Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért kell a tb-t fizetni? fórum

Miért kell a tb-t fizetni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. jún. 28. 15:21

Ez csak hozzájárulás, ha bekerülsz az állami rendszerbe, ennél többe kerülsz az államnak. Vagy ha bármilyen TB támogatott gyógyszert kapsz, annak az ára is ebből van támogatva.


Ha szociálisan rászorult vagy, kérheted hogy az állam vállalja helyetted egy évre. (Amúgy 8000/hó)


Ne legyen baj, de ha eltörik kezed/lábad, vagy még életszerűbb példa, ha már úgyis otthon vagy leforrázod magad, akkor irány a kórház, ahol egyből a TB-det ellenőrizni fogják. Ellátnak, de utólag kiszámlázzák.


Ugye ismerős az amerikai filmekből, ha X Y-nak nincs TB-je és fel sem veszik a kórházba, el sem látja senki.

2021. jún. 28. 14:54

Nem tudom. Miért nem dolgozol ha szabad kérdezni?

A megértés nem nagyon jellemző a mai világban, de legyen szerencséd és ne legyen igazam.

2021. jún. 28. 14:52
Köszönöm aki ír. Ha semmi bevételem és még folyószámlám sincs, akkor csak megértők lennének velem?
2021. jún. 28. 14:51
Miért kell nekem tb t fizetni amikor nincs állásom, semmi segélyt, 5ft ot nem kapok sehonnan és nem is vagyok egy orvoshozjáró? Nem tudom fizetni. Sokáig nem tudtam, hogy kell, mert fél évente íratok egy receptet utána meg nem volt pénzem miből fizetni. Szülőmmel élek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook