Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok az Érzelmi Felszabadítás Technikával /EFT/, avagy a lelki méregtelenítéssel fórum

Tapasztalatok az Érzelmi Felszabadítás Technikával /EFT/, avagy a lelki méregtelenítéssel (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. csabi4
2011. jún. 11. 17:31
25. zitazi44 (válaszként erre: 24. - Tárnics)
2011. jún. 8. 04:37
Köszi a címet!Erre az oldalra már én is rátaláltam :)) Tényleg sok jó olvasni való van itt.
24. tárnics (válaszként erre: 23. - Zitazi44)
2011. jún. 7. 19:14

Szia!


A mudita.hu-n rengeteg hasznosat találsz.


Jó kopogtatást: Irma

23. zitazi44 (válaszként erre: 21. - Tárnics)
2011. jún. 7. 16:50
Kérlek add meg nekem privátban a honlap címét .Köszi :))
22. Krisz 18 (válaszként erre: 21. - Tárnics)
2011. jún. 6. 17:56

Szia!

Mint fórumindítótól, megkérdezném tőled (is), h sznted könyvből is elsajátítható-e a módszer, v érdemes inkább beruházni tanfolyamba? Könyvet tudsz ajánlani? A honlap elérhetősége is érdekelne, amit említettél! Jöhet priviben! Köszi:)

2011. jún. 6. 14:38

Sziasztok!


Anno 2 éve én inditottam ezt a fórumot, sajna akkor nem volt érdeklődő. Örömmel látom, hogy most viszont megindult benne az élet. Nemrégiben írtam is hozzászólást,de sajnos kimoderálták,valószínüleg mert ajánlottam akkor egy honlapot,ahol sok érdekes van a témában. Világtalálkozók anyagai, fordítások stb. Ha valakit érdekel privátban elküldhetem.Örülök a sikereknek, s szeretném,ha a későbbiekben is megosztanánk egymással a tapasztalatokat.Faster EFT-ről hallottatok-e? Ez egy egyszerűbb,gyorsabb módszer, állítólag hatásosabb is. Ki kellene próbálni,de magyar anyagot nem igen találtam róla,az angol tudásom pedig fejlesztésre szorul.Szívesen venném a segítséget.

Üdv: Tárnics

2011. jún. 6. 13:42

Olvastam, h tanfolyamok is vannak a témában. Érdemes beruházni, vagy jól elsajátítható az általatok említett könyvből is a módszer?

Apropó, megírnátok, mi ez a könyv pontosan?

2011. jún. 5. 20:04
na, ki hogy all vele? tapasztalatok? :)
2011. jún. 2. 18:01
És nemcsak a pénzt spórolhatjuk meg vele,hanem olyan dolgoktól szabadulhatunk meg az ÉFT segítségével,amik rengeteg stresszet eredményeztek.Tényleg megjavul az életminőségünk.Nagy koponya ez a Gary Craig.Sok ember életét teszi könnyebbé.
2011. jún. 2. 15:15
Örülök, hogy egyre több ember van itt aki használja az EFT-t.:)
16. sajog
2011. jún. 2. 14:59
en annyit foglalkoztam mar a lelki dolgaimmal, bejartam minden alternativ gyogyaszatot, telleg az EFT a legjobb. Kozben meg jobban elfaradtam, es most megint bele kene lendulni.
15. csabi4 (válaszként erre: 11. - Zitazi44)
2011. jún. 2. 14:45

Zita az a baj az emberek a fizikai dolgokra vannak beállitva -minden oldalról jön folyamatosan ezt szedd azt szedd -csak attól még a valódi gyógyulás nem történik meg -a pánikbetegségnél is valóban remekül használható ,nekem is van egy ismerösöm aki oktatja is -másféle teknikák mellett -egy balesetben barátnöjét elvesztő lány halálfélelme ,majd pánikbetegsége amit már 6 éve eredménytalanül kezeltek 10-2 es szintre csökkent nem egész 3 hét alatt .

A másik hülyeségnek tartják nem értik meg mennyire 1x rüen tudnának bármely betegségnél hatalmas sikereket elérni -pl itt is az EFT segitett

[link]

47. hozzászólás :)

14. Hópárduc1992 (válaszként erre: 9. - Zitazi44)
2011. jún. 2. 14:40

Szia!

Régebben már olvastam és használtam is egy rövid ideig, de nem voltam elég kitartó.

Meg van a könyv, szerintem újra átnézem.:)

Köszönöm!:)

13. sajog
2011. jún. 2. 14:21
nagyon szep! ha valakinek annyi hulye erzse van, hogy az sem tudja, mi mi pontosan, akkor hogyan csinalja?
2011. jún. 2. 09:14
Összevissza olvastam a pánikbetegségről,nagyjából az derül ki,hogy nagyobbrészt gyógyíthatatlan.És akkor puff neki.Itt ez az egyszerű mókásnak látszó ÉFT és 10 éves rémálmom eltűnik mintha sohasem lett volna.
2011. jún. 2. 09:11
Érdekes,hogy ilyen látványos eredmények mellett is cikinek érzik egyesek,hogy csinálják.Példa rá a párom.Látja micsoda eredményeket produkál az ÉFT,mégsem akarja előttem használni.Habár titokban kipróbálta és azt mondja bejött ::))
10. csabi4
2011. jún. 2. 06:05

Egy ismerösöm irta :)


Édesanyámnak meghalt a 15 éves macskája. Végig édesanyámmal élt, és

egyetlen társa volt magányában. Gondolhatod, micsoda fájdalom volt

Neki!

Másnap meghívtuk magunkhoz, és beszélgettem Vele a dologról. Teljesen

össze volt törve lelkileg. 2-szer kopogtattunk a lelki fájdalomra: a

magányra, amit érzett. Már az első alkalommal elkerekedett a szeme,

mert egyszercsak eltűnt az a borzasztó nyomás. Sose felejtem el, ahogy

csodálkozva és hitetlenkedve nézett körül, mintha egy másik bolygóra

csöppent volna. (Azt várta, hogy hosszú hetekig tart majd a lelki

gyötrelem.)

Az emberi tudatnál erősebb szer nincs ime egy másik probléma :

A vérnyomása is magas. Már rájöttem, hogy működik ez nála. Mágnesként

vonzza a panaszokat az ismerőseiből. Hall valami nyomasztót, aztán 1-2

napra rá felszökik a vérnyomása 180/xxx-re. Ezen persze idegeskedik,

és egy hosszabb magasvérnyomásos szakasz következik, aminek az a vége,

hogy elmegy az orvoshoz, aki ír fel neki valami kiegészítő gyógyszert

ahhoz, amit már szed rá. Attól megnyugszik, és lemegy a vérnyomása.

Egészen addig, amíg újra nem hall valami nyomasztót. Akkor kiderül,

hogy nem hat az új gyógyszer sem. És kezdődik minden elölről.

Ez már szerencsére nem így megy. Mióta megtanítottam az EFT-re, azóta

az alap gyógyszeren kívül nem kellet szednie mást (ezt nem merem

javasolni, hogy hagyja el).

Ha hall valamit, akkor kopog. A hangulata is érezhetően más.

2011. jún. 2. 05:13
Olvastad az Éft kézikönyvet?Ott találod meg az énképjavítás leírását.azt csinálgattam és persze a negatív élmények,félelmek,szorongások közé beírtam atestemmel kapcsolatos gondolataimat is.Én igazából az elején a pánikrohamaimtól akartam megszabadulni.Aztán amikor megtapasztaltam mennyire eredményes ez a kopogtatás,hát úgy gondoltam előszedem a múltbéli problémáimat is.És márciusra 15 kilóval lettem kevesebb.Igaz vigyázok,hogy kevesebbet egyek,de kifejezetten nem fogyózom.
8. Hópárduc1992 (válaszként erre: 7. - Zitazi44)
2011. jún. 1. 20:22

Szia!

Gratulálok! Ezek nagyon szép eredmények:)

Megkérdezhetem, hogy a fogyáshoz saját forgatókönyvet használtál vagy egy már meglévőt használtál fel?


Előre is köszönöm válaszod!

2011. máj. 31. 09:19
Karácsonykor még 83 kiló voltam,most a mai napon meg 65-öt mérek.De emellett megszabadultam sokminden rossztól is.Például állandó szresszeléstől,pániktól.Alkalmazom fájdalom csillapítására is.
6. Hópárduc1992 (válaszként erre: 5. - Zitazi44)
2011. máj. 11. 09:53

Szia!

Gratulálok! További sok sikert kívánok hozzá!:)

Megkérdezhetem, hogy mennyi idő alatt sikerült lefogynod?

5. zitazi44 (válaszként erre: 1. - Tárnics)
2011. máj. 11. 07:43
Sziasztok!Az ÉFT nemcsak pszihikai problémákra alkalmas,hanem fizikaira is.Én tavaly decemberben találtam rá,pánikrohamok miatt keresgéltem és így sikerült ráakadnom az ÉFT-re.Hát 10 évig tartó szenvedésemnek vetett véget röpke egy-két hét alatt.És még fogytam is 17 kilót közben.Ez a legjobb dolog amivel életem során találkoztam.Most az énképjavításon dolgozom,hihetetlen a változás.
4. Hópárduc1992 (válaszként erre: 3. - Guzmi)
2011. máj. 8. 20:21

Szia!

Sikerült alkalmaznod? Szoktál még vele foglalkozni?

2010. szept. 5. 21:27
JÓ lenne, ha mesélnél a tapasztalataidról, ill. hogy kezdtél neki, engem érdekel. Elolvastam a könyvet, de azért még nem értek mindent. Ha leírnád mit kell pontosan csinálni, azt megköszönném
2009. ápr. 7. 14:27
Nem próbálta senki? Kár, pedig sok jót olvastam róla,s nagyon egyszerű,s szerintem nagyszerű.
2009. ápr. 1. 20:20

Az Érzelmi Felszabadítás Technika /EFT/ egy önsegélyező módszer a lélek gyötrelmeinek megszüntetésére.

A test meridián pontjait gyengéden ütögetjük, miközben lelkileg ráhangolódunk érzelmi, fizikai,egyéb problémáinkra.

Alkalmas stressz oldására, negatív érzelmek/harag, gyűlölet,féltékenység,stb./,fóbiák, függőségek traumák, lámpaláz, pánik kezelésére.

Szeretném, ha megosztanátok velem az EFT alkalmazásával kapcsolatos tapasztalataitokat, ha van ilyen.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook