Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatokat várok a Regulon fogamzásgátló tablettáról fórum

Tapasztalatokat várok a Regulon fogamzásgátló tablettáról (beszélgetős fórum)


1 2
4. Monyec83 (válaszként erre: 2. - 859d1d62c0)
2011. nov. 7. 07:43
Szia$ :n k0zel 9 ;vig szedtem. Anno nőgyógyász írta fel. nem híztam meg tőle, viszont nálam komoly hormonális gondokat okozott. Most ott tartok, hogy ahhoz, hogy gyerekem lehessen erősen kell küzdenem, hogy a hormonjaimat visszaállítsák az orvosok. Én semmiképpensem javasolnám neked ilyen fiatalon a regulon szedését. Inkább térj át alacsonyabb hormontartalmú készítményre. A regulon sem olcsó, így nem kerülnek sokkal többe a jobb gyógyszerek sem.
3. susi
2011. nov. 7. 07:30

Nem elrettenteni akarlak de ez a fogyigátló már elég régi darab. Nagyon erős hormontartalmú. Nőgyógyász írta fel vagy csak magadtól kezdted el szedni? Én a helyedben, 22 évesen egy újabb, kevésbé erős hormontartalmú tabit szednék. Persze ezek elég húzós árban vannak.

A sógornőm 7 évig szedte folyamatosan és most már két hete a kórházat nyomja. A gyógyszer hatására megsűrűsödött a vére és tüdőembóliát és mélyvénás trombózist kapott. Az orvosok szerint nem sokon múlt az élete. Azonnal abba kellett hagynia a szedését, sőt semmilyen gyógyszert nem szedhet mert állítólag ezek a leggyakoribb mellékhatásai a gyógyiknak.

2011. nov. 7. 06:59

Sziasztok!most kezdtem el szedni a regulont.4szemnél járok.Kinek milyen tapasztalata van erről a bogyóról?

és mégvalami ha meghíznék tőle akkor azt a plusz kg-t le tudom adni?

2011. nov. 7. 06:57
Tapasztalatokat várok a Regulon fogamzásgátló tablettáról.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook