Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? fórum

Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? (beszélgetős fórum)


10. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - 1a50c86bb0)
2007. dec. 18. 06:25
Utana olvastam, hat ciki, hogy igy le vagyok maradva, de tenyleg embriokat.
2007. dec. 18. 06:08
Nem a petesejteket fagyasztjak le? Embriokat is???
8. LoLiNa (válaszként erre: 5. - Vincze.era)
2007. dec. 18. 05:13
értem, köszi!
7. vera75 (válaszként erre: 4. - Vincze.era)
2007. dec. 17. 19:33

Szia!

Mi a Kaáli Intézetbe jártunk Budára. Úgy emlékszem 36 E Ft-ot kellett fizetni, de csak a fagyasztott embrió visszaültetése után. Ha esetleg egy sincs olyan állapotban, hogy beültethető legyen, akkor nem kell fizetni.

Egy próbát mindenképpen megér!

Különben nekem azt mondta az orvos, hogy ha van fagyasztott embrió, akkor előbb mindenképpen azt ülteti be és csak utána próbálkozunk tovább.

Szia.

2007. dec. 12. 19:10
Néha beragad a "s" betűm, bocs!
5. vincze.era (válaszként erre: 3. - LoLiNa)
2007. dec. 12. 15:04

Elvileg nem lehet baja, csak azokat ültetik be akik szépen osztódnak a felolvasztás után is.

Ha valami gond van, azt remélhetöleg még idöben észreveszik, mint a hagyományosan fogant babáknál.

4. vincze.era (válaszként erre: 2. - Vera75)
2007. dec. 12. 15:00

Köszi, hogy írtál!

Neked hol csinálták a beültetést?

Nekem 5 gyerköc van lefagyaztva. Tavasszal szeretnénk megpróbálni, de olyan nehéz dönteni, hogy mi legyen. Annyi minden szól ellene, mint amennyi mellette. Úr Isten, most esett le ahogy írtad, hogy meddig volt fagyaztva a babátok, hogy én nem is jól számoltam. 2006 februárban volt a beültetés, szóval mindjárt letelik a két év és nyilatkozni kell!!!

Képtelen lennék azt mondani, hogy semmisítsék meg Őket, de az örökbeadástól is a szivem szakadna meg.

Milyen anyagi vonzata van a dolognak, kell fizetni érte, vagy csak a "szokásos" tarifák vannak?

Örülök, hogy írtál, Te vagy a második akiről tudok, hogy így lett babája, ez azért biztató!


Era

2007. dec. 9. 05:50
semmilyen "hátránya" nincs, hogy fagyasztott? nem lehet belőle baja?
2007. dec. 8. 15:40

Szia!

Nekünk tavaly született egy kislányunk fagyasztott embrióból. Semmilyen előkészítést nem igényel, ciklus közben a megfelelő napon behelyezik a felengedés után még életképes embriókat. Nekünk 3 fagyasztottból 2 osztódott még a felengedés után is. A két berakott embrióból 1 maradt meg. Egyébként Ő 4 hónapig volt lefagyasztva. Előtte 3 sikertelen próbálkozásunk volt.

Sok sikert!

2007. dec. 2. 13:46
Milyen előkészítés előzi meg? Előtte is várólistán van az ember mint a lombiknál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook