Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te feltöltetnéd e az arcodat botoxal? fórum

Te feltöltetnéd e az arcodat botoxal? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
189. Akymo
2008. aug. 1. 00:14
Soha
2008. jún. 22. 00:40
NEM, SOHA!
2008. máj. 30. 16:42
Sosem béníttatnám le az arcizmaimat, csak hogy ne legyek ráncos. Elfogadom, hogy az öregedés az élte velejárója.
2008. máj. 30. 16:17
nem tartom valószínűnek
2008. máj. 30. 16:15
nem hiszem.
2008. máj. 30. 16:12
Talán,majd meglátjuk!
2008. máj. 29. 09:53
Most még azt gondolom, hogy nem, de ki tudja, mit hoz a jövő.....
2008. máj. 17. 20:42
Semmi pénzért! Rém rondák lesznek azok, akik feltöltik maguknak az arcukat, teljesen természetellenesek... brrr!
2008. máj. 17. 19:54
majd késöbb ha már ráncosabb leszek akkor igen:)
2008. ápr. 1. 19:24
nem, inkább legyek ráncos, mint múmia:))
2008. ápr. 1. 19:14
igen :)
178. titokka
2008. ápr. 1. 18:57

Ilyen baromságokat pedig elhitetnek az emberrel a XXI.században,hogy a botox-ot lehet helyettesiteni krémmel? Hogy a fenébe lehetne amikor az egy izombénitó! Hát hogy a fenébe lehet egy izmot krémmel bénitani és közben simán boltban árulni.És a hyaluronsav hogyan jut be az irha alá? Te jó ég! Csak abban bizom azért ezt sokan nem veszik be.Az izmot krémmel bénitani! Azaz! Hyaluronsavat juttatni a bőrbe krémmel.Az agyam eldobom a sok butaságtól.Orvos látott? Egy orvosnak magyarázd be ezt!Majd kezeltetni küld.

Ennél már csak az volt jobb amikor valaki azt akarta elmagyarázni,hogy rádiófrekvenciával zsirt bont 120.000-ért.Mert szerinte feloldódnak a zsirsejtek a melegtől. Szerintem egy ilyen ember nem kell messze csak a háziorvosához menjen el,kérdezzen rá,hogy ilyen lehetséges-e?

2008. febr. 27. 06:34
Nem.
2008. febr. 27. 02:10
Belinkeltem ide egy termeket, amit a moderatorok ugy tunik toroltek. Megjegyzem teljesen jogosan :))). Szoval egy olyan 2 komponensu keszitmenyt, melynek az elso komponense a Botoxot helyettesiti GABA-val, a masodik komponense pedig a Restylane injekciot helyettesiti hylauronsavval. Mindket komponens krem. Ha valakit erdekel, priviben elkuldom a termek linkjet.
175. titokka
2008. febr. 17. 11:02
A ráncfeltöltéshez használt anyag természetes, azaz nem méreg. A Botox viszont a botulin toxin, nagyon erős méreg, de persze állitólag ilyen kis mennyiségben nem káros.Állitólag...
2008. febr. 17. 10:06
Talán..soha ne mondd,hogy soha:))
2008. febr. 17. 09:37
Hat en aztan nem!Inabb oregedjek meg termeszetes modon,annak is megvan a maga szepsege" de sose nezzek ugy ki mint egy kifejezestelen arcu zombi.Elnezem az ilyen embereket es hat oszinten szolva sajnalom oket!Nemelyiknek csak a szaja mozog a pofalemeze meg mintha nem is az ove volna.Azt hiszi hogy hogy!Pedig ááá dehogy!!!Sok penzt kolt feleslegesen haszontalan dolgokra,sem szebb sem hosszabb eletu nem lesz tole.Ha valakinek az egesz teste aszalt,akkor az nem csak az arcon latszik meg.Csak rohogesre fakasztjak az embereket.Nem szeretnek ennyire siralmasan vicces kinezetu lenni.Legyek inkabb termeszetes,az sem baj ha millio a rancom.A fontos hogy belul mi van.
172. titokka
2008. febr. 17. 08:52

Látom, sokan az ittlévők közül nem voltak még botox-kezelésen. Leirnám, mert a töltés és a botox injekció tök más, és itt keverik a lányok.

Botox-kezelés: egy injekcióstüvel a homlok paralell horizontális ráncait, a két szemöldök közötti vertikális ráncokat, száj melletti mosolyráncot lehet eltüntetni. A kezelés 1 szúrásból áll, nem nagy ügy. 2-3 napig javasolt sokat grimaszolni. A 3. nap után kezdi érezni az ember, hogy nem tudja mozgatni az izmot.Érdekes érzés, de nem fájdalmas. Tehát nem tudja a szemöldökét felhúzni, azaz csodálkozni, ill. a szemöldökeit nem tudja összehúzni, azaz morcos tekintetet kifejezni. Az izmok lebénitásával nem mozog a bör sem, igy 1-2 hét múlva kisimul. Pl. azok akik évtizedekig kómában fekszenek, hiába 40-50 évesek,nincsenek ráncaik. Miért? Mert nemmozgatják az arcizmaikat. Ez olyanoknak ajánlaott, akik még relative fiatalok, azaz a bőrük még nincs úgymond megtörve. Botox-kezelés első alkalommal kb. 3-4 hónapig tart. Utána lassan visszatér az izommozgás, ill. a ráncok is elkezdenek újra kialakulni. Ismételt injekcióval újabb időre blokkolható az izommozgás. Második alkalommal már hosszabb ideig tarthat, 5-6 hónapig is, de ez persze individuálisan változhat. harmadiknál még hosszabb,stb...

A feltöltés,külön dolog. Van aki egyben botox-kezelést és feltöltést is csináltat. Ilyenkor amikor már megszünt az izommozgás, a megtört bőr ráncai láthatók,hiszen nem regenerálja a bőrt, csak az izommunkát szünteti meg. Ilyenkor feltöltik, hyaluronsavval,kollagénnel, stb. Ez szintén felszivódik idővel. Újra kell tölteni és botoxozni, és ez igy mehet addig, amig valaki kisimult arcbőrrel bele nem fekszik a koporsóba. [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Nicole Kidman[{[{[/A]}]}] , [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Marcia Cross[{[{[/A]}]}], stb. jó eséllyel indulnak...

Botox injekciót 1 évben 2-nél többször nem ajánlanak, a feltöltés pedig attól függ,hogy ,hogy mennyire gyorsan szivódik fel.A bőr legjobban a naptól,szoláriumtól ráncosodik,a trópusi helyeken ezt tudják, fényvédő nélkül ki sem lépnek. De a legtöbb biztosra megy és esernyővel védekezik. Magyarországon kb. 15 éve láthatóak a szoláruimtól elszürkült bőrü fiatal lányok, akiknek majd ha abba a korba érnek, valószinüleg nem is paralell ráncokkal, hanem kocka alakú ráncokkal kell megküzdeniük. Ilyeneket vidéken látni nagyon öreg nénik bőrén, mivel ők már tvasztól kezdeve a napon voltak, és ettől az évtizedeken át tartó napon tartozkodástól roncsolódott a bőrük. Vigyázni kell a nappal, még a bőr megtörése előtt botoxoztatni és akkor nem kell olyan mennyiségü feltöltőanyag, ami ml-ként kb. 90-100.000 Ft. Aki ezt már ráncosan 45-50 év után kezdi el, annak a feltöltése előfordulhat, hogy akár 500.000 ft-ig felmegy, hiszen sok anyagra van szükség a mélyebb ráncok kiegyenlitésére. Remélem igy érthetőbb. Tehát,már a cimben található mondta sem értelmes, mert botox-szal nem lehet tölteni.

2008. febr. 15. 11:28
Nem.
2008. jan. 16. 17:25
Ha egyszer majd a tükör asszongya nem én vagyok a legszebb a világon akkor igen :))))Na most komolyan,ha ugy látom akkor igen,töltetném.
2008. jan. 16. 17:18
Most még nem. Később pedig nem tudom......
2008. jan. 6. 09:11
nem
167. H MAYA
2007. dec. 17. 23:15
Eszembe sem jutna,felesleges dolognak tartom.A fiatalságot nem lehet megőrizni,az idő ugyis elmullik.
2007. dec. 17. 23:10
Áááá, inkább nem, asszony nem tudná mire vélni:)
165. zezsua
2007. dec. 17. 23:08
én simán bevállalnám
2007. dec. 17. 20:00
Ja, TELJESEN!:)
163. hotyka
2007. dec. 17. 19:20

Nem, soha az életben nem!!

Én a természetes dolgok híve vagyok, és a természetes megoldásoké.:-)

2007. dec. 17. 13:39
én mindent bevallok,de a szépségem kizárólag a természet műve:)))))))))))
161. 754c7e07c3 (válaszként erre: 160. - Ccd9bb7d17)
2007. dec. 17. 13:37
Valld be! :DDD
2007. dec. 17. 13:37
nem,így is tökéletes vagyok:DDDD
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook