Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresési szempontok... mi számít és mi nem? fórum

Társkeresési szempontok... mi számít és mi nem? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Pera0322 (válaszként erre: 4. - Zorina000)
2015. okt. 18. 16:01
Nem is a kg miatt kérdeztem, hanem mert szerintem a legfontosabb kérdés az, hogy az embernek rendben legyen az önbecsülése. Megfelelő önbizalommal, önismerettel és tudatossággal bárki meg tudja találni a hozzá illő párt. Te hogy állsz ezekkel a területekkel?
5. zorina000 (válaszként erre: 3. - Fokhagyma)
2015. okt. 18. 15:50
Annyira nem vagyok ebbe benne hogy azt sem tudom hogy vagy hol kezdjem :(
2015. okt. 18. 15:46
Igen igazad van. Nincsenek nagy elvárásaim. Normális párt találni. Akivel minden jó. Semmi extra se külsőleg se belsőleg. Egy ami nekem fontosabb hogy èrtelmes legyen. Nem nem gonosz a kèrdès de nem kg -nèk. Kövèr de nagyon dekoratìv. Így esèlytelen?
2015. okt. 18. 15:44
Szerintem esélye mindenkinek van kortól, nemtől, testsúlytól, gyerekektől, albérlettől függetlenül. Az is biztos, hogy nem könnyű. Nyilván egyszerűbb 20 évesen, karcsún, üdén, függetlenül párt találni, de keresni lehet tudatosan is, de egy egészen véletlen ismeretség is jöhet. Akár itt a Hoxán is. A lényeg: Nem feladni, nem lemondani arról, hogy még jöhet a nagy Ő.
2015. okt. 18. 15:42
Szerintem az az alapkérdés, hogy neked mik az elvárásaid, te kit keresel? Sok embernek olyan magas elvárásai vannak, és azt nem látják be, hogy ehhez képest ők sem rendelkeznek a vágyott tulajdonságokkal. Tudom gonoszan hangzik, de mit értesz azon, hogy igen túlsúlyos vagy?
2015. okt. 18. 15:37
Sziasztok. Szóval adott vagyok èn.. 40 èves helyes dekoratìv de igen tùlsùlyos hölgy . Kèt nagyobb gyerekkel albèrletben lakom. Kìváncsi vagyok van e esèlyem párt találni ? Szeretnèk mèg boldog lenni. Van e esèly így párt találni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook