Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Találkoztál már Krisnással? Mi a véleményed róluk? fórum

Találkoztál már Krisnással? Mi a véleményed róluk? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
13. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - 3cf80f2b78)
2008. nov. 22. 11:15

Érdekes, nekem nem tűntek annak.

Közvetlenek, barátkozók, de nem erőszakolnak rád semmit. Vagy nem tudom...

Mint már említettem, a páromnak ez a vallása, s vele voltam már 1-2 programon, de senki nem akart megtéríteni. :-D Próbáltak bevonni, hogy ismerjem meg (ebben szerintem semmi rossz nincs), hogy is működik ez az egész, csak hát mivel nem az én világom, ezért kissé kellemetlenül éreztem magam. :-)

Szerencsére a párom nem tervezi, hogy beköltözzön a közösségbe, jobban szereti a várost, meg minden. Nem az a típus, aki annyira véresen komolyan veszi. De ez az a vallás, amit a legközelebb érez magához. Én pedig ebben semmi rosszat nem látok.

2008. nov. 21. 14:33
Utálom őket,mert erőszakosak!!!
2008. nov. 21. 10:01
Volt már valaki Somogyvámoson? :-)
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Aranka vagyok)
2008. nov. 20. 22:27

szerintem nem pofátlanok.

ha megmondod nekik, hogy most nem tudsz/akarsz segíteni, akkor békén hagynak. :)

egyébként meg muszáj rámenősnek lenniük, másképp nem tudnának adományokat gyűjteni, gondolom magától senki nem menne oda hozzájuk...

9. Dorka29 (válaszként erre: 8. - Aranka vagyok)
2008. nov. 20. 22:23
Hát ez marha jó: Lehetnek nők vagy férfiak.:)))
2008. nov. 20. 21:23

Elég rámenős emberek, lehetnek nők vagy férfiak.

Tesco parkolo a kedvencük.

Hihetetlen milyen pofátlanok, rádbeszélik a csillagot az égről!!!!

(vélemény volt és tapasztalat)

2008. nov. 20. 20:23
Karácsony előtt gyakran feltűnnek hipermarketek parkolójában, adományt gyűjtenek. Szívesen adok nekik, mert rendszeresen látom őket ételt osztani, és nem erőszakoskodnak, ha nem akarsz velük beszélgetni. Nagyon meghatott, amikor egy fiatal Krsna-tudatú szerzetes csak úgy megáldotta a kislányomat az utcán. Láttam rajta, hogy tényleg komolyan gondolja.
2008. nov. 20. 18:59

Nekem egyébként nincs rossz véleményem róluk, voltam már pár programjukon, nagyon kedvesek, közvetlenek.

Az más kérdés, hogy én kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert ez nem az én világom. (Mondjuk egyik vallás sem az, de elfogadom őket.)

2008. nov. 20. 18:58

Az én párom is az. De nem mindent vesz véresen komolyan... Szerencsére. :-)

Mondjuk húst nem igazán eszik, de van, hogy muszáj... :-D

2008. nov. 20. 15:58
Egy tanítványom apja Krisnás. Tavaly talált is egy másik nőt magának közülük és elhagyta a családját. Beköltöztek a közösségbe. A fia azóta is egy idegroncs. Menne az apjához, de az csak nagyon ritkán viszi el magához, olyankor pedig megpróbálja a gyereket megtéríteni, több-kevesebb sikerrel! A gyerek már nem eszik húst és tojást sem, mert "apa mondta, hogy ne egyek.."Nincs róla jó véleményem...
2008. nov. 20. 15:44
Én is ismerek egy pár Krisnásat.Irígylem őket azért,mert komolyan hisznek valamiben,és úgy is élnek,ahogy a hitük tanítja.Csodálom őket,de én nem tudnék olyan életmódban élni.
2008. nov. 20. 15:41

Nekem a volt barátom az. Már akkor mikor jártunk sem tudta hová tenni az én keresztyén hitemet. S minden áron keresett valamit. Talált magának egy megmenthető lányt a szakításunk után és elmentek a Krisnásokhoz. Azóta "boldogok" igaz a lány szülei látni sem akarják őket.


Nekem elég furák.

2008. nov. 20. 15:38
Találkoztál már Krisnással?Mi a véleményed róluk?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook