Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te miben hiszel?Mit teszel ha..?Miért...?Filozofáljunk!:-) fórum

Te miben hiszel?Mit teszel ha..?Miért...?Filozofáljunk!:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. ápr. 15. 13:33
mondjuk ezek a videkfejlesztesi dolgok nagyon is jok csak mar hamarabb el kellett volna kezdeni...
2010. ápr. 15. 13:32
Abba bele gondoltatok már mennyi pénz folyna be ha a Parlamentben nem 300 ulnének?vagy ha az a 300 ember legalább értunk dolgozna?
2010. ápr. 15. 13:07

Ha sok pénzem lenne, akkor először a családomnak és a rokonaimnak biztosítanám a jövőjét.

Utána pedig alapítványokat csinálnék, mert sajnos nem bízom a jelenlegi alapítványokban.

Támogatnám a koraszülött és beteg gyerekeket, az állatokat és a rákos betegeket. Valamint csinálnék egy céget ahol csak anyukák dolgozhatnának és a közelében csinálnék iskolát, ovódát és bölcsödét, hogy ne kelljen órákat utazniuk a gyerekkel meg,ha baj van ott legyenek a közelben..

Minden okkal történik és én okkal nem vagyok gazdag sajnos...

2010. ápr. 15. 13:04

Semmi nem véletlenül történik, ebben biztos vagyok.

Nem azt mondom, hogy nem kell tenni a dolgokért semmit, csak várni, merthát úgyis megtörténik aminek meg kell, mert igenis tenni kell érte.

Csak azt hiszem, hogy az nem véletlen, hogy milyen lehetőségeket sodor elénk az élet, hogy kvázi miből van lehetőségünk "választani"

Ebben hiszem a sorsszerűséget, a választás a miénk.

Mit tennék, ha sok pénzem volna?

Hm, ezt abban a pillanatban látnám át csak reálisan...

2010. ápr. 15. 13:02
Én azt kívánnám, legyenek a családok annyira "gazdagok", hogy szüleiknek ne kelljen otthonba menniük, hanem tudjanak az otthonukban gondoskodni róluk még akkor is, ha már nagyon elesettek. Ez alól csak az lenne a kivétel, akik tényleg nagyon speciális ellátásra, ápolásra szorulnak (Alzheimer, utolsó stádiumú rák stb.)
2010. ápr. 15. 12:55
Segítenék aki igazán rászorúl, adnék pénzt a beteg gyermekek megsegítésére, építenék bölcsödét, és idősotthont.
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2010. ápr. 15. 12:54
szerintem is okkal történik, -segitenék másoknak...
2010. ápr. 15. 12:52

Valyon minden okkal tortenik?szerintem igen

Te mit tennél ha milliomos lennél mint páran az országban?Te mit tennél a sok pénzzel?segitenél másoknak?...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook