Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatok internetes társkeresővel kapcsolatban fórum

Tapasztalatok internetes társkeresővel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 30. 13:22
Én is társkeresőn ismertem meg a jelenlegi szerelmemet.Nagyon jól sikerült,mindketten szerelmesek vagyunk.Igaz,házasok is.Sajnos ez van,mindkettőnk házassága megromlott.Ez egy igazi szerelem,ezt biztosan állíthatom.Szóval,vannak a társkeresőn "rendes"pasik is,akik tényleg a szerelmet keresik,de vannak olyanok is,akik csak szórakoznak,és egyszerre több nővel is szórakoznak.Bármennyire is fáj,ha a legkisebb jel is erre utal,meg kell tőle szabadulni mielőbb,mert minél tovább húzzuk,annál rosszabb.Ezt tapasztalatból tudom.
13. Ageeca (válaszként erre: 12. - Sopianae)
2015. márc. 30. 12:59
Mi is ott ismerkedtünk meg! :)
2015. márc. 30. 12:56

Én láv pont hun találtam meg a párom. Bár még nem találkoztunk, de órákat beszélgettünk telefonon mikor rákérdeztem ő miért van még mindig fent az oldalon. (Ismerősömmel figyeltettem, mert én töröltem magam miután sokat beszélgettünk). 10 hónapja vagyunk boldog kapcsolatban és azóta élünk együtt és 3 gyermeket nevelünk (nincs közös gyerek).

Jövőre lesz az esküvő, majd rá egy évre hivatalosan is gyámja lehetek a kicsi lányának, akit sajátomként szeretek.

11. ca43169457 (válaszként erre: 10. - Ageeca)
2015. márc. 30. 12:56
Igen, erre írtam az elején két példát is, hogy a tesóm is ott talált megának feleséget, meg én is férjet.
10. Ageeca
2015. márc. 30. 12:44

A férjemet társkereső oldalon ismertem meg, beszélgettünk, találkoztunk, mintha ezer éve ismernénk egymást, aztán esküvő.... :)


Persze sok féreg van fenn, de szerencsére a kivétellel találkoztam :)

9. ca43169457 (válaszként erre: 8. - Mion)
2015. márc. 30. 12:42
Azt gondolom, hogy jó 15 éve még nem annyira sok embernek volt elérhető az internet, mint manapság. Viszonylag elfogadható árakon lehet számítógéphez jutni, elég elfogadhatóak az előfizetések, és már nem kell külön tanfolyamra járni, ha érteni akarsz a ketyerékhez. Tehát egy bizonyos fajta szűrő megszűnt. Az anyagi és a szellemi. Nem mindenki megfelelően használja ezeket az eszközöket, de "házasságszédelgők" a múlt századbann is voltak. Tanácsom az, hogy ne csak az interneten keresgélj!
8. Mion
2015. márc. 30. 12:38
Ne éld bele magad semmibe, rengeteg a kalandor, meg a seggfej (mindkét nemből).
2015. márc. 30. 12:30

...egy randi még nem jelent semmit a pasinál. Még a 3. sem.

Náluk elég lassan alakul ki a felismerés, hogy egyáltalán jelent-e neki valamit a nő.


Előbb utóbb úgy is ki fog derülni, lehet várnod kell még pár hónapot, hogy a pasi el tudja dönteni mennyire vagy komoly a számára. Addig is ismerkedj és nézelődj, és ne kösd le a szívedet.


(,,,mi is társkeri oldalon jöttünk össze és 2 éve vagyunk együtt. Én fél évig válogattam" és kevés randim volt nekem is.)

2015. márc. 30. 12:27
nehez, de nem lehetetlen part talalni interneten. En a volegenyemet facebookon ismertem meg. masfel evig csak chaeltunk 4x1hetig talalkoztunk ez ido alatt, mivel 550 km volt koztunk. ma mar egyutt elunk es nyarra tervezzuk az eskuvot!:)
2015. márc. 30. 12:26

Egy egy estés csókparira,még nem alapoznék semmit.

Szerintem érthető,hogy nem lépett ki azonnal a társkeresőről.


Nagyon okosat mondok:ebből vagy lesz valami,vagy nem.

4. ca43169457 (válaszként erre: 1. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 12:26
Kedves Aslan! A mai világban szinte minden naposan felvetődő probléma, amiről írsz. Én már nem vagyok fiatal. (48 éves vagyok) Az internetes társkeresésről Két pozitív példát tudok a közvetlen környezetemből és életemből felvillantani számodra. az egyik a tesóm. Még a régi bulineten ismerte meg a feleségét, jelenleg, több mint tíz éve boldog házasságban élnek és két szép gyermeket nevelnek. Én 14 éve szintén ezen az oldalon ismertem meg a második férjemet. Boldog házasságban élünk mi is. Ám amíg idáig eljutottam bizony belefutottam kalandorokba, játékos kedvő fickókba én is. Mert a virtuális világ valahol egy nagy játszótér is, ahol arc nélkül azt lódíthatunk magunkról, amit csak akarunk. Ha igazán megérintetted volna a partneredet lelkileg, szerintem ő is "hypernálta" volna magát azon az ominózus lapon. Tudod nekem a randik utáni hazgságok csak egy hétvégéig voltak "hihetőek". Mert ha a fickó elérhetetlen voltl mondjuk mobilon többször is, hamar kiderült a valóság, hogy nő vagy ilyesmi...
2015. márc. 30. 12:20
A randi óta nem találkoztatok, Beszéltetek azóta?
2. f010fbb087 (válaszként erre: 1. - 88ba0ab715)
2015. márc. 30. 12:19
Szia! nem akarlak el keseríteni, de a barátnőm és más ismerősök is pont errol számoltak be. Teljesen.
2015. márc. 30. 12:16

Sziasztok!

Azért írok, hátha tud valaki segíteni. Elöre is jelzem, tudom, hogy túl aggódós vagyok, több csalódás van mögöttem, és nehéz megbíznom ismét egy pasiban. Inkább támogatást szeretnék, legyen az bátorítás, vagy óravosságra intés.

Pár hete felregisztráltam a randivonalra és megismertem ott valakit. Napokig minden nap skypoltunk, leveleztünk, így már nem volt teljesen idegen számomra, amikor találkoztunk. Az elsö randin mindjárt elég hevesen csókolóztunk is, ami nálam nem annyira jellemzö, két és fél éve vagyok egyedül, ez alatt az idö alatt randiztam ugyan, de mivel nem éreztem a többi randin azt, amit nála, nem is történt semmi, csak most ezzel a pasival. Utána másnap fél napig izgultam, hogy egyáltalán jelentkezik-e, sok sérülés ért a múltban, talán ezért. Ma láttam, hogy ö az intenzív randi ellenére még mindig minden nap bejelentkezik a randivonalra (én elöször hibernáltam, de amikor ezt láttam, dühös lettem és visszacsináltam a hibernálást). De az biztos, hogy ö a csókok ellenére a randivonalon aktívan nézeget, lehet, hogy találkozgat is másokkal, ezt nem tudhatom. A Facebook-on bejelöltem, visszajelölt, mégsem láthatók számomra az ismerösei. Nem fura ez? Szeretném, ha végre lenne párom, mégis félek, hogy nem megbízható. Nem akarok szenvedni és elég lelkis vagyok. Hát ennyi röviden. Tudtok valami okosat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook