Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanári sztriptíz amiről egy ország beszél fórum

Tanári sztriptíz amiről egy ország beszél (beszélgetős fórum)


1 2
5. a74de3d08a (válaszként erre: 4. - E178e93bc0)
2008. okt. 30. 14:52

már eltávolították a netről állítólag.

reggel viszont bemutatták a tv2 reggeli műsorában.

2008. okt. 30. 14:48
Megnézném a videót... De sajnos nem találtam:-(((
2008. okt. 30. 14:45
Nem is az a pillanatnyi fejvesztés a baj, de neki lesz rossz utána úgy tartani órát, hogy tudja, talán mindenki arra gondol... Bármikor előkerülhet az ügy, a fejére olvashatják.
2008. okt. 30. 14:42
szerintem egy bevállalós csajszi,aki perce túllőtt az elvárt,kitaposott tanárviselkedésen,de a fejét énsem venném!! hanem meghívnám magamhoz hogy fejezze be amit elkezdett:D
2008. okt. 30. 14:36

Sziasztok .Egy Zalaegerszegi középsuliban gólyaavató bulit szerveztek az elsős srácoknak a tornateremben. Valamelyik kreatív pedagógusnak fény gyúlhatott az agyában és sok játékos, zenés probram közé berakatta a tanári sztriptíz nevű produkciót is. Persze sok nevelő rögtön kihátrált a feladat elől megőrizendő méltóságát. Azonban voltak olyanok is kik örömmel fogadták az új próbatételt. Az egyik idősebb tanárnő viccesen és mértéktartóan levette a zokniját, azonban egyik kolléganője kicsit magasabb fordulatszámra pörgette magát. A fiatal némettanár melltartóra vetkőzött, bugyit villantott és úgy nyomatta a shake it-et. A fiatal srácok tapsikoltak örömükben az zoknihámozó tanárnő pedig -felismerve a kínos szitut- amolyan Vadak Urás digester módjára bekebelezte egy kabáttal.


A sztriptízért a tanárnő megrovást kapott. Azért nem vágták ki , mert jó szakember, és az igazgató szerint úgyis a diákokon múlik, hogy a tanár a történtek után maradhat-e. Szerintem meg egyszerűen nem volt elég vér az igi pucájában kibaszni egy olyan nőt aki így forgatja a csípőjét mint kezdő sofőr jeges úton a csuklóstroli kormányát.Amúgy a gólyaavató játékos vetélkedőjének összeállításában részt vevő pedagógusok mind szóbeli figyelmeztetést kaptak.


A felvételeket nyilvánosságra hozó diák után nem nyomoz az iskola. Az igazgató az érintett tanárnőre bízta, hogy ismeretlen tettes ellen tesz-e feljelentést a rendőrségen. A Független Hírügynökség egyébként úgy tudja, hogy nem, és a tanárnő állítólag már a vetkőzést is bánja.Ezzel kapcsolatban Érdekelne Hogy kinek mi a véleménye az esetröl? mellesleg én nem ítélem el ezért mert ki az aki nem csinált már valami hülyeséget pillanatnyi felindulásbol amit késöbb megbánt(vagy nem ). sziasztok

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook