Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szúr a mellkasom, hasfalam..nem értem. segitség kellene, köszi! fórum

Szúr a mellkasom, hasfalam..nem értem. segitség kellene, köszi! (beszélgetős fórum)


2010. dec. 20. 22:52
Én egy kicsit megnyugtatnálak, mostanában (felénk legalább is) ilyen kevert vírus "van forgalomban", akár hetekig tartó durva hurutos tünetek keverve emésztőrendszeri problémákkal. Szóval lehet h ez, de azért egyetértek, nézesd meg magad orvossal, ha csak meghallgat és nem is kapsz gyógyszert, már az is több infó h mi újság nálad! Jobbulást!
14. Bettyg
2010. dec. 20. 20:27
Apum belegyalogolt egy tüdőgyulladásba pár nappal ezelőtt. Egyáltalán nem köhögött. Sem mélyről, sem sehonnan. Nagyon vigyázz vele, ahogy tudsz, menj orvoshoz mert ez nem játék!
13. fotkabb (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. dec. 20. 20:20

szia!

Én általában mindig ebbe szenvedek így télen, hörghurut gyulladásnak néz ki,amivel vigyázz,mert rámehet a tüdőre.mit írt fel a dokid?

2010. dec. 20. 20:08

Szerintem meg izomlázad van a köhögéstől. A tüdőgyulladásnál nem ilyen fájdalom van. Akinek tüdőgyulladása van, annak mélyről jövő köhögése van, és köhögés közben fáj a mellkas és a hát is, valamint magas láz.

Persze az orvos nem árt, de szerintem, abból amit leirtál inkább gondolok az izomlázra...

2010. dec. 20. 20:08

Szia!

Menj el nagyon gyorsan orvoshoz mert lehet, hogy már tüdőgyulladásod vam mellhártya gyulladással amit lábon fogsz kihordani de vigyázz mert ez nagyon veszélyes. ( egyis ismerősöm ezzel van bent az intezíven mert nem ment el időbe orvoshoz , most meg gépeken van és azon keresztül él. )

Gyógyúlj meg mihamarabb. . .

10. Golddd
2010. dec. 20. 20:03
Szia! Menj el mielőbb orvoshoz, nem játék!
9. sziporka13 (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. dec. 20. 19:53

Szia!

Menj el nagyon gyorsan orvoshoz mert lehet, hogy már tüdőgyulladásod vam mellhártya gyulladással amit lábon fogsz kihordani de vigyázz mert ez nagyon veszélyes. ( egyis ismerősöm ezzel van bent az intezíven mert nem ment el időbe orvoshoz , most meg gépeken van és azon keresztül él. )

Gyógyúlj meg mihamarabb...

2010. dec. 20. 19:50
Szedek gyógyszert, azokat szedem amiket mindig felir, és ki szoktam jönni a betegségből, köptetőt iszok, kalciumot, meg láz és fájdalom csillapitot, azért mert ebből egy rekesz van itthon..mindig ezeket irja fel..
2010. dec. 20. 19:50
szia! sztem is tüdőgyulladásod van, menj orvoshoz azonnal
6. eda93927a9 (válaszként erre: 4. - Kispiros90)
2010. dec. 20. 19:49
Akkor is menj el hozzá. Valószínűleg szükséged van valamilyen gyógyszerre.
2010. dec. 20. 19:47
NEm akarlak megijeszteni de sztem tüdőgyulladásod van.Azonal menj orvoshoz!!!
2010. dec. 20. 19:47
Az a helyzet hogy az orvossal kicsit bajban vagyok..nem túl nagy szakember.. 3 gyógyszert ismer aztán a "nagy orvosi " szakkönyvet veszi elő, és se pénzem, se erőm nincs máshoz menni...
3. eda93927a9 (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. dec. 20. 19:46
Anyának ilyesmi van, 3 hete beteg. Most kezd kijönni belőle. Orvosnál voltál?
2. 23a2bf5860 (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. dec. 20. 19:45

szia..Te..orvoshoz miért nem mentél????nem gondoltál arra ,hogy tüdőgyulladásod van???

szerintem szedd össze magad és menj orvoshoz!! jobbulást!!!

2010. dec. 20. 19:43

Sziasztok.

Kb csütörtök óta beteg vagyok, 39 fokos láz. Most kezd enyhülni, viszont melette nagyon kemény hurutos köhögésem volt, már kicsit száraz, de még mindig váladékozik. Kb ma egész nap szúrtak a belső szerveim vagy akörül, borda alatt, tüdő, gyomorszájnál, de nem folyamatosan, hanem mikor felálltam, vagy köhögés után, de nem közvetlen.

Nem tudjátok ez mi lehet? valakinek valamilyen tapasztalat? köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook