Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanár - diák szerelem. Hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni? fórum

Tanár - diák szerelem. Hogyan tudnék hozzá közelebb kerülni? (beszélgetős fórum)


1 2
32. 204b456479 (válaszként erre: 31. - Elszabadult hold)
2010. júl. 20. 12:45
Egyetemen már nem tilos, csak nem vizsgáztathatja a párját. Én is a férjem egyetemére megyek szeptembertől, és tanulhatok ott, csak nem vizsgáztathat, mondjuk másik karra is megyek, szal esélytelen :)
31. elszabadult hold (válaszként erre: 30. - 204b456479)
2010. júl. 20. 12:43
Jó, akkor úgy csinál, de ki nem mutathatja. Drága mulatság lenne az neki :O
30. 204b456479 (válaszként erre: 29. - Elszabadult hold)
2010. júl. 20. 09:40
Én férjem sem tudott egynek nézni a sok közül :) ha tetszik a tanárnak is, valahogy kimutatja.
29. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Judit288)
2010. júl. 20. 09:10
Ha tetszel is neki - nem tehet másképp: kénytelen egynek venni a sok közül. Ha már nem lesztek tanár-diák viszonyban, akkor talán oldottabb lesz a tanár úr :))
2010. júl. 19. 12:02
Nekem a férjem az egyetemen volt tanárom :-) 3hónap után otthagytam az egyetemet, és rá 1,5évre újra találkoztunk, és 3,5 hónap múlva össze is házasodtunk :-) Nem lehetetlen, de ha van felesége, akkor inkább hagyd, Én se örülnék, ha a férjemet a diákja stírölné, ahogy régen Én tettem. :-)))
2010. febr. 3. 09:46

Nekem is lenne a témával kapcsolatban egy problémám.


Előre elmondanám, nem vagyok olcsó nőci, így alakult.

A gimiben volt beleszerettem egy tanáromba, de egy másik is őrülten vonzott. Soha senki nem érdekelt , csak ez a 2 férfi. Az egyik a párom lett. Már lassan 5 éve az. Közben leérettségiztem, ennek már 3 éve, és felbukkant a másik. Érettségikor keresett, sms-t írt, aztán egyszer msn-en elpanaszolta, hogy magányos. Megkérdezte van -e párom. Közben engem a párom megcsalt, így kiábrándultam. Elkezdtem a másikhoz vonzódni erőteljesen, de ez az msn-en való csevely vele felkavart mégjobban. Elmondtam, hogy ki a párom. Azóta úgy érzem gyűlöl, nem beszél vele. Ha írok nem válaszol. És azt mondta félre értettem, ő nem akart semmit, soha nem lehet köztünk semmi.


Én nem tudom ezt mire vélni, és nem tudom őt elfeljeteni, kresetem , de dúrván elhajtott egy sms-ben.


Mitévő legyek? Félre értettem volna őt? De mindenki szerint velem más volt, közvetlen.

Segítsetek kérlek!


Kriszpy

2009. aug. 28. 18:10

monique, elrabolni? nem hinném hogy van olyan szerelmes férfi akit el lehet rabolni. persze a foglalt pasi tabu, de ha közeledik hozzá a tanár is, akkor nem az ő hibája lesz hogy a másik kapcsolat tönkremegy.


judit: szerintem sem a legrózsásabb a helyzeted. viszont ha vannak szakos estjeitek, filmklubotok ahová ő is be szokott nézni, akkor nyugodtan beszélgess vele, azzal még senkinek sem árthatsz. a szakmai kérdéseket nem annyira javaslom, amennyiben fiatalabb oktatóról van szó, inkább haverkodj vele, szerintem abból több jó kisülhet mintha eljátszod az érdeklődő kisdiákot. én is egyetemre járok és sok fiatal pasi oktatóm van, akik ugyanúgy eljárnak a bulikba mint mi és ott alkalmunk van ilyen jó kis iszogatós beszélgetős viszonyt kialakítani velük. kezdetnek biztos nem rossz. ha sokat beszélgettek akkor lehet hogy ki is szeretsz belőle. vagy majd ő teszi amit helyesnek vél. a házassága állapotáról is többmindenre következtethetsz majd.

25. 26295d5b18 (válaszként erre: 1. - Judit288)
2009. aug. 28. 09:38

Mit képzelsz te magadról, mondd??? Hogy képzeled, hogy van jogod elrabolni egy másik nőtől, hm??? Az én exem eszét is egy diáklány vette el a maga 19 évével, miközben én a gyermekünket vártam, és az esküvőnkre készültem.

Fogja már fel minden csitri kiscsaj, hogy foglalt pasi TABU!

2009. máj. 26. 19:01
minden házasságban vannal hullámok , lehet hogy az övék is most épp eben a hullámban van benne. Szóval nem biztos hogy válnak. Ne erre alapozz!!!
2009. máj. 26. 18:58
ne haragudj hogy ezt írom de szerintem nem helyes nős emberrel flörtölni. Gondolj bele ha te lennél a feleség helyében... (bocsi)
22. e9d89f41a1 (válaszként erre: 21. - Linda111)
2009. máj. 11. 08:25
Igen, tökéletesen igazad van. Viszont itt az, hogy a férfi a tanár, ráadásul felesége van, már eleve alapot ad a visszafogottságra mindkét fél részéről... Nyilván bátrabban kezd valaki kapcsolatot kortársaival. Ez a tanár félhet esetleg attól, hogy a többiek (mármint a kollégái) szájukra veszik, hogy elcsábított egy tanítványát, és innentől az Isten se mossa le róla, hogy nőcsábász. Ha meg a Judit kezd, irigységet válthat ki diáktársaiból, mondván, bevágódott a tanárnál.
21. Linda111 (válaszként erre: 20. - E9d89f41a1)
2009. máj. 11. 06:45

Azért az nem minden esetben van ugy, csak mi nők képzeljük el, hogy az lenne az ideális, ha a férfi mindenen keresztül megpróbál meghóditani. Viszont vannak félénkebb tipusú férfiak, akik ugyanugy félnek a visszautasitástól, mint a nők, és nem olyan bátrak a kezdeménezés terén, inkább megvárják, hogy a nő tegye meg az első lépést.

Judit, nem tudom hogyan segithetnék, ha majd eszembe jut valami okos ötlet, irok :))

20. e9d89f41a1 (válaszként erre: 19. - Judit288)
2009. máj. 11. 05:41
...nem tudok:-(( Továbbra is azon a véleményen vagyok, és ebből a szempontból nagyon maradi felfogású, hogy kezdeményezzen a férfi. A nő max. hívja fel magára a figyelmet, de szerintem türelmes légy. Ha akar valamit Tőled, ahogy a folyosón semmiségekkel megállít, meg fogja találni a módját, hogy udvaroljon Neked. Ha nem lép, felesleges belerondítani.
2009. máj. 10. 14:52

A kérdésedre válaszolva nem vagyok közömbös a számára legalábbis szerintem!Keresi mindig az alkalmat hogy találkozhasson velem,ha meglát mosolyog egy nap többször is képes azzal megszollítani hogy hogy vagyok! :)

Ebben a félévben nem sikerült nála orát felvennem de igen jo jegyeim voltak elötte!És én ezt hogy belesestem csak egy barátnömnek mondtam el és nem hozzánk jár ö!Ugyhogy a szakon nem tudják!

Lécci segytsetek!

2009. máj. 10. 11:36
Azért azt megkérdezném Tőled, Judit288, ha nem veszed tolakodásnak, hogy Te is érzed, hogy nem vagy közömbös a számára? Nagy a korkülönbség? Jó jegyeid vannak a tantárgyából? Mondjuk, azért remélem, nem tudja az egész évfolyam, hogy beleszerettél! Ha meg esetleg többeknek is tetszik, végképp célszerű lenne felejtened... úgyis lesz, aki nyíltan felkínálkozik Neki, arról meg meglesz a véleménye...
17. e9d89f41a1 (válaszként erre: 15. - Judit288)
2009. máj. 9. 17:18

sziasztok!

Ha most a házasság oldalát nem nézzük, nekem már az is visszás, hogy miért egy nő akar közelebb kerülni. A férfiak azt a helyzetet részesítik előnyben, ahol érzik azt, hogy pedálozniuk kell a nőért, ahol megadod nekik azt az érzetet, hogy ők irányítanak, választottak ki Téged, a Nőt, és nem fordítva. 18 évesen én is írtam egy kiszemelt fiúnak, nyíltan válaszolta, hogy Ő szereti irányítani a kapcsolatait, és így, hogy én adva vagyok, nem tudna természetesen viselkedni.

A másik oldal: a férfiak többsége kényelmes típus párkeresés szempontjából. Ha megvan a feleség, azt nem várhatod el, hogy otthagyja a biztonságot nyújtó hátországot, a feleségét, családját. A maximum, amit ajánlok, ha mégsem vered ki a fejedből, vagy az, hogy nagyon brillírozol a tárgyából, vagy varrd el a szálakat, kérd át magad másik csoportba:-((.

2009. máj. 9. 14:55
Felejsd el! Tedd le a tantárgyat, vegyél fel másikat ( ha lehet)...és kerüld!Ilyesmiből nem lesz semmi jó!
2009. máj. 9. 10:53

Szaiasztok!

Az igaz hogy van felesége de nem élnek együtt!Már 4 honapja hanem én sem akarnék semmit töle azért is probáltam kiverni eddig a fejemböl!Mert az én szememben is szent a házasság!

A pletykák szerint beadták a válopert!

14. supin (válaszként erre: 10. - Judit288)
2009. máj. 9. 08:50

Milyen nő vagy te?? Neked jó lenne ha amit csinálsz ha te lennél a feleség helyében?

A bumeráng visszaüt! Vigyázz!!!

13. pemete
2009. máj. 9. 08:40
Képes lennél belemászni egy házasságba! Na szép! Csak én vagyok, és voltam mindig is maradi? Nekem a gyűrű jelent valamit, és soha eszembe sem jutott olyan pasival kezdeni akinek akár csak barátnője volt. Meg én se venném túl jó néven, ha valaki rámászna a férjemre...
12. Niki1 (válaszként erre: 9. - 7130b15964)
2009. máj. 8. 21:43
Szerintem is jobb ha elfelejted, főleg ha rajta nem látszik, hogy érdeklődne utánad. Fölöslegesen emészted magad, neked lesz rossz.
11. spinneli (válaszként erre: 9. - 7130b15964)
2009. máj. 8. 17:03
egyetértek.
2009. máj. 8. 17:01

Tudom hogy ez indok lenne hogy lemondjak rola de az nekem nem fog menni de legalább megprobálom ha meg nem jön össze(remélem nem következik ez be) akkor biztos nagyon összeomlok de egy probát nekem megér!

Ha van valakinek ilyen téren tapasztalata lécci irja meg!

9. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Judit288)
2009. máj. 8. 15:27
Ha felesége van és a tanárod, ez máris két indok, ami miatt sokkal jobban járnál, ha kivernéd a fejedből...
2009. máj. 8. 15:20

Kösz hogy igy segítetek!

Igen sajnos felesége van :(!De nem tehetek rola hogy igy beleestem!De mmost már nem adom fel!

Igen amikor találkozunk vagy hozzám ér a a vállamon végigsimítja a kezét vagy mosolyog!De mikor meglátom a mosolyát majdnem elolvadok!

2009. máj. 8. 15:10

Tanulj ezerrel, és vizsgázz nála ötösre! Hátha így jobban felfigyel rád... Bár... jobb akkor ráhajtani, ha már végzős vagy, hisz akkor már nemsokára nem lesz a tanárod. Én is ismertem ilyen történetet, a lány már végzős volt, így nem sokáig volt köztük tanár-diák viszony. Később össze is házasodtak, azóta gyerekük is született, szal elvileg bármi lehet.

Ha meg nem vesz észre... legalább jól megtanulsz egy tantárgyat.

6. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Judit288)
2009. máj. 8. 14:53

Sajnállak,én is voltam ilyen helyzetben mikor annyi idős voltam mint Te!

De mindkettőtök érdekében,sokkal jobb ha elfelejted.

Olyan sok helyes fiú van,keress egyet.

2009. máj. 8. 14:53
Szerintem sem kell elfelejteni, attól h tanár még pasi is. Sulin kivül azt csináltok amit akartok ;) bár sajna hirtelen ötletet adni nem tudok h h csábitsd el randira, főleg akkor nehéz ügy hogyha ő nem egyedülálló, de semmiképp ne add föl szerintem ha fülig bele vagy zúgva.
2009. máj. 8. 14:51

simán. azért, mert tanár, még pasiból van. az egyik ált.iskolai tanárom hozzáment az egyik diákjához feleségül... és nekem is csapta az egyik tanár a szelet az egyetemen.

te bejössz neki?

2009. máj. 8. 14:50

Sajnos nem olyan egyszerü a dolog hogy csak ugy elfelejtsem mert éjjel nappal csak rá tudok gondolni!

Ha szembejön velem az egyetemen rá sem merek nézni mert ha beszélni kezdek csak zagyvaságokat mondok!

Egyszoval nagyon beleestem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook