Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Te hol keresnél másodállást? fórum

Te hol keresnél másodállást? (tudásbázis kérdés)

1 2
2012. ápr. 17. 11:42

Nem, nekem konkrét munkára lenne szükségem. Pl. hogy mondjuk heti 3x elmegyek részmunkaidőben mondjuk egy boltba helyettes eladónak/pénztárosnak (van benne gyakorlatom), vagy egy étterembe mosogatni, vagy valami hasonló. Csak mivel ilyen állásokat úgy látszik, nemigen hirdetnek, ezért nem tudom, merre induljak. :/

A meska biztos nagyon tuti, de annyira nem vagyok tehetséges az üvegfestésben, hogy el is tudjam adni.

2012. ápr. 17. 11:42
Naponta böngészem az álláshirdetéseket, nem hiszem el, mikor pestiek azt mondják, nincs munka. Én vidéken élek, itt valóban nincs, de hogy a nagyfaluban sincs, azt nem hiszem el.
2012. ápr. 17. 11:35
Főállást se nagyon találni.:)
7. Pávakisasszony (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2012. ápr. 17. 11:32
igen, van a M*ska.hu, ha tudsz varrni, vagy üvegfesteni... csak sajnos a ráfordítás nagy, mind anyagilag, mind munkaidőben
6. Pávakisasszony (válaszként erre: 2. - Reload)
2012. ápr. 17. 11:31
sajnos igaz.
2012. ápr. 17. 11:31

Én csak mellékállásokból élek. :)

Munkáért, meg nem szokás fizetni a munkavégzőnek.

4. Pávakisasszony (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2012. ápr. 17. 11:31
nálunk újság-kihordással szereznek pluszt, vagy gépeléssel. próbálkozhatsz fordítással, vagy még szerintem idénymunkával is. ezek persze mind területekhez kötöttek, függenek attól, hol élsz.
2012. ápr. 17. 11:31
kreatívkodj és add el
2012. ápr. 17. 11:29
Sajnos manapság főállást is kb ennyit lehet találni :(
2012. ápr. 17. 11:28

Van főállásom, de a pénz elég kevés. Gondoltam, jó lenne egy másodállás. A neten körbenéztem, siralmas!

Se (tele)marketinges nem szeretnék lenni, se otthonvégezhetős-átverős akármi, se fizetni munkáért nem szeretnék, se semmi ilyesmi. Viszont így tippem sincs, hol próbálkozhatnék, mert ha ezeket az ajánlatokat kiszűröm, ami marad, az nagy semmi.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook