Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapolcai Intézettel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? fórum

Tapolcai Intézettel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. pmjudit (válaszként erre: 16. - Progika)
2009. jan. 10. 13:14

A férjed szedjen Maca Vibet, az egyik ismerősünknél - szintén Tapolcára jártak - hihetetlen javulást okozott. - a kislányuk már 5 éves.:))


Most mennem kell, de kb. 1 óra múlva jövök és leírom, hogy velünk mi volt.

2009. jan. 10. 13:08

Hát köszönöm a hozzászólásokat. A "vitába" beleszólva egyébként: most jelent meg egy meddőséggel foglalkozó újság, Várkonyi Andi van az elején, biztos láttátok már és abban fel vannak sorolva a meddőségi központok és a Kaáli társintézeteként tüntetik fel a tapolcait. De ez témánk szempontjából annyira nem fontos. Örülök a pozitív válaszodnak pmjudit.

Mi most készülünk a 2. inszemre és utána elvileg lombik, ha ez nem sikerül. Pcos vagyok, progeszteronhiányom van meg endometriózisom. A férjemnek meg kevés a kisfickója.

Veletek mi a gond? Már ha nem titok.

Ja, és köszi a válaszokat.

15. pmjudit (válaszként erre: 14. - 7934d1ac97)
2009. jan. 10. 13:02

PRI-ként nyitott 2000-ben.

Mi 2002-ben jártunk oda és egyből sikerült a terhessgéem. Októberben volt 6 éves a lányom.:)))

14. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - Pankakukac)
2009. jan. 10. 09:54
Régen több éve is annak mikor még Kaáli volt most már PRI!
2009. jan. 10. 07:35

Dehogyis, szorítok Neked.

Tényleg nem voltam mostanában az intézetbnen, csak sok-sok ismerősünk, és ezt az oldalát nem beszéltük. Tény, amikor nyitott teljesen külön állt a Kaálitól.


De ez tényleg lényegtelen, az a fontos, hogy segítsenek.

Éppen tegnap említette a kozmetikusom, hogy már szinte nem is születik gyerek anélkül, hogy TPOLCÁRA JÁRNÁNAK A SZÜLŐK.

12. Pankakukac (válaszként erre: 11. - Pmjudit)
2009. jan. 9. 22:37

Volt egy kis dolgom, ezért nem írtam eddig.

Szóval: gondolom, nem jártál a kislányod születése óta a Pannonban, ezért nem is tudhattad. Én nem akartam okoskodni, csak leírtam, amit az oldalukon láttam és a tájékozódásaim során hallottam más csajoktól. Még nem tudom, hogy végül sor kerül-e arra, hogy ide kelljen menni, mert most nemrég kaptam egy gyógyszert, ami ha minden igaz, pontosan az én betegségemre van, tehát már egy ideje szedem. Nem tudom miért, de ezt most még egy utolsó lehetőségnek tartom és bízom abban, hogy nem lesz szükség arra, hogy Tapolcára menjek. Nagyon szeretném elkerülni, de gondolom, ezzel mindenki így van. Most azt várom, hogy magától is megjöjjön a menzim és akkor belefogok egy 3 hónapos Closti kúrába. Ezt egyébként a szintén ott dolgozó Csongrády doktor tanácsára fogom tenni.

A veszprémi orvosokat azért kérdeztem a másik fórumon, mert a Closti szedése közben szükség lesz arra, hogy egy orvos nézzen UH-al is, de nem akarok most csak ezzel a Csongrádyhoz menni, mert egyrészt minek fizessek nála, mikor a szakrendelőben ezt bárki megnézheti, másrészt viszont ő hetente csak 2 nap van itt Veszprémben, nekem meg nem biztos, hogy pontosan azokon a napokon kell nézetni, amikor ő itt van.

Huh, ez egy kicsit hosszúra sikeredett, remélem nem gond!

11. pmjudit (válaszként erre: 10. - Pankakukac)
2009. jan. 9. 19:29

Oké feladom.. Igazad van. De mikor mi jártunk még úgy volt.

Már emlékszem a privikre is. Van vmi újság? Szorítok továbbra is. Ha gondolod, privinek is örülök!!!!

2009. jan. 9. 19:11
Egyébként mi már írtunk egymásnak priviben régebben:-))))
2009. jan. 9. 19:10

A tapolcai Pannon Reprodukciós Intézet 2000. októberében kezdte meg működését. Az Intézet magán befektetésből jött létre, többszörös tulajdonos változást követően 2004. októberétől a Kaáli Intézet társintézete.


Az utazási kiadások is a lehető legalacsonyabb szinten tarthatók, mivel a páciensek a lakóhelyükhöz legközelebb eső Kaáli Intézetben vehetik igénybe a szolgáltatásokat. Az otthon közelsége a kezelés eredményessége szempontjából sem közömbös.


Ezeket most találtam a tapolcai Pannon Intézet oldalán. Ebből gondoltam és mástól is így hallottam. De ha nem, hát nem.

8. pmjudit (válaszként erre: 6. - Pankakukac)
2009. jan. 9. 19:02

Megnéztem az adatlapodat, ha pénzt akarsz spórolni és lelkes orovsokra vágysz Tapolcára menjetek.

Mi Várpalotzuán lakunk, Tapolcára mentünk 6 éves a lányunk!:)))

2009. jan. 9. 19:00

Mégegyszer mondom semmi közük egymáshoz.


Mindkettő meddőségi központ, de jelentős különbségek vannak pl. a finanszírozás terén.


A Kaáliban sokkal több mindenért kell fizetni, mint Tapolcán.


Mi elég alaposan utánajártunk a dolognak, távolság egyforma, nem véletlenül jártunk Tapolcára és küldünk minden ismerősünket oda.

2009. jan. 9. 18:47
Talán mégis van valami közük egymáshoz, mert a Kaáli társintézete. Akkor nem jól írtam, mert úgy tudtam, hogy kihelyezett intézménye. Mindegy. A lényeg az, hogy tudjanak segíteni, én is ide készülök.
2009. jan. 9. 18:36

Nem a Kaáli kihelyezett intézete, semmi köze hozzá.


Naggggyon jó!

Sok-sok ismerősünknek lett ott babája.


Mi is odajártunk, szerencsére természetes úton fogant a lányunk. Én ilyen profi, jól felszerelt, magasan képzett intézetet még nem láttam.:)))

4. Pankakukac (válaszként erre: 2. - 298dc77b34)
2009. jan. 9. 18:09
Én úgy tudom, hogy a Kaáli Intézetnek egy kihelyezett intézménye. Tehát a szerző szerintem jól tudja.
2009. jan. 9. 18:04
Halottam róla jót és rosszat is.
2009. jan. 9. 16:29
Nem "Kaáli", PRI a neve (Pannon Reprodukciós Intézet)
2009. jan. 9. 16:28
Sziasztok! Valószínűleg mi oda fogunk menni lombikra a közeljövőben. Milyen tapasztalataitok vannak az intézettel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook