Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te lenézed a takaritókat? fórum

Te lenézed a takaritókat? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
46. Bucóka20 (válaszként erre: 44. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 24. 10:19

Úgy érttem,hogy Te arra értetted h elit.:O :D

Hagyjuk inkább mert belekavarodok.:D

2010. márc. 24. 10:18

ugyan miért néznénk le??????????


ők is csak dolgoznak, ez a lényeg!


én mindig igyekszem veük kicsit beszélgetni, mert van olyan akin látszik hogy szégyelli, de hát könyörgöm : otthol mindenki takarít (jobbik esetben)


akik lenézik őket, na azokat nem szeretem :))

44. 1aa92abc3d (válaszként erre: 42. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:17
mér'? elit? :)))
43. nyta
2010. márc. 24. 10:17
munka mellett én is takarítottam a saját melóhelyemen annak idején,és senki sem nézett le,sőt még a pénz is jól jött!
42. Bucóka20 (válaszként erre: 39. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 24. 10:16
Pedig azt hittem h a qva az elit....:D
41. 1aa92abc3d (válaszként erre: 40. - Survivor3)
2010. márc. 24. 10:16
a' biztos:))lehet még ő is takarítónő....
2010. márc. 24. 10:15

Dehogy.

Viszont vannak bunkó kolléganők, akik nem is köszönnek nekik. Nem is gondolják, hogy az élet milyen miunkát adhat még nekik...

Szeretem őket, nélkülük tele lenne a kukám és kosz lenne körülöttem. Kedvesek velem (mindig megkérdezik, hogy körbemossanak-e, vagy ne) és én is kedves vagyok velük. Az egyikőjük kicsit ápolatlan de soha nem nézném le őket.

39. 1aa92abc3d (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:14
nem a qrva az elit, hanem az eladó a kínai boltba. basszus ezt most jól férreírtam :DDDD
2010. márc. 24. 10:13
Egyáltalán nem nézem le Őket. Sőt, a takarítónővel aki itt nálunk takarít szinte barátnői viszonyban vagyunk. Vele mindig lehet normálisan beszélgetni. Bármi gondunk van megtudjuk osztani és megbeszélni egymással.
37. 1aa92abc3d (válaszként erre: 34. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:13
egyszer fent, egyszer lent.a lényeg hogy menjen a szekér.nekünk is ott a büfé,de már gondolkozom hogy beadom a kulcsot.túl sok az adó, és járulékos költség több mint amennyit sokszor kitermel :)
36. Hannah87 (válaszként erre: 24. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:11

Nahát, én meg gyárban csomagolok. És? Jobban érzem magam még itt is, mint az irodában. Kevesebb a képmutató alak (bár az ettől függ milyen társaságot fog ki az ember), összetartunk és kiderült az is, hogy egy erős, kitartó ember vagyok, mert sokan csak pár napig húzzák itt. :P


De még mindig jobb volt vonatokat takarítani, akármilyen mocskos is volt. Egész nap nevetgéltünk a többiekkel, nem kerestünk rosszul és nem szégyelltük egy percre sem. Akárkinek elmondtam, hogy vonatot takarítok, mindenki érdeklődve kérdezett, hogy mégis hogy megy ez, hogyan végzik és miért nem kerülnek a kocsik gyakrabban sorra (erről aztán nem mi tehettünk). Jól telt a munkaidő, és szép csinos voltam, mert egész nap mozogtam.

2010. márc. 24. 10:10

Nem nézem le őket, de azok nagyon irritálnak, akik nem csinálnak semmit. Például a munkahelyemen is "tudnak alkotni"... Hónapokig nyakig érő mocsok volt itt nálam, mert egyszerűen nem takarítottak semmit, az előtérben felsepergettek 5 méteres körzetben, a többi le van...

Nem vagyok egy nagy koszt magam után hagyó, nem is szoktam össze-vissza szemetelni, a gyerekek viszont inkább, plussz a vastag porréteget nem én vagy a gyerekek csinálják.

Amit tudok, én is igyekszem tisztábban tartani, de hát Ők ezért kapják a fizut...

Amúgy tényleg semmi bajom azokkal, akik rendesen dolgoznak. Azok inkább idegesítenek, akik csak vannak, de nem takarítanak.

Mindenki tisztességesen végezze el a saját feladatait a munkájában, és akkor oké minden.

34. Bucóka20 (válaszként erre: 33. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 24. 10:10

:DDD Perszeee!

Nem, inkább éhen halnék.

Bár visszatérve arra h írtam h ciki,nem a munka a ciki,hanem tudni kell h nekünk boltunk volt,ott dolgoztam..és amikor jönnek az "ismerősök"..."HÁT TE???ITT DOLGOZOL??HOGY HOGY?

Hát,hogy hogy basszus,örülök h dolgozhatok,inkább az a ciki ha valakinek lenne lehetősége dolgozni,ő meg otthon merszti a seggét.Na az Ciki!

33. 1aa92abc3d (válaszként erre: 24. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:07
mé' borsodban az elit :DDDD
2010. márc. 24. 10:07

Miért kéne lenézni Őket? Minden tiszteletem az övék, nem csak azért, mert az otthoni házimunkát elvégzi, hanem másét is. Sajnos tapasztalat, hogy nem becsülik meg a munkájukat, de még le is nézik Őket, nem beszélve arról, hogy meg sem becsülik. Nekem is vannak takarító barátaim és higgyétek el többre becsülöm az éles látásukat, mint egyes "tanult,művelt" embert.

Tisztelem Őket!

31. 1aa92abc3d (válaszként erre: 24. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:06

rossz az aki rosszra gondol :S

én sem a qrvára gondoltam,habár az szép ősi mesterség:))

csak mostanában elterjedt a közmunkás, akik a munkanélküliekből kerülnek ki, amolyan kiközvetítettek, és szemetet kell szednijük meg utcát takarítanijuk :))és én erre gondoltam. de a qrva sem rossz fontold meg :DDD

2010. márc. 24. 10:06
Minden tiszteletem a takarítóké..mert amit nálunk a kórházban végeznek, csak dícséretet érdemel. Szeretek velük beszélgetni is, és a betegek is kedvelik őket. Szóval egyáltalán nem szégyellni való a takarítás, és más munka sem.. a lényeg, hogy az embernek legyen munkahelye
2010. márc. 24. 10:05
Miért kellene lenézni őket? Szerintem inkább becsülendő a munkájuk!Az én mamám is takarít orvosoknál nyugdíj mellett! És becsülöm érte!
2010. márc. 24. 10:05
Dehogy... dolgoznak (nem is könnyű munkát... és mindamellett talán azzal a töltettel, hogy mások lenézik őket... tehát duplán nem könnyű) ... a munka pedig semmiképp nem lenézendő, sőőőőt....
2010. márc. 24. 10:05
Isten őrizz,ha Ők nem lennének akkor mindenki a melóhelyén tocsogna a ganéjban!
26. tnde
2010. márc. 24. 10:04
Én is eljárok házakhoz takarítani,ez is munka,hiába tanultam a szakmámban nem tudok elhelyezkedni,és vannak olyanok,aki ezt meg tudják fizetni,miért ne használnám ki.Aki lenézi az ilyen embereket,soha nem dolgozott egy keserveset.
2010. márc. 24. 10:03
Nem! Sot tisztelem oket!
24. Bucóka20 (válaszként erre: 18. - 1aa92abc3d)
2010. márc. 24. 10:02

Nem OLYAT! :D

Amúgy egy (ruházatis) kínai boltban vagyok eladó.

2010. márc. 24. 10:02

há me má mé nézném le?

a munka az munka

nem hinném, hogy sok olyat fogsz találni aki lenézi

vagy ha mégis nem fogja leírni

22. hemej (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:02
miért mit csinálsz?
2010. márc. 24. 10:01

Dehogy is! Ha ők nem lennének úsznánk a mocsokban!


Lehet nem egy álommunka, de legalább az illető dolgozik és csinál valamit nem csak a segélyeket veszi fel!

2010. márc. 24. 10:01
Senkit nem nézek le.
2010. márc. 24. 10:01

Miért nézném?

1. Én is takarítottam már. (vonatokat, "fincsi" volt :S)

2. Nélkülük megállna az élet... megfulladnánk a saját mocskunkban.

3. Nem egy könnyű munka, aki háziasszony az jól tudja mi egy lakást kitakarítani hát még egy egész bevásárlóközpontot vagy gyárcsarnokot? (wc-kel együtt guszta...)

4. Vonattakarítással jobban kerestem, mint irodában ügyintézőként.

5. Még jobban is telik a munkaidő, mint irodában ülve vagy egy monoton gyártósoron és a mozgás egészségesebb is!


A munka nem szégyen, az a szégyen, ha valaki inkább élősködik másokon vagy az államon (avagy másokon), minthogy elmenne takarítani, mert lenézi, vagy attól fél, hogy mások nézik le emiatt!

18. 1aa92abc3d (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:00
mé' mit csinálsz ? :))
17. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Bucóka20)
2010. márc. 24. 10:00
Mellesleg szerintem olyan enm fog írni aki lenézi .. az nem foglakozik "ilyenekkel".
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook