Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szürke-fehér cicát keresek, hol találok ilyet? fórum

Szürke-fehér cicát keresek, hol találok ilyet? (beszélgetős fórum)


10. globus
2023. aug. 29. 19:59
9. Sirga (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2023. aug. 29. 14:25
Ha jól tudom, a fehérvári menhely cicaovijában teltház van. De szétnéznék Jófogáson, face ingyen elvihető csoportjában, ... Remélem, megtalálod, akit keresel. Biztos vagyok benne, hogy jó helyre kerül. :)
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2023. aug. 29. 12:29

[link]


csillió kiscica vár gazdira

7. bnedora (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2023. aug. 29. 12:19
2023. aug. 29. 12:16
Állatmenhelyek tele vannak gazdira váró cicákkal is. Keress rá, biztosan találsz magadnak cicát.
5. LBO (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2023. aug. 29. 12:02
Esetleg közösségi oldalon ha feladsz egy "hirdetést"? Hátha van olyan ismerősöd, akinek az ismerősének van ilyen cicája. Vagy esetleg az ismerősnek. 🙃🐱
2023. aug. 29. 11:06

Minden bokorban találsz biztosan:-)

Egy egérszürkét én is szerettem volna, de maradok a bármilyen színű mellett. Most 7 cicám van.

2023. aug. 29. 11:01

loo % szürke legyen a szürkéje, vagy jó a fehér cirmos is ?

( nem eladó a Picike, a cicánk - csak kérdezem )

2. mmacus (válaszként erre: 1. - Szuzan)
2023. aug. 29. 10:39

Sok szerencsét, remélem, megtalálod az álomcicádat!


Én mindig egy szürke tigriscsíkos cirmoska házicicust szerettem volna. Aztán megkaptam Bercikémet, aki vörös-fehér és imádjuk! Nézd meg a képeimnél:)

2023. aug. 29. 10:11

Sziasztok.Szeretnék egy cicát .

Csak egy egyszerű keverék házi cicát szeretnék ami szürke fehér.

De megfogok hallgatni minden javaslatot.

Segítsetek nekem.!

3 hete keresek.Menhelyről szerettem volna de nem egyszerű.Pedig esküszöm hogy nagyon szeretnénk, és nagyon jó helye lenne ,és csak benti tartással!Egy igazi családtagot keresek!Tudom válogatok!Szeretnék egy szép cicát had válasszak légyszi.De ő lesz a csalad szeme fénye! Jobban szeretném ha háztól hozhatnám el.Küldjetek legyszi fotót ,ha beleszeretek szaladok erte!❤Budapest,Budapest környéke .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook