Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalataid szerint melyik a legkönnyebb Rubint Réka DVD? fórum

Tapasztalataid szerint melyik a legkönnyebb Rubint Réka DVD? (tudásbázis kérdés)


23. Ágica88 (válaszként erre: 1. - Ddcc65379c)
2012. febr. 15. 10:53

Szia!


Az attól is függ, hogy melyik testrészeddel vannak problémáid. Én mindegyik dvd-jét ismerem, a legkönnyebb szerintem az Add önmagad 2, de ezen nagyon kevés a felsőtest és has, tehát inkább combra és popsira megy rá. Viszont nagyon jó, én szerettem. ;)

22. Fisica
2012. febr. 13. 16:11
ha azt érzitek, hogy nincs kedvetek, vagy alább hagyott a motiváció, akkor csatlakozzatok a facebookon rékához, olyan sikertörténeteket mutatnak be, hogy az ember kedve megjön a tornához:)Egyébként ők is azt mondják hoyg a táplálkozás nyom többet a latba, és csak aztán a sport.
21. ddcc65379c (válaszként erre: 20. - Luc22)
2012. febr. 13. 13:36
köszi :)
20. luc22
2012. febr. 13. 11:33
Én a 2008-as napi 20 perc-ből csinálom a popsi-csípőt, meg a hasizom erősítést. Szerintem nem olyan nehéz, de eredményes (még így is, hogy hol csinálom, hol nem :S) Meg a 2011 dvd-ről a combormálást (A rész). Ez utóbbit még szeretem is :)
19. ddcc65379c (válaszként erre: 18. - Noncsi18)
2012. febr. 13. 01:18

Igen, fogyni! :)) Év eleje óta tornázgatok, de az étkezést csak mostanában kezdem komolyan venni, pedig ugye az is fontos. Nagyon! :) Nem kg-ra szeretnék konkrétan fogyni, nem is mérem magam, hanem, hogy jobban nézzek ki... :D Már érzem a ruháimon a változást. Tavaly kaptam anyutól egy tök jó edzőruhát, de nem jött rám és még most sem jó... :/ A nadrágja nem jó! Na, most az a célom, hogy abba beleférjek és ha már kicsit "lötyög", akkor fogok arra erőt érezni, hogy elmenjek abba az edzőterembe edzeni, ahová az a fiú jár (a szomszéd srác :D), aki tetszik nekem... :P :DD


Én minden reggel tornázok még reggeli előtt! Borzalmas, de megerőszakolom magam! :) Délután/este Rékázom, akkor már általában energikusabb vagyok, illetve nekem az a jó időzítés, ha esti fürdés előtt nyomom, mert akkor úgy vagyok vele, hogy utána már csak úgyis fürdés, vacsi, aztán ágy. :D

18. Noncsi18 (válaszként erre: 17. - Ddcc65379c)
2012. febr. 13. 01:08
:D Ha jol lattam te fogyni szeretnel nem? Miota csinalod? Mennyit szeretnel meg fogyni? Amikor semmi kedved nincs, meg a gepmellol se felallni, es majdnem elalszol, akkor, hogy veszed ra magad a tornara? :D
17. ddcc65379c (válaszként erre: 16. - Noncsi18)
2012. febr. 13. 01:06
Én is kipróbáltam, 2 és fél rész ment... :D
2012. febr. 13. 01:04
Ohh pont aktualis ez most nekem is :) Par hete a legy bombajo kismamara tornaztam (vagy is egyszer) :D De az is olyan nehez volt szamomra, hogy miutan kisebb kihagyasokkal vegig tornaztam el is ment tole a kedvem. Pedig gondoltam birhato lesz, ha kismamaknak van :D Nekem nincs bajom a sulyommal, en csak erosodni szeretnek, szoval most a napi 20 perc onmagadert, arra kezdtem el tornazni. De meg csak ket napja, egy felsotestet, meg egy popsis reszt csinaltam meg, de nagyon tetszik. Szintem vegig tudom csinalni, csak egy fel pillanatra hagyom abba, de mar is folytatom, nem fulladok ki, es nincs akkora izomlazam, hogy elmenjen az egesztol a kedvem. Mivel en tenyleg nem szeretnek fogyni, igy ez azert tetszik annyira, mert ugy erzem, hogy ez csak erosit. Az etkezesre egyebkent nem is figyelek oda, mivel az eredeti terv a hizas volt, de mivel honapok ota csak fogyok, igy gondoltam, akkor nekiallok tornazni, hogy erosebb legyek. Remelem most nem adom fel, en mar probalok keszulni a nyarra :) Rekaban amugy az a jo szerintem, hogy jo nezni torna kozben a testet, mert motival :) Mindenkinek kitartast kivanok :)
15. ddcc65379c (válaszként erre: 13. - Kimy)
2012. febr. 12. 21:49

Azt fittnesképekkel... A kedvencem a sífutó gép.


Amúgy Sinkó Andrea 3 részes DVD-jét szoktam még csinálni, de már nem fogom, mert nem tetszik, így csak megutálom a mozgást. :S Most Norbitól a Kiképzés van terítéken és nagyon szeretem.

2012. febr. 12. 21:43
Az Add Önmagad 1-es és 2-es dvd-ék első részei 20 perc kardiók...
13. kimy (válaszként erre: 11. - Ddcc65379c)
2012. febr. 12. 21:40
Megkérdezhetem hogy melyik kardióra tornázol???
12. kimy (válaszként erre: 10. - Ddcc65379c)
2012. febr. 12. 21:37

Én január eleje óta kezdtem el újra fogyókúrázni, és akkor Réka jubileumi tornáját vettem elő. Még én sem tudom végigcsinálni mindent, ezzel megnyugtatlak. Bár én úgy érzem így 1 hónap után, hogy bár fogytam azóta 2 kilót, de inkább az erősödést érzem. és azt nem szeretném hogy a súlyom marad ugyanannyi, mert az izmaimat építem. és hát ha ránézünk Rékára szerintem ő már csak erősít...úgyhogy így kétely marad ez számomra.


De sok sikert és kitartást kívánok hozzá Neked!!

2012. febr. 12. 21:34
Mondjuk persze, lehet, hogy a kardió miatt fogyok inkább, de tűnik el a narancsbőröm és ez annyira jó... Szerintem Rékától is van, előtte nem nagyon tapasztaltam ilyet.
10. ddcc65379c (válaszként erre: 7. - Kimy)
2012. febr. 12. 21:33
Kimy! Szerintem megfelelő diétával (diéta nélkül semmit nem ér a sport, sport nélkül semmit nem ér a diéta - ezt szokták mondani) igenis lehet vele fogyni. Bár én nem tudom még végigcsinálni, ezért is indítottam a fórumot, mert zavar, DE amióta csinálgatom, és mellette diétázom, fogytam, a ruháimon mind érzem. Mondjuk mellette szoktam kocogni, kardiózni is.
2012. febr. 12. 21:32
Inkább erősít, zsírt égetni kardio edzéssel lehet igazán. Mint futás, úszás, biciklizés ...
2012. febr. 12. 21:32

Köszi a válaszokat!


A napi 20 perc önmagadért megvan, de még nem használtam... na majd akkor most! :)

7. kimy
2012. febr. 12. 21:30
Szerintetek a Réka tornáival fogyni is lehet vagy igazából erősítő torna???
2012. febr. 12. 20:55

ne keseredj el ha nem megy végig, mindig egy kicsivel többet csinálsz, aztán már észre se veszed és megcsináltad:)

Mind nagyon brutál:)

2012. febr. 12. 20:49
Amúgy: 2009-ről a popsi, Add önmagad 3-ból a felsőtest, a combok nagyjából egyformák, a has pedig a napi 20 perc önmagadértból a legjobb. Ezek a kedvenceim. Meg a 40 perces teljes testet átmozgató szintén a 2009-esről.
4. iloverunning (válaszként erre: 2. - Honeywald)
2012. febr. 12. 20:47
Szerintem is ez a legjobb, illetve még a 2010-es is egész jó.
2012. febr. 12. 20:43
El kell keserítselek: egyik se könnyebb:D Még a 3. trimeszteres kismama torna is olyan, hogy meghalsz!:D
2012. febr. 12. 20:41
napi20 perc önmagadért a legjobb bárki bármit mondd..amugy az összesenkb ugyanazt csinálja xD
2012. febr. 12. 20:39
Az új van meg, az Alakreform, de nem tudom végigcsinálni, ezért gondoltam, hogy beújítok egy régibbet, hátha könnyebb lesz... Valakinek ötlete, hogy melyik legyen? Mindenképpen Réka érdekelne! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook