az más, hiszen a fiáról van szó és megy is a segítségkérés egy bizonyos határig...

Szomszédasszony egyedül él? Nincs férfi a lakásban? Új szomszéd? Mert ha igen, akkor lehet, hogy csak be akar illeszkedni.

Viszont ha a kéréseit kacér pillantások kísérik, akkor az elgondolkodtató.

Férjed mit szól ehhez? Ha számára is terhes a dolog, akkor finoman építsétek le együtt a nőt.

2009. aug. 10. 11:11

Engem nem érdekelne....hagy kaparja a falat a férjem után kínjában.

Az ilyen eseteken a férjemmel együtt szoktunk szórakozni.


Amúgy is azt vallom, akit el lehet vinni, azt vigyék is!!!

11. Tidike (válaszként erre: 7. - 6b959121ac)
2009. aug. 10. 11:10
Ezt megfogadom amit írtál, de nem egy egyszerű dolog.
10. Tidike (válaszként erre: 6. - Rexxi86)
2009. aug. 10. 11:09
Kéri a segítségét, hogy ezt vagy azt csinálja meg a lakásában, hoz át befőttet, stb. Ezt fogom leépíteni, hisz nem vagyunk rászorulva.
2009. aug. 10. 11:08

Köszönöm a hozzászólásokat.

Féltékeny nem vagyok rá, hisz a páromnak nem az esete, sőt eléggé el is van hízva:)

A párom mondta is, hogy higgyem el, nem jöhet szóba nála a csaj, mert nem az esete, de nem is tetszik neki. Én mindezt tudom is, de mégis zavar a csajszi.

2009. aug. 10. 11:03

Nem szívesen látott listára kell tenni!

Az ördög nem alszik:)

2009. aug. 10. 10:57
Figyelnék, és magamban mosolyognék a hiábavaló próbálkozásokon. Mert ugye hiábavaló ha nálatok rendben van minden?
2009. aug. 10. 10:49
Hogyan próbálkozik nála?
2009. aug. 10. 10:49

Szerintem,ha a pároddal minden rendben köztetek,neki kell ezt "tudtára"adnia....jelezvén,vagy konkrétan,hogy Ő CSAK SZOMSZÉDASSZONY....

Kár lenne egy esetleges "jó szomszédi viszonyt"tönkretenni..

Ha pedig nem szimpi-okosan oldjátok meg pároddal a spontán találkozás lehetőségét is!

4. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Tidike)
2009. aug. 10. 10:47
Nem lehet ,hogy csak féltékeny vagy rá?:))
2009. aug. 10. 10:46
Szerintem a férjednek magának kéne helyretennie őt...persze lehet h nem veszi észre h a nő közeledni próbál.Először ti ketten beszéljétek meg, aztán beolvashattok a nőnek.
2009. aug. 10. 10:46
Ha nálatok minden rendben van akkor neagyalj rajta, mert csak felhívod a férjed figyelmét rá. Viszont ha már nagyon idegesíto, akkor rakdd rendbe a szomszédasszonyt :)))
2009. aug. 10. 10:44
Adjatok tanácsot, Ti mit tennétek a helyemben, ha észrevennétek, hogy a szomszédasszony próbálkozik a párodnál? Minden jól működik a párom és köztem, imádjuk egymást, imádunk együttlenni, de ez a nő kimondottan idegesít. Már arra gondoltam, hogy beolvasok neki, megmondom, hogy hol próbálkozzon...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook