Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkoztatok már a duálpárotokkal? fórum

Találkoztatok már a duálpárotokkal? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
84. 1c5636831a (válaszként erre: 78. - E2b5f0504e)
2019. febr. 16. 08:34
Majd rajossz....
2016. márc. 17. 20:53
Életem legnagyobb szerelme volt....duálpár ikerláng,közös előző életek...hát igen.
2009. jún. 13. 20:57
Igen, találkoztam...
2009. ápr. 7. 14:30
Én szerencsére már megtaláltam, Vele vagyok és imádom. Annak, hogy valaki az ember duálja, még testi jegyei is vannak. Pl. egyszerre ver a szívük és egyszerre lélegeznek. Nálunk ez is megvan. Sőt, még az anyajegyeink is ugyanott vannak, csak tükörképként. Ami Nála a jobb oldalon van, nálam a balon. Ugyanazt gondoljuk gyakorlatilag mindenről. Így érdemes szerelmesnek lenni. Ezt kívánom mindenkinek!
80. 38113ab761 (válaszként erre: 79. - Baba0729)
2009. jan. 28. 07:23

Ehhez elég nehéz bármit mondani....

Részvétem, és sok boldogságot a kicsihez :)

2009. jan. 23. 14:04
Igen és meghalt :(magányos vagyok nélküle de hagyott nekem egy kis babát ajándékba:O
2009. jan. 5. 21:44
Képzeljétek, ma voltam egy természetgyógyásznál, aki látó is, és megkérdeztem tőle hogy találkoztam-e már az ikerlángommal. Azt mondta hogy igen, és még mindig kapcsolatban vagyunk...ez annyira jó, mert még nem jöttünk össze, de tudom hogy ki ő, azok közül akikkel mostanában is kapcsolatban vagyok, csak ő lehet...mert azt is mondta a hölgy, hogy felismerjük egymást mindenképpen....ez olyan belső örömmel és nyugalommal töltött el...
2009. jan. 1. 06:33
A férjemmel biztos azok vagyunk. A világról tök más elképzelésünk van, teljesen más a véleménye mindenről mint nekem, természete is ellentétes vele. Én olyan mulya, szerény, csendes ...vagyok, ő meg talpraesett, erős... Másrészről csak vele tudok együtt élni. A háztartást és a gyereknevelést illetően tök egyformák vagyunk. Szóval ellentétek is vagyunk, meg egyformák is.
2008. dec. 31. 17:48

Hogy karmikus törlesztenivalónk van-e, az nem kérdés, hoisz nyilván azért születtünk pont ebbe a családba, környezetbe, stb. Amugy, ami biztos, az az, hogy az anyámmal kell törlesztenünk, néha elég problémás a vizsonyunk, sokszor a hangjátol kiráz a hideg meg ilyenek, és egy természetgyógyász, aki látó is meg mindenféle, mondta hogy ez azért van mert előző életeinkben is az anyám volt, és akkor bántott lelkileg, megalázott stb, ezért nem birom őt most sokszor elviselni, és ezért születtünk most is igy, anya-lánya, hogy ezt a viszonyt kell tisztáznunk.

Az életfeladatommal kapcsolatban, én tanár vagyok és tényleg hivatásomnak is érzem ezt, ugyhogy biztosan ezzel kapcsolatban van feladatom, majd kiderül :)

2008. dec. 31. 17:29
Tényleg, ti tudjátok már, hogy mi az életfeladatotok? Vagy hogy van e valamiféle karmikus törleszteni valótok?
74. e2b5f0504e (válaszként erre: 73. - Dragon77)
2008. dec. 31. 15:34
Nem biztos hogy olyan ritka, hiszen ne feledd, véletlenek nincsenek, és a duálpárok sem ugy születnek le, hogy véletlenül az egyik idepottyan, a másik amoda...minden attol függ, hogy abban az életükben milyen feladatot kapnak,milyen karmákat kell törleszteniük ill. megkapják-e, hogy abban az életben találkozzanak a duálpárjukkal. Ha az a sorsuk, hogy abban az életben megtapasztalják a találkozást vele, akkor összetalálkoznak, ha pedig nem, akkor nem...én igy gondolom :)
73. dragon77 (válaszként erre: 69. - E2b5f0504e)
2008. dec. 31. 15:05
A lélek nemtelen. Ezt nem szabad elfelejteni...Tehát tök mindegy, hogy fiú vagy lány e az illető. És az is lehet, hogy sok-sok emberöltőn keresztül nem is együtt születtek le. Nagyon ritka, amikor a duálpároddal egyazon életbe és egyazon országba születsz le. Szerintem Mo.-nyi területen jó, ha van 10 ilyen pár. És vagyunk sokmillióan...
72. supin
2008. dec. 31. 12:29
Nem tudom??????
2008. dec. 31. 12:29
Az enyém megvolt, olyan volt, amilyennek a nagy könyvben megírták.. Mégis talán könnyebb az életem nélküle..
2008. dec. 31. 10:43
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek van olyan, hogy szerettem valakit, akiről azt hittem, a duálpárom, de aztán beleszerettem másba, akit most már sokkal jobban szeretek? Ill. a kérdésem lényege, hogy a duálpárom után szerethetek valakit sokkal jobban? Mert én ugy képzeltem el, hogy ha valkai megtalálja a duálpárját, akkor azt nem felejti el soha, más kedvéért...Ha csak nem az angyalok ugy akarják, hogy mással kell kapcsolatban lennie,nem vele...Nektek erről mi a véleményetek?
69. e2b5f0504e (válaszként erre: 64. - Dragon77)
2008. dec. 31. 10:41
Persze, aztán rájöttem, hogy ez az "elsiklás" előfordul :) De én olyan esetre gondoltam, hogy ha az egyik felismeri a másikat, akkor szerintem a másik is felismeri valamilyen szinten, én ugy gondolom...aztán lehet hogy ez csak az én véleményem. Mondjuk én azzal nem értek egyet, hogy nem biztos hogy más nemüek...hiszen a kezdetekben ugy voltak teremtve, hogy ketten együtt, férfi+nő alkossanak egy egészet, és szerintem, ha egy földi életben megengedik nekik, hogy találkozzanak, akkor ugy is teremtik meg őket, hogy meg tudják alkotni azt az "egészet". Legalábbis amit én olvastam az ikerlángokról (duálpárokról), ott ez volt a lényeg, hogy férfi-nőként alkossanak egy egészet. De természetesen elfogadom, hogy van akinek más a véleménye, nézőpontja stb.
68. e2b5f0504e (válaszként erre: 64. - Dragon77)
2008. dec. 31. 10:41
Persze, aztán rájöttem, hogy ez az "elsiklás" előfordul :) De én olyan esetre gondoltam, hogy ha az egyik felismeri a másikat, akkor szerintem a másik is felismeri valamilyen szinten, én ugy gondolom...aztán lehet hogy ez csak az én véleményem. Mondjuk én azzal nem értek egyet, hogy nem biztos hogy más nemüek...hiszen a kezdetekben ugy voltak teremtve, hogy ketten együtt, férfi+nő alkossanak egy egészet, és szerintem, ha egy földi életben megengedik nekik, hogy találkozzanak, akkor ugy is teremtik meg őket, hogy meg tudják alkotni azt az "egészet". Legalábbis amit én olvastam az ikerlángokról (duálpárokról), ott ez volt a lényeg, hogy férfi-nőként alkossanak egy egészet. De természetesen elfogadom, hogy van akinek más a véleménye, nézőpontja stb.
67. dragon77 (válaszként erre: 66. - Katácskák)
2008. dec. 31. 09:59
Igen! A szabad akarat itt is érvényesül! Egészséges és Boldog Új Évet mindenkinek!
66. katácskák (válaszként erre: 65. - Zsuzso100)
2008. dec. 31. 02:23

"talán" megtudja mondani, de ne feljtsd el Szabad Akaratod VAN..

BUÉK MINDENKINEK :)

2008. dec. 31. 00:23

Mit gondoltok egy spiritiszta meg tudja mondani, hogy egy valaki a duálpárom?

Én elmentem, rákérdeztem egy emberre, és egyből mondta, én előtte soha nem hallottam a kifejezést, akkor kezdtem utánaolvasni.

Ő azt mondta, hogy a legnagyobb boldogságot vele élném meg, minden az érzésekről és az érintésről szól...de az angyalok nem engedik, hogy tartós kapcsolatot alakítsanak ki, mert akkor teljesen kivonnák magukat a forgalomból, csak egymásnak élnének....egy ideig működik ez a dolog (esetleg egy másik kapcsolat hátterében) van, hogy mondjuk 10 évig is, de igazi párkapcsolat nem lehet belőle.

64. dragon77 (válaszként erre: 62. - E2b5f0504e)
2008. dec. 30. 23:51
Ez lehet hogy nevetségesnek hangzik: lehet, hogy fel sem ismerik egymást, elsiklanak egymás mellett. Mert a lelkük még nem érett meg rá. Vannak akik nem is tudják, hogy a duálpárjukkal élnek együtt. Sőt vannak olyanok is, akik duálpárok,együtt élnek és rossz a kapcsolat. Minden a két lélek fejlettségétől függ. Az is lehet hogy a duálpároddal nem férj-feleség kapcsolatod lesz. Lehet hogy ugyanolyan nemű emberként születtek le egyazon életbe. Ne felejtsd el, hogy a lélek nemtelen! Attól függően születünk le nőnek vagy férfinak, hogy az adott leszületésben milyen feladatot vállaltál be.
2008. dec. 30. 23:24
Ugye, abban egyetértetek, hogy ha valakiről azt hittem, hogy ő a duálpárom, de utána beleszeretek másba, akkor az az illető mégsem lehetett az? Mert a duálpárt, ha egyszer megtalálom, nem lehet megunni...
62. e2b5f0504e (válaszként erre: 61. - Dragon77)
2008. dec. 30. 23:17
Azért irtam, hogy a duálpárra mondják hogy nagy Ő, mert sokszor a nagy Ő-t jellemzik ugy, ahogy az ezoterikában jártasak a duálpárt - az egyén másik része, senkihez sem hasonlitható, tökéletes, és több mint egy fellángolás - viszont az is igaz, hogy van, akinek a "nagy Ő" egy olyan ember, aki nem viszonozza a másik nagy érzelmeit, viszont szerintem, ha duálpárok találkoznak, mindketten felismerik egymást...esetleg kinozzák a másikat, de biztosan nem siklik el egyik sem közömbösen a másik mellett.
61. dragon77 (válaszként erre: 58. - E2b5f0504e)
2008. dec. 30. 22:18
Nagyon jól leírtad a duálpár lényegét. De szerintem a nagy Ő egészen más. Sokkal szimplább. Olyan lélek, akivel nagyon jó és sima a kapcsolat. Valószínűleg azért, mert a két lélek bizonyos részei összesímulnak, egyformán csiszolódtak. A duálpárral való összeférhetetlenség abból is adódik, hogy külön utakon a két lélek-rész más-más fejlettségi fokot ért el. Tökéletes összhang akkor van, ha mindkét lélek (lélekrész) nagyon fejlett.
60. dragon77 (válaszként erre: 57. - 036bf4cfe4)
2008. dec. 30. 22:14
ezt az ezoterikában így nevezik... leszületés Nem ő írta rosszul, hanem te nem hallottad még a kifejezést:D
2008. dec. 30. 20:53
hát az meg mi?
2008. dec. 30. 20:52

A duálpár más szóval nem az "ikerláng"? Én ilyen kifejezésről olvastam, de ennek a jellemzése szine egyezik a duálpárral.

A továbbiakat tényleg csak az olvassa, aki hisz a tulvilágban és a karmában :) Az ikerlángod a másik feled, kiegészitő részed.Az ikerlángok még a teremtés kezdetén egyként jöttek le a földre, tökéletes párt alkotva, ún. kozmikus szerelmesek,akik sok földi inkarnációban élvezhették volna kapcsolatük gyönyörűségét, de később, másokkal való "összegabalyodásaik" miatt,későbbi életeikben eltávolodtak egymástól, mivel másokkal is sok törlesztenivaló karmát teremtettek. Ha ujra találkoznak, teljesen elmerülnek a szerelemben, és ugy érzik, megtalálták a hiányzó részüket, a másik felüket. Viszont sokszor nehéz a kapcsoaltuk, mivel a multban bizonyára fájdalmat okoztak egymásnak, és negativ karmát teremtettek, ezért van hogy az ikerlángok kapcsolata sokszor nehezebb, mint a többi párkapcsolat. Az ikerláng létezéséből adódik, hogy minden ember vágyik arra, hogy megtalálja a hiányzó részét, a másik felét.

Én egy időben azt hittem, megtaláltam, mig aztán rájötte, hogy valószinüleg mégsem ő az....tehát egyenlőre nagyon ovatos vagyok ilyen kijelentésben. Ha eljön az ideje, hogy találkozom vele,ugyis rájövök!

Hmm, romantikus szóval ezt nevezik nagy Ő-nek... :)

57. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 45. - Cenifer)
2008. dec. 30. 20:20

"születik le"


Éljen a Magyar nyelv!

2008. dec. 30. 20:01
Egyszer azt hittem, hogy megtaláltam. Aztán kiderült hogy tévedtem.
2008. dec. 30. 12:29
az ki?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook