Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresés az interneten fórum

Társkeresés az interneten (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
219. zsuzso100 (válaszként erre: 218. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 19:38

:(

msn-en az adatlapon van egy-két infó róla, de csak a szülőváros, jelenlegi lakhely és az, hogy egyedülálló...

218. Vigyorex6 (válaszként erre: 217. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 19:36
Én jártam úgy egy sráccal, hogy írogatott sokáig, mondjuk jó volt a fiúka, de valamit éreztem az elejétől fogva..ott motoszkált a nem stimm gondolata. Aztán végülis ilyen-olyan infókból megtaláltam wiw-en és csaja volt...
217. zsuzso100 (válaszként erre: 214. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 19:25

Igen, én megértem, hogy naponta 3-4-800 km-t vezet, egész héten úton van és esetleg fáradt, mire hazaér...de ez akkor is felemészti az embert. Én is mondtam neki, hogy ha nem, azt is megértem, csak tudjak valami biztosat.

Ami még bizonytalanságra ad okot, hogy nem tudom sehol "lenyomozni", se iwiw, se facebook...semmi, erre az volt a magyarázat, hogy ha valaki elért valamit, nem szeret ilyen oldalakon fent lenni, mert szeretnek utánanézni kit-honnan ismer...megértem...megértek én mindent..DE..

Azért tettem idézőjelbe a "számonkérést", mert nem úgy kérdeztem...bár legutóbb elpattant az agyam...beszélgetünk mindenről, minden okés, aztán egyre ritkábban válaszol kérdeztem, mi van, azt mondja, hogy "bocs, teló", aztán mondtam, hogy jó, akkor intézze a dolgait, de órák múlva se semmi, akkor írogattam ott még, semmire semmi reakció, pedig gépnél volt, aztán bepöccentem, írtam neki mindenfélét...aztán mikor rájöttem, hogy nincs válasz, lefeküdtem, rejtettbe téve az msn-t, aztán később jött a válasz, hogy nem érti, miért pörgök így be...olyan 11-éjfél körül...aztán másnap rájöttem, hogy mekkora hülye voltam, persze jól levezethettem rajta a feszültséget, mert tök nyugisan ébredtem, aztán írtam neki, hogy sorry, nem is értem, miért voltam ilyen dilis, mikor nem is vagyok ilyen, de legalább megtanultam bocsánatot kérni...erre azt írta, hogy "nincs miért bocsánatot kérni, hidd el :)"

Ez persze kettőt jelenthet. 1. nem voltam olyan gázos - amit nem hinnék, 2. jogos volt

Hozzátartozik, hogy akkor este egy másik csaj is felkerült az msn-barátai közé, eddig én voltam az egyetlen lány..most már ketten vagyunk...és azóta semmi, ez volt csütörtökön...:(

De mindegy, szerdáig még kibírom valahogy, ő mondta, hogy akkor eljön, ha addig semmi, akkor le kell zárni és kész...

216. zsuzso100 (válaszként erre: 212. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 19:18
Akkor mégis hamar találkoztatok...nekem sok ez a 3 hónap, mondtam is neki, hogy én ezt így tovább nem tudom csinálni...már az egy hónap is sok volt, csak hajtott a megérzésem és a kíváncsiság, de mostanra elbizonytalanít a környezetem.
215. Vigyorex6 (válaszként erre: 213. - 9e32886f4a)
2011. ápr. 18. 19:17
:)))
214. Vigyorex6 (válaszként erre: 210. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 19:17
De ő nincs tele kétségekkel. Nem is érti sztem h te miben vagy. Ezt a számonkérést pedig verd ki a buksidból! :) Ez az amit nem tűrnek a pasik! Adj még némi időt, amennyi neked jól esik, aztán ha nem történik változás, próbálj kikecmergőzni belőle Te magad, mert így sosem lesz vége...de ha viszont addig találkoztok, akkor lehet, h teljesen jól sül el. Viszont nem várhatsz örökké és nem emésztheted magad. Tudom, h a legrosszabb a bizonytalanság, mert a biztos nemen túl kell tennünk magunkat. Egy bizonyos idő múlva nem lesz kifogás, hogy sok a munka...
2011. ápr. 18. 19:14
Nővérem 3 éve van együtt mostani sogorommmal 2 éve élnek együtt. Ők tőbb mint 1 hónapig leveleztek mire találkoztak egy kávéra, aztán még leveleztek még 1 hónapot nem siették el a dolgot.
212. Vigyorex6 (válaszként erre: 209. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 19:13
Nos...találkoztunk egy X hónap 2-án egy szórakozóhelyen. Bámul, de véletlenül sem jött oda. Én azt gondoltam magamban, hogy basszus, ő a buli legjobb pasija (nekem) és ahelyett, h néz, mondjuk oda is jöhetne. ez reggelig nem történt meg...elmentünk haza. Motoszkált a fejemben a srác. Aztán engem a hónap közepén megműtöttek. Mikor elmentem a varratszedésre, hazaérve beléptem a társkereső oldalra ahová regeltem előzőleg és egy üzenet fogadott, de nem volt profilkép. Írta, h nézett egy oldalt és kidobta reklámba ezt a társkeresőt és ahogy pörögtek a képek, rájött, hogy én voltam a lány a buliban. Nem is reméltem, h ő az, de kértem tőle képet a mailemre és leesett az állam, h ő az. Ez egy keddi nap volt. Vasárnap találkoztunk először, elmentünk egy másik városba mozizni. Éjjel értünk haza, aztán hétfőn, mint ha mi sem történt volna, nem keresett, csak kedden, h találkoznék-e vele. Találkoztunk, majd szombatig kb egy msn beszélgetésig semmi. Azt hittem eldurran az agyam. :) Végül találkoztunk X hó 31-én ugyanazon a helyen ahol először láttuk egymást és azóta vagyunk együtt.
2011. ápr. 18. 19:07
De mégis, mit csináljak? Várjak türelmesen, hogy jelentkezzen...ez az, amibe beleőrülök...
210. zsuzso100 (válaszként erre: 208. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 19:06
Ő sem érti, mit agyalok és miket ki nem találok...egyszer azt is "számon kértem", hogy miért nem magyarázza ki magát...nyilván az sem lenne jó, mert ha nagyon magyaráz, az sem jelent jót, de ez is zavar, hogy magamra hagy a kétségeimmel.
209. zsuzso100 (válaszként erre: 206. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 19:05
Azért címszavakban kíváncsi lennék...vagy akár priviben!
208. Vigyorex6 (válaszként erre: 207. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 19:05

Mert nő vagy :) ...és összeesküvés elméletekben nagyon ott vagyunk a szeren... :)

Én is gyártottam. Nem is rejtettem véka alá a gondolataimat. Mondtam neki, hogy azt gondolom, h sunyi. Persze nevettem közben, de vér komolyan így gondoltam. Ő máig sem érti mért?!

Egyébként tőlem anyum kérdezte, hogy jobb lenne ha lerohanna? :)

207. zsuzso100 (válaszként erre: 206. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 19:02
Tudom, hogy jobb...és mennyivel jobb lenne, ha nem agyalnék. Ő is mondta, hogy mindenféle elképzeléseket gyártok...:)
206. Vigyorex6 (válaszként erre: 205. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 19:01

Nálam bonyolultabb volt a helyzet, mint elsőre tűnik nem is untatlak ezzel. Ezért nem is tudok konkrét időt mondani, h mikor találkoztunk.

A lényeg: lehet ez duma is, de ha az én emberemből indulok ki, akkor nem az. Tehát próbáld meg lefoglalni magad, hogy ne legyen ennyi időd agyalni, hidd el, h jobb lesz.

205. zsuzso100 (válaszként erre: 203. - Vigyorex6)
2011. ápr. 18. 18:56

:) Na jó...igaz! Ezt mondom én is, ráérek, csomó szabadidőm van, neki meg vállakozása, meló...és alapból sem igazán bízik meg senkiben, nem akar csalódni...és ráadásul Bak is, és ahogy néztem, ők aztán tényleg lassúak ilyen téren, nehezen kezdenek érzelmeskedni... de ha már egyszer mondja, hogy jó velem, akkor miért nem találkoztunk előbb? Ti mennyi idő után találkoztatok?

De mondta is, hogy miért, jobb lett volna, ha nyomul..naná, hogy nem...b.sszus, látjátok, semmi nem jó!

204. Kálbá (válaszként erre: 198. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 18:54

egyrészt másként gondolkodik, másrészt pedig lehet tényleg sok a dolga.


mi a párommal 3 hónapig leveleztünk és nem is gondolta volna egyikünk se hogy valami lesz ebből ami több mint barátság. Aztán küldtem neki egy vicces sms-t (ez volt az első)"ha szabad vagy és boldog végy egy használt autót és nősülj meg" válasz: "használt autóm már van ha esetleg hozzám jönnél"

háát igaz hogy késöbb, de hozzámentem:D

203. Vigyorex6 (válaszként erre: 190. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 18:53
Mindenképpen figyel oda...már amennyire ilyenkor az ember lánya tud. Találkozzatok! ...és az, hogy ő kevesebbet ül net előtt, nem azt jelenti, hogy nem érdekled. Nekem a párom az élő példa...ilyen pasival még nem találkoztam. Az elején alig keresett, én meg ültem a gép előtt meg néztem a telefonomat. Mondtam is, h ezzel az ürgével vmi nincs rendben. Végül kiderült, h minden úgy volt jó ahogy volt, csak nem akart ajtóstul a házba rontani, mert nem akarta magát pofára ejteni, másrészről visszagondolva, ez az időszak csak nekem volt hosszú, mert ráértem agyalni...neki, aki dolgozott egész nap gyorsan elment.
2011. ápr. 18. 18:52

Nővéreméknek nyáron lesz az esküvőjük :) Társkereső oldalon találtak egymásra 2008. tavaszán,

2 éve laknak együtt

eddig minden tökéletes :)


Pedig már féltünk,a nővérem 36 múlt ;)

2011. ápr. 18. 18:47

Szia!

5 évvel ezelött ősszel megismertem a páromat, márciusban már eljegyzés volt, következő nyáron a lagzi!


Most pedig még boldogabbak vagyunk , mert van egy másfél éves kicsi lányunk.......


Nagy szerencse kell hozzá az biztos, mert én is találkoztam egy jó pár nem korrekt hapsival....

2011. ápr. 18. 18:47
Nekem idáig csak rossz tapasztalataim vannak, sajnos!:(
199. zsuzso100 (válaszként erre: 195. - Kálbá)
2011. ápr. 18. 18:47
Igen, találkoztam olyannal is, aki már pár nap múlva találkozni akart...naná, hogy csak d.gni akart...de ez is fura, nem, hogy eltelt 3 hónap? Vagy nem???
198. zsuzso100 (válaszként erre: 195. - Kálbá)
2011. ápr. 18. 18:46

Oké...de akkor miért kell ennyi ideig húzni? Annyira elbizonytalanít! :(

Miért nem jelentkezik....vagy egyszerűen pasi és totál máshogy gondolkodik???

2011. ápr. 18. 18:46
Én is a neten ismertem meg a párom. Jelenleg negyedik éve boldogítjuk egymást. Igaz, nem célzottan társkeresővel vagy chat-en ismerkedtünk meg, de sokáig csak az internet volt nekünk :) Nem bántam meg, hogy így történt, imádom.
2011. ápr. 18. 18:44
Én vagyok az élő példa.2010 dec.11.-én volt az esküvőnk.Ha többre vagy kíváncsi olvasd el a naplóm.
195. Kálbá (válaszként erre: 190. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 18:44
nekem volt netes kalandom is, akkor nem érdekelné a család meg nem húzná az időt hanem már másnap az ágyat emlegetné. Ha komolyabban gondolja akkor érdemes probálkozni. Én egy ilyen ismerkedős oldalról ismerem a férjem idén 9 éve vagyunk együtt és 6 éves lesz a lányunk köv. hónapban és már 4 éve házasok vagyunk. Vannak a neten normális pasik is, de nem több mint az életben máshol:D
2011. ápr. 18. 18:44
Asszem nem túl találó a cím...habár egyéb sikersztorik is érdekelnek! :)
193. Dorisia
2011. ápr. 18. 18:43
én a párom az internet segítségével ismertem meg.Idén 6 éve alkottunk egy párt, házasokként 1 éve lassan, és nem rég született meg a kisfiunk!
192. zsuzso100 (válaszként erre: 191. - 07016ed7ac)
2011. ápr. 18. 18:42

Persze, az exem én is így ismertem meg, 9 évig együtt voltunk...de itt a konkrét téma a kérdéses...

Amikor beszélünk mondja, hogy jó velem beszélni, ha nem így lenne, már nem lenne itt....de akkor miért tűnik el...tudom, ezer a dolga, húzós a munkája...többször msn-beszélgetésünk befejezése után még ír egy sms-t, hogy jó volt velem beszélgetni...de akkor mégsem értem...

191. 07016ed7ac (válaszként erre: 190. - Zsuzso100)
2011. ápr. 18. 18:40
Sógornőm....ma már 3 éve házasok...
2011. ápr. 18. 18:39
Pár hónapja megismertem valakit egy társkereső oldalon. Ismerkedésünk alatt kiderült, hogy nem igazán vagyok nyitott az újra, nagy nehezen elérte, hogy megnyíljak, előhozzuk az érzéseimet....mikor beszélünk akár órákat, akkor minden okés, aztán napokig semmi, ez nagyon zavart, mondtam is neki, de ha nem így viselkedik, nem hozza elő azokat az érzéseket, amiket előhozott, ha egyből ottvan mindig, akkor lehet nem is keresem...ugye tudjuk, hogy az elérhetetlen izgat mindenkit...De még nem találkoztunk, már jó ideje szeretnék, mert félek, hogy jobban belegabalyodtam már érzelmileg....már mindenfélét beképzelek, talán túl sok az időm agyalni, neki meg sok a meló...de nehéz dolog, hogy egy férfi esetleg életjelet adjon magáról? Vajon mit akarhat, mert messziről jött ember azt mond, amit akar, próbálok neki hinni, de annyira el tud bizonytalanítani ezekkel az eltűnéseivel. Viszont beszél a családjáról, képet is küldött róluk, a múltjáról...értem, hogy nem akarja megégetni magát...de egyszerűen nem értem. Ha csak könnyű kalandot keresne, akkor nem így viselkedne, de akkor mi értelme lenne...habár most ott tartunk, hogy szerdán tali...ha nem jelentkezik, akkor fájó szívvel lezárom és elengedem. Nektek voltak ilyen tapasztalataitok?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook