Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Talán mégsem halt ki az emberség? Vannak még segítő szándékú emberek..... fórum

Talán mégsem halt ki az emberség? Vannak még segítő szándékú emberek..... (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. okt. 9. 10:53
Ebben a történetben csak az a baj, hogy ez az István ezért a szerepléséért kapott annyit, hogy egy évig nem fog szűkölködni. Bocsi, de ismerem az ilyen rádiós fogásokat. :(
2009. okt. 9. 10:50

"Az élet olyan, mint egy doboz bon bon..."


(Forrest Gump)

2009. okt. 9. 10:49
Ha egy ilyen megoldaná a gondom...már lenne egy hónap után kazánom.
2009. okt. 9. 10:48
Hatalmas ötlet...én is írok ilyen sms-t!!!
2009. okt. 9. 10:46

talán még sem halt ki az emberség???vannak még segitő szándékú emberek....

nem tudom ki halgatta ma reggel a Sláger rádiót,egy ember irt egy smst,miszerint elvesziti a munkáját és már családja sincs,mert a fia meghalt...és ha jól vettem ki a szavait,öngyilkos akart lenni a kilátástalanság miatt...erre elkezdtek záporozni a segitő smsek,és egyszerre megoldódni látszik István problémája...

ezzel nekem csak egy gondom van,ha egy ember ma Magyarországon bajban van,akkor miért nem fordúlhat az államhoz segitségért,miért az embereknek kell segitő jobbot nyújtani,az állam mit csinál,azon kivűl,hogy milliókat ad olyan embereknek,akiknek már amúgy is van...

miért kell az egyiknek millióknak lenni egy számlán a bankban,és otthon is mindene meg van,a másiknak meg küzdeni és 60000ftból boldogúlni....

én ezt nem értem...


vélemény??????

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook