Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalatokat várok Mosó-Szárítógéppel kapcsolatban. fórum

Tapasztalatokat várok Mosó-Szárítógéppel kapcsolatban. (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. dec. 4. 09:09
Nekem volt külön szárítógépem, eladtam a francba :D Egyrészt borzalmasan zavart, hogy akármennyire próbálkozol, mindig gyűröttek a ruhák (nem tudom miért, tuti én voltam hülye) másrészt a helyfoglalás miatt. Én úgy kaptam amúgy. A villanyszámla köb havi szinten 2ezer forinttal lett kevesebb, amit azért erősen sokallok...
2009. dec. 4. 09:07

nekem a hálóban van a szárítógép :) fantasztikusan néz ki :)

de mosógép már úgyis volt :) dobtam volna ki???

4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Spiritus)
2009. dec. 4. 08:52
Nekem is csak helyhiány miatt nincs külön. :(
2009. dec. 4. 08:50

Szia!!

Nekem csak szárítógépem van, ami így igaz, hogy nagy helyet foglal, mert ugye van mosógép és szárítógép is, de nem vennék olyat ami egybe a kettő, mert így tudok mosni amíg szárít, és a szárítás meg nem két perc hanem 3 óra.... Számolni kell az áramfogyasztással, mert konkrét fogyasztást nem tudok, de nálunk kb 130 ft a szárítás... ami ugye teljes egészében megspórolható teregetéssel, csak nálunk télen semmilyen módon nem száradnak a ruhák, ne kérdezd miért!

2009. dec. 4. 08:49

Imádom. Tény, hogy jobb lenne olyan, ami külön szárítógép, de nincs hely.

Nem tudom, mennyit fogyaszt, de nem is igen érdekel, mert néha nagyon jó szolgálatot tesz.

2009. dec. 4. 08:39
Tapasztalatokat várok Mosó-Szárítógéppel kapcsolatban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook