Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te mennyit adtál, vagy fogsz adni a fogadott szülésznődnek? fórum

Te mennyit adtál, vagy fogsz adni a fogadott szülésznődnek? (beszélgetős fórum)

1 2
14. de71afb9af (válaszként erre: 13. - Andland)
2008. okt. 17. 19:51

igen eddig is nagyon aranyos volt , már körbevezetett mindenhol, meg megbeszéltünk már mindent, úgyhogy szerintem nem fogok csalódni, de remélem ő sem!

Köszi a közreműködésért, meg a szurkolásért, az szem hamarosan rám is fér majd!

2008. okt. 17. 19:41

Bíztos sokat fog segíteni,főleg ,hogy megfogadtad.

Én egy cseppet sem sajnáltam tőle a pénzt.

Előre szórítok neked,és sok sikert és egészséget a babához.

12. andland (válaszként erre: 9. - De71afb9af)
2008. okt. 17. 19:39

Értem.Én azért adtam neki 20 ezret,mert amikor bent feküdtem 30 hetesen 2,5 hetet,akkor egy szülésznőt megkérdeztem,hogy mégis mennyit szoktak adni a kismamák,és ő konkrétan kijelentette hogy 20-25 ezret,kér el.

De nem őt választottam ,hanem megismertem akkor egy másik aranyos szülésznőt,és neki szóltam.De tőle nem kérdeztem meg,hanem üres bórítékban adtam neki a 20 ezret.Nagyon megérdemelte.

Én a tatabányai kórházban voltam.

2008. okt. 17. 19:33
Nekem fogadott orvosom is volt meg szülésznőm is.
2008. okt. 17. 19:33
Én nem fogadtam meg a szülésznőmet, de nagyon rendes volt. Nem csak a szülésnél segített, hanem előtte, utána is. Ő vitt ki tusolni, meg érdeklődött mindig. Maximálisan teljesített. 12.000,-Ft-ot adtam neki.
9. de71afb9af (válaszként erre: 5. - Andland)
2008. okt. 17. 19:33
Megtettem, már van egy aranyos fogadott szülésznőm, csak tanácstalan vagyok, mert én kérdeztem tőle, hogy mégis mennyit szokott kapni, de rám bízza, nekem meg fogalmam sincs , hogy mennyi az az összeg ami nem sértő.
2008. okt. 17. 19:28

Sziasztok,!


Köszi a gyors válaszokat!


e.malus: én is csak szülésznőt szerettem volna, de ez még nem megengedett,sajnos, azt mondták, hogy csak szülésznőt nem lehet, pedig szerintem is ő foglalkozik többet velünk.

2008. okt. 17. 19:27

Nekem volt fogadott szülésznőm, mikor hívtam robogott befelé azonnal, végig velem volt, cuki volt nagyon!

15.000-et adtam neki, de tényleg megérdemelte! Szegeden szültem egyébként.

Ha nem lett volna fogadott szül.nőm, de meg vagyok elégedve, akkor 5.000-et adtam volna.

2008. okt. 17. 19:27
Én 30.000 ezret adtam.
2008. okt. 17. 19:25
Látom nemsoká itt van a szülés ideje,ha mindenképen akarsz fogadni,akkor már szerintem most ted meg.
4. time (válaszként erre: 1. - De71afb9af)
2008. okt. 17. 19:22
Én itt Szegeden úgy hallottam, hogy ha 10000-et ad az ember, az már nagyon jó. Nálam úgy alakult, hogy a szülés végére volt csak ott a fogadott szülésznőm (én kértem, hogy ne hívják be előbb, különben, mivel fogadott volt, bejött volna), így egy másik szülésznő volt velem. Mindkettőjüknek 5000-et adtam, mert a fogadott a szülés előtt és utána is foglalkozott velem.
2008. okt. 17. 19:22

Szia!!

Én tavaly adatm 20 ezer forintot,előre megfogadtam a szülésznőt,igaz császár lett,nem szűlés de utána is nagyon sok mindent segített.

2008. okt. 17. 19:21

Nekem csak fogadott orvosom volt, de a szülésznő volt inkább a segítségemre.

Én mivel nem fogadott volt, egy ajándék kosarat készítettem neki.A következőnél Én is szülésznőt fogadnék inkább.

2008. okt. 17. 19:16

Az a helyzet, hogy nekem még annyira új ez a dolog most idén hallottam először, hogy van lehetőség szülésznőt fogadni, amit én meg is tettem, de nem tudom kb. mennyit szoktak kapni? Ezért kérem azok segítségét, akinek van, vagy volt fogadott szülésznője, mennyit fizet, vagy fizetett.

A válaszokat előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook