Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te hogyan vásárolsz 2 éves gyerekkel? fórum

Te hogyan vásárolsz 2 éves gyerekkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. megi04 (válaszként erre: 4. - Dinkaanyu)
2013. jún. 11. 13:47
Nekem soha,sehol nem szóltak érte,pedig volt,hogy 6 évesen,sőt(!)8 évesen beleült!Akkor pedig már régen több volt,mint 15 kiló!:) Szerintem,belátják,hogy kevesebb bajt okoz,ha a kosárban elvan,mintha mellette tör-zúz mindent!:)
2013. jún. 11. 13:41
Szerintem mindketten jobban járunk, ha nem írom le a véleményemet erről!
17. 2hounds (válaszként erre: 15. - Tavirózsa :))
2013. jún. 11. 13:41
Nyugaton nagy divat! Ez a hatizsakos, vagy hamos meg a humanusabb megoldas, sokan a csukjojuknal fogva rangatjak madzagon, vagy a teso babakocsijahoz kötve. A hatamon felall a ször!
2013. jún. 11. 13:39
Igen úgy vittem, és nem kellett a hangosban kerestetni félig őrülten. Mér mi kifogásod van ellene?
15. Tavirózsa :) (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 11. 13:38

Pórázon vinnéd a gyerekedet?????

Basszus. :S

14. Sirga (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2013. jún. 11. 13:36
Már bőven ovis volt a lányom, még mindig ott ült vásárláskor. :) Pedig nem egy madárcsontú, de amíg belefért, addig ott "vásárolt". :)
13. annadi
2013. jún. 11. 13:32

Én is beleültetném/vagy állítanám. Az én kisfiam 2 és fél éves. Ha kb. 10 perce ugrunk be a boltba azt kíbírja, de egy nagyobb bevásárlás még hosszú nekik. Nem hiszem, hogy kibírják annyi ideig, hisz olyan kis mozgékonyak.

Nyugodtan tedd bele a kocsiba én sem hiszem, hogy lemérnék :)

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Dinkaanyu)
2013. jún. 11. 13:31

Hát lopni sem szabad és lopnak. Nagy gyerekek is ülnek benne.

Ez nem Neked szól csak rettenetesen dühít amikor a gyereket cipővel a kosárba állítják, amivel esetleg előtte,kutya, galamb carba lépett, meg hányan köpködnek a bevásárló központok környékén is, és utána meg így teszem bele a túró rudit vagy bármi mást a hűtőbe, amit aztán a gyerek kezébe nyomok.


Ha a kisgyerek ül a kosárban, nyugodtan ültesd bele. Másik megoldás, hogy ahol van gyerek méretű kocsi ő abba vásároljon, vagy párforintért kapható is műanyag amit visztek magatokkal. :)Ha elszaladgál akkor én vennék olyan baba hátizsákot amin póráz van, hogy ne tudjon eltűnni szem elől.

2013. jún. 11. 13:28

köszönöm a tippeket.


A gond akkor van, ha olyasmit kell venni, ami nincs hipermarketbe. Ilyenkor nem is tudom mibe ültetni, tehát fognia kellene a kezem. A bevásárló kosár már valóban túl kicsi

10. 2hounds (válaszként erre: 8. - Robszi)
2013. jún. 11. 13:27
Uhh, mi külföldön elünk, es pont ez a heppem, hogy a gyerek NEM szaladhat el 3-4 meternel messzebb tölem. Panikolok, ha nem latom, pedig okos, ertelmes 5 eves, nem egy kicsi 2 eveske, de rettegek, hogy elviszi valaki. Egy boltban eleg, ha beall egy polc möge valamit megnezni, es mar el is vesztettük egymast, mi van, ha pont akkor ragadja meg a kezet valaki es huzza ki a boltbol. Nyilvan jatszoteren, utcan, ahol csak vele foglalkozok, nem pedig a vasarlassal, ott nem 3-4 meterre engedem csak, mehet, amerre lat, csak lassuk es halljuk egymast.
9. Tavirózsa :) (válaszként erre: 4. - Dinkaanyu)
2013. jún. 11. 13:22

Ez komolyan rá van írva? És mit csinálnak? Lemérik a gyereket?

Ez hülyeség.

Azt nem szablyák meg, hogy mennyi árut pakolhatsz bele, mi? :)

2013. jún. 11. 13:22

Engem nem zavart, ha lepakolt a polcrol. Hagytam de nem biztattam es dicsertem meg. Aprilisban mult ketto, mar nem elvezet a pakolas mert rajott, hogy nem erdekel. Elszalad de csak ugy, amig lat. Sosem probaltam magamhoz lancolni, mert akkor a masik sokkal erdekesebb.

Bar en nagyon nagyon laza vagyok ilyen dolgokban. Sokat vagyunk kulfoldon es ott az ilyenen meg sem lepodnek.

Csak nalunk "szolnak" meg ilyen dolgokert(pakolasra gondolok) ez meg nem igazan erdekel.

Sot ha valamit nagyon szeretne, akkor elhozhatja, a penztarnal meg kirakom, a nem kerem reszre. Igy vita sinc feleslegesen :)

2013. jún. 11. 13:21

Vond be a vásárlásba.Segítsen a kosárba tenni azokat amiket kérsz.Érezze fontosnak magát.A segytségéért cserébe ;) meg nézitek a játékokat is vag yamit szeretne.

Egyébként van,hogy a lányom is kéri,hogy bele akar ülni és 4 éves lesz.17 kg...:)

6. 2hounds (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2013. jún. 11. 13:20

Hü, szep suly! Enyem 5 eves es 15 kilo. :)

Ö meg siman beleül, miert ne, ha az valik be? Sokszor ugy megyünk, hogy faradt, nincs kedve gyalogolni, miert ne ülhetne bele a kocsiba. Pedig öt mar annyira nem kell fegyelmezni. Szerintem siman beleteheted a kocsiba, en egy 2 evest meg kicsinek erzek, hogy 10 percnel tovabb szepen menjen anyu mellett... Nalunk az szokott esetleg bevalni, hogy nem a kezem, hanem a kocsit fogja, igy 2 szabad kezem van, pakolok, mint az örült, es hamarabb vegzünk. Es adok neki kis feladatokat, ami nem törekeny, vele szedetem le a polcrol es dobja be a kocsiba.

5. Dinkaanyu (válaszként erre: 3. - Frencsuri)
2013. jún. 11. 13:20
Az enyém is benne áll,és úgy segít.
4. Dinkaanyu (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. jún. 11. 13:20
Max 15kg-ig szabad csak rá van írva.Az enyém még belefér:)
2013. jún. 11. 13:19

Én a nagy részbe állítom be velem szembe fordulva, s közben Ő pakolja be a dolgokat, illetve a pénztárnál ki a szalagra. :)


Egy személyes észrevétel: én a helyedben nem a mese-elvonással büntetnék. De mondom, ez csak az én véleméynem :)

2. megi04 (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2013. jún. 11. 13:17
Miért nem kellene beleültetni?Leszakad? Én mindig látok 4-5 éves gyereket is BENNE ülni..:) Az enyém is ült benne,még 5 évesen is..:)
2013. jún. 11. 13:14

Kisfiam két éves, egy éve nincs -illetve nem maradt meg- a babakocsiban. Eddig olyan helyre kellett vele menni vásárolni, ahol van nagy bevásárló kocsi, hogy bele tudjon ülni, különben rohangál, és mindent lepakol a polcokról.


Most értük el a 15 kg határt, tehát már annyira nem kellene beültetni a bevásárló kocsiba.


Hogy érjem el, hogy fogja vásárlás közben a kezem, és ne legyen ilyen eleven?


Próbáltam már ész érveket: ha fogod anya kezét, utána kapsz csokit, fagyit- ez nem vált be. Jött a másik ötlet: ha elengeded anya kezét, nem lesz este süsü, kockás fülü nyuszi, stb...- ez sem vált be, pedig betartottam az ígéretemet.


Előre köszi a segítségeket!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook