Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Társasággal könnyebb. Könnyebb? fórum

Társasággal könnyebb. Könnyebb? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Társasággal könnyebb. Könnyebb?

1 2 3
46. kacsa118 (válaszként erre: 45. - Szoszilvi81)
2009. szept. 13. 15:19
Én jelenleg Norbizom. Nem vagyok fanatikus, de tetszik a rendszer. Eddig magamtól is ezt próbáltam tartani, de az úgy valahogy nem ment.:D Most teljes az erőbedobás!
2009. szept. 13. 12:30

A nyáron elengedtem magam, és az eredménye, kb. 5-6 kiló plusz. Ma szoktatom magam a gondolathoz, holnap pedig mérkőzéssel együtt, újra neki lendülök a dolognak. Látom többen is fogyókúráztok, csináljuk együtt. Szeretnék énis egy jó csapathoz csatlakozni. ;)

Kalóriaszámlálással és tornával tervezem elérni.

Ki milyen módszert alkalmaz?


Mindenkinek szép napot!

44. Noémi 23 (válaszként erre: 42. - 6a98b3b9fa)
2009. szept. 13. 11:52

gyere hozzánk:))))


Egyik babás forum:))) Másik diétás....és többen a naplom kapcsán jöttek:))) de van aki csak ránk bukkant:)) nagyon jó a csapat.


Tény mi soha nem szidjuk egymást. nem nyalizunk...de annak sincs értelme hogy köpködjünk. Mindenki tudja ha csalt miért csalt, majd másnap többet mozog....nem szabad semmit sem ész nélkül csinálni.

2009. szept. 13. 11:50

Igaza van lédig-nek....bár én inkább egyet se, mert szalad a ló:))))


nem mondom h nem csaltam 3 hó alatt mióta diétázok...de talán kétszer. Viszont eszek főtt kaját, stb. Nekem a lényeg beleférjek az 1300 kcal-ba.

42. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 40. - Noémi 23)
2009. szept. 13. 11:50

jó neked!

én valahogy eddig mindenhonnan kirekesztettnek éreztem magam, ahova meg rendszeresen írtunk, az valahogy alábbhagyott másik felek részéről a lelkesedés...

41. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 39. - 494a285e6d)
2009. szept. 13. 11:49

ezzel egyetértek...

én azt mondom, mindent lehet csak nem annyit mint eddig, hanem az íze kedvéért pár harapást, ha nem bírod megállni, ha meg mégis elszalad a ló, kell tartani másnap egy léböjtöt és minden egálban marad

2009. szept. 13. 11:47

Sziasztok:)


Szerencsés vagyok, mert két forumban írok állandóan, mind a kettőt még én indítottam, egy egyiket még 2008 jul-ban, a másikat kb 2 hónapja. nagyon jó banda lettünk. Sok barátság, sokszor talizunk személyesen...nekem csak poz tapasztalataim vannak:)))

2009. szept. 11. 20:45
a másik fele meg az a fogyis fórumoknak, hogy hogyha őszintén beírom, hogy ma leszartam a diétám, és nem érdekelt, hogy hány kcal van a mai kajámban, és pl fornettit ettem este 6kor, vagy csokit, stb, akkor 10en ugranak rám, hogy ezt így nem lehet. pedig lehet. az hogy havonta 1x 2x laza napot tartok, nem visszahúzott, hanem kitartást adott...és 1-1 "zabálós" nap után nem mutat kilókkal többet a mérleg. max 1/2 kg-mal...mégis nekemugranak :D ehhez meg nincs kedvem.
2009. szept. 11. 20:38
én egy fórumba jártam, de a végén úgy éreztem, túl összeszokott a társaság, és nem illek bele, másikat meg nem kerestem, mert annyit nem gépezek mostanában. pedig nekem itt a hoxán 1 cikk segített elindulni :) és a mérlegelőmben benne van hol járok :D persze nálam is becsúsznak olyan napok mikor v hamburger, v csoki, vagy vmit muszáj. de nem izgulok, mert ugyis lemegy 2 nap múlva :) lehet szerencsés vagyok, nemtudom. nem fogyok brutálgyorsan, de nekem így pont jó :) és szívesen adok tippeket, ha vki kérdez, de nem kérdezett senki :) + nekem az igazi bíztatást a kolléganőim adják, akik hetente kiakadnak mennyivel jobban nézek ki, és ha vmi nem megszokottat eszek, egyből aggódva kérdezik, hogy ugye nem hagytam abba :) és ez az igazi erőt adó segítség :)
37. kacsa118 (válaszként erre: 35. - Tündike71)
2009. szept. 11. 11:33
Nálunk is valahogy hasonlóan működik.
36. Tündike71 (válaszként erre: 34. - Kacsa118)
2009. szept. 11. 11:28
Szia,a miénk is jócsapat!Lassan átcsapott a barátság szintjére!SZámíthatunk egymásra és ez jó érzés!
2009. szept. 11. 11:27
Sziasztok!Elolvastam a cikket és tetszett!Lehet azért tűnnek el emberek,mert nem alakult ki olyan csapatszellem,amiért érdemes lenne visszajárni,beszámolni sikerekről,kudarcokról.A "mi" fórumunkban létrejött egy olyan társaság,hogy szívesen olvassuk egymás beszámolóit,ha kell dícsérünk,ha kell biztatunk,együtt sírunk,együtt nevetünk!Mint "szenvedő alany" egyedül kell a harcodat megvívni,de ha tudod,hogy más is hasonló gondokkal küzd,és együtt érez veled,könnyebb!És ha új tag ír be,mindíg van,aki üdvözölje,egy-két szót szóljon hozzá!Szívesen látunk mindenkit körünkben és nem szeretnénk,ha kihalna a fórumunk..!Köszi,hogy végig olvastad!!
2009. szept. 11. 07:02

Sziasztok!

Írhatom úgy is, hogy nekünk is van egy kis fórumunk. Még márciusban kezdtük elég sokan együtt a 90 napost, és összejött egy jó kis csapat. Aztán lassan, de biztosan mindenki feladta a diétát, és a legtöbben el is tűntek. Írogattunk oda még néhányan, de nem volt az igazi. Aztán úgy két hete újra lendületbe jöttünk. Igaz, hogy már csak öten hatan maradtunk, de kitartunk és húzzuk egymást. Most mindenki újult erővel fogyózik. Nagyon szeretem ezt a kis társaságot! :D Nélkülük nem bírnám!

33. 0b551b9866 (válaszként erre: 28. - Rzsuzska)
2009. szept. 10. 15:14

Sziasztok!


Teljesen egyetértek veled, és nem is ismétlem amit leírtál.

32. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 30. - 57abc43d5b)
2009. szept. 10. 13:49
Igazad van, nekem is sikerult baratokra talalnom, meg ha virtualisan is.
31. rzsuzska (válaszként erre: 29. - 6a98b3b9fa)
2009. szept. 10. 13:40
Ok, :) jogos
30. 57abc43d5b (válaszként erre: 22. - Noniusz)
2009. szept. 10. 11:38

Tök igazad van Nóniuszom!

De mi ugye összetartunk!És nem is hanyagoljuk el egymás társaságát.Jó megosztani valakikkel a jobb és rosszabb tapasztalatokat.És igen is köttetnek barátságok!:)

29. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 28. - Rzsuzska)
2009. szept. 10. 11:23
szia!persze, hogy így van, olvasd el figyelmesebben a cikket ;)
2009. szept. 10. 11:12

Sziasztok

Szerintem nagyon sok esetben az idő is közrejátszik, h. eltünedeznek az emberek. Én is jártam több fórumon. Fogyis és kismama fórumban is. Egy-két hozzászólás után, azonban nem tudtam követni az eseményeket, mert van aki csak azzal tölti szabad idejének minden percét, hogy a net előtt ül. Hát ezen kívül van más is az életben.

Pedig saját tapasztalat, hogyha van egy-két ember, aki "észrevesz" a fórumban, az baromi sokat tud lendíteni az akaraterőn egy fogyis témakörben. De az ember ideje véges, s vannak más dolgok is amit el kell végezni, vagy más téma is ami érdekli az embert.

27. MMMaya (válaszként erre: 26. - Sirga)
2009. szept. 9. 19:07

Valahogy úgy vagyok, most, mint te, a cikk jókor jött. Sok sikert a fogyókúrához!


Így, hogy egy magad vagy, mennyire nehezebb?

26. Sirga
2009. szept. 9. 17:45
Sajnos jogos a cikk. Jártam néhány fogyis fórumon - tényleg nem sokon -, próbálkoztam, kerestem a módszerek között. Akadt, ami nem "halt ki", csak épp nem voltak elég nyíltak a tagok ahhoz, hogy valóban figyeljünk egymásra. Vagy csak rám nem. :( Mindegy: most csinálom a magam lelkiismerete szerint! :) (Amúgy köszi, jókor jött a cikk: épp készültem belefásulni, feladni.)
2009. szept. 9. 17:04
Bravo.Teljesen igazad van,én is igy jártam az elözö forummal ahol voltam mindenki lelépett,most csatlakoztam egy másikhoz,hátha innen nem tünnek el.Nagyon jo ha van aki az emberben tartja a lelket.
24. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 23. - 6a98b3b9fa)
2009. szept. 9. 15:59
Olvastam az elozo cikkedet, meg mikor megjelent. Nekem tettszett, csak nem szoltam hozza pont a negativumok miatt.
2009. szept. 9. 15:29

sziasztok!

Köszönöm hogy ennyien írtatok, és végre nem áramlik mindenkiből a negatívum, mint előző cikkemnél :D

Ha van kedvetek, akkor itt folytathatjuk a máshol kihalt fórumok témáit, írjatok nyugodtan, én személy szerint időm engedtével próbálok segíteni nektek, ha másnem, 2 kedves szóval ;)

sajnos már nincs annyi időm mint nyáron volt, de igyekszem hű maradni a szavaimhoz!

szép napot nektek!

2009. szept. 9. 14:06

Az én szerény véleményem szerint nagyon sokan feladják.A kudarcot pedig nem szívesen teszi közzé az ember.

Ha már pár "evős" nap van,akkor sem írnak be a fórumba,pedig pont ez lenne a lényeg,hogy biztatást kapjunk a folytatáshoz.

Én azért találtam itt egy fórumot,ahová a fogyim kezdete óta "járok",onnan is el-eltünedeznek az emberkék,de a magja megvan azóta is.

Nélkülük most nem lennék -10kg-ban.

Ezúton is köszönöm NEKIK !!!

21. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 20. - MMMaya)
2009. szept. 9. 13:56
Most mar en sem. :(
20. MMMaya (válaszként erre: 19. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 9. 13:56

Sőt, még a kedvét is elveszik, annak aki írt. Legalábbis nekem... :(

Olyan fórumokat már meg sem nyitok, amihez több száz hozzászólás van. Ott már semmi jóra nem számítok.

19. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 18. - MMMaya)
2009. szept. 9. 13:49
:( Kelletelen mikor eszre sem veszik az embert. En is jartam mar igy, mikor akartam csatlakozni egy forumhoz, ami mar kicsit elobb indult, mind irhattam, nem erdelete oket.
18. MMMaya
2009. szept. 9. 13:46
Régebben én is csatlakoztam, egy akkor induló fogyis fórumhoz, de igazán bíztatást nem kaptam senkitől. Aztán nem tudtam jönni, sose értem rá, és amikor már írtam, akkor meg észre sem vettek. Ezekután kinek van kedve írogatni?!
17. 129ec81188 (válaszként erre: 16. - Cepheus)
2009. szept. 9. 13:43
Persze, idő kérdése is...a minap beszéltünk arról, két fórumon - többen - hogy "eggyé kéne válni"...én jelenleg ugyanazzal a személlyel beszélgetek 3 fórumon is...ilyen is van...gondolom ő is magára ismer... :-)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook