Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szünetet kért, én közben várandós vagyok... fórum

Szünetet kért, én közben várandós vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. Sasha.
2019. máj. 9. 20:30

Az az undorító ami itt megy. Miért kell kombinálni? Miért nem lehet normálisan véleményt alkotni?

Én is egyedül nevelem a gyerekeim mert az apjuk inkább a szüleire hallgatott. Nekem se fizet semmit, de azért tudattam vele amikor terhes voltam. Az én volt párom is ezerszer meggondolta magát de hiába, a gyerekek miatt gondoltam én is legalább a beszélő viszony legyen meg de az se működött.

37. Sally.
2019. máj. 9. 20:14
Nekem nem kell bizonygatnom a betegségem senkinek főleg nem a gyermek apjának aki végig ott volt mellettem, akkor még csak barátként. De, hogy egy idegen jobban tudja mi bajom mint én... Ismeretlenül hamis dolgokat állítani ez néhány embernek honnan jön? Köszönöm a normális válaszokat szép estét.
36. f8db0709b8 (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2019. máj. 9. 20:04

😂

Nekem se volt esélyem gyerekre...aztán hopp...16 éves...tudja ki az apja....de sose látta...én nevemen van...apa nem vállalta mert.. jaa,elfelejtett szólni,hogy menyasszonya van...jaa nem nagy ügy,de kettős életet élt..16 éves a gyerek,se gyt,se apa...qva jó..de vállaltam,egyedül...én....sose kerestem az apját,pedig járna ami járna...

35. semleges (válaszként erre: 32. - Amaunet)
2019. máj. 9. 20:00

Egyetértek. Remélem kevés az általad leírt számító nő mert az tényleg tönkre tehet életeket.

Mondjuk én ilyet nem feltételeznék senkiről, de kétségtelen, hogy van ilyen.

34. andi6020 (válaszként erre: 33. - Amaunet)
2019. máj. 9. 19:55
Undorító. Ezért írtam, hogy csóri pasi.
2019. máj. 9. 19:51
Szerintem zsarolásként használni egy terhességet alattomos dolog.
32. Amaunet (válaszként erre: 31. - Semleges)
2019. máj. 9. 19:50

De nem mindegy, hogy az a pasinak mit adott elő a nő. "szinte nem is vagyok fogamzásképes"

Mert ezzel egy másik ember + a gyermek életét teszi tönkre.

Így kell teherbe esni és még gyermektartást is szerezni hozzá.


Jár neki, ha megállapítják az apaságot - már ha nem vállalja egyből.

31. semleges (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2019. máj. 9. 19:03
Nem tudom, hogy így volt-e, de ez jelenleg a lényegen semmit, de semmit nem változtat. Ha a gyerek megszületik bizony jár neki a gyerektartás.
30. Amaunet (válaszként erre: 29. - Semleges)
2019. máj. 9. 19:02

Jah, így kell gyermeket csináltatni!

A pasinak beadni, hogy semmi esélye a fogantatásnak, majd közölni vele, hogy apa lesz.

2019. máj. 9. 18:48

Szerintem is írd meg neki és azt döntsd el, hogy tudod-e felelősen egyedül vállalni a gyermeket.

Gyerektartásról pedig eszed ágába se jusson lemondani. Az a gyerek nevelésére, ellátására, taníttatására, stbstb szól. Ha nem ismeri el, majd megítélik.

28. Amaunet (válaszként erre: 26. - Sally.)
2019. máj. 9. 18:39

Ennek az együttélésnek voltak érzelmi alapjai is? Vagy csak egy megoldás volt a lakhatásra?

Magyarán: volt alkalom, mikor a pasi egyértelműen kimondta azt, hogy szeret?

27. timycat (válaszként erre: 26. - Sally.)
2019. máj. 9. 18:22

Nem azt mondta hogy egyéjszakás hanem alkalmi.

Mikor hazajön van hova menni, nem kell keresgelni, nyilvánvalóan ez nem kapcsolat, hanem kényelmi megoldás.


Én írnék neki, hogy mi a helyzet. Aztán vagy reagál vagy nem. Vagy elhiszi hogy tőle van vagy nem. Vagy részt akar venni az életetekben vagy nem.


Azért te sem gondolhatod, hogy ebből még egészséges kapcsolat lesz.

26. Sally. (válaszként erre: 25. - Amaunet)
2019. máj. 9. 18:16
Együtt éltünk a cuccait még mindíg nem vitte el, évek óta ismerjük egymást. Nem egy alkalmi/egyéjszakás kaland miatt estem teherbe. De mindenki gondoljon amit szeretne!
25. Amaunet (válaszként erre: 11. - Unom)
2019. máj. 9. 18:08

Persze, jár neki, ha vállalja vagy megállapítják az apaságot.

Az 1. bejegyzésből gondolom, hogy a fórumindító az alkalmi szexnél többnek gondolta ezeket. Attól, hogy egy pasi rendszeresen szexel valakivel az nem jelent kapcsolatot. Sajnos ezzel a fórumindító nincs tisztában.

24. andi6020 (válaszként erre: 22. - Unom)
2019. máj. 9. 18:02
Nem baj, hogy nem értünk teljesen egyet.
23. Sally. (válaszként erre: 22. - Unom)
2019. máj. 9. 17:43
Kevesebb mint 5% ennyi esélyem volt teherbe esni, ezt ő is tudta én is. A kockázat ott volt mindíg, hogy teherbe esek, de ez nem kockázatként kezeltük...
22. unom (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2019. máj. 9. 17:38
Igen, a szex kockázatos. Húzzon gumit, vagy ne akarjon alkalmi szexet.
21. andi6020 (válaszként erre: 20. - Unom)
2019. máj. 9. 17:36
Nyilván, de védekezés mellett is lehet terhes a mama. Főleg ha csak kamuból védekezik.
20. unom (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2019. máj. 9. 17:24
Ha annyi eszük van, hogy nem védekeznek, így jártak. Annyit tudhatnának, hogy a szexről gyerek lehet, és 100 százalékos módszer nincs.
2019. máj. 9. 17:18

azért én kiváncsi lennék a másik oldalra is,

mert ugye ehhez is ketten kellettek,

18. andi6020 (válaszként erre: 11. - Unom)
2019. máj. 9. 17:05
Csóri pasi. Meg úgy általában a férfiak.
17. d29a6eeda9 (válaszként erre: 16. - Lávli)
2019. máj. 9. 16:59
Nem ismerem így nem tudom, hogy fog dönteni... Előre senki sem tudhatja. Ezért írtam vagy lelép mint eddig vagy eldönti ezentúl felelőséget vállal. Helyette mi nem dönthetünk.
16. Lávli (válaszként erre: 15. - D29a6eeda9)
2019. máj. 9. 16:51
Én egy ilyen állandóan szünetet kérő (???) kapcsolatban biztos nem alapoznék arra, hogy ez a pasi felelősen dönt arról, hogy vállal-e egy gyereket. Aztán fél év múlva meg majd máshogy dönt.
15. d29a6eeda9 (válaszként erre: 14. - Sally.)
2019. máj. 9. 16:38

Szerintem van mit megbeszélni, hisz egy gyerekről van szó, attól fügetlenül együtt vagytok vagy sem. Ő az apa tudnia kell, az már az ő döntése a gyerek élete részese akar lenni és vállalja a felelőséget, vagy mocsok módon hátat fordít neked/nektek.

Jó egészséget kívánok neked.

14. Sally. (válaszként erre: 9. - BeYOUtiful)
2019. máj. 9. 16:27

Rosszul érzed, viszont az igaz máról holnapra nem múlnak el az érzéseim, de tudom ha összejönnénk, megint időt kérne...

Én szeretném megtartani a babát vele vagy nélküle mindegy is.

Csak tisztességesebbnek éreztem volna elmondani neki személyesen.

Főleg úgy, hogy szerinte ez nem szakítás csak időt kért. (Szerintem 2x is szakítás volt)

2019. máj. 9. 16:26

Persze, írd meg neki.

Bár szerintem ennél fontosabb most az, hogy egyedül is vállalod-e a gyereket.

12. Lávli
2019. máj. 9. 16:26

A legnagyobb hiba az lenne, ha ennek a pasinak a reakciójától tennéd függővé, hogy megtartod-e a gyereket vagy sem. Mert mit is akarnál "megbeszélni" vele?

Ha válaszolna az irasodra, akkor máris azt hinnéd, hogy minden rendben.

Egyedül kell döntened, nélküle és nélkülünk.

Alkalmas vagy-e egy gyermek vállalására és felnevelésére fizikailag, érzelmileg és egzisztenciálisan.

11. unom (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2019. máj. 9. 16:25

Nyugodtan kérhet, jár neki, vagyis a gyereknek. A pasi szexelt, tudhatta, mivel járhat.

Miből gondolod, hogy csak a pasinak volt alkalmi szex, a nő mindenképp többet várt?

10. Amaunet (válaszként erre: 5. - Sally.)
2019. máj. 9. 16:22

Azon túl, hogy közlöd vele, hogy a gyermekét készülsz megszülni semmi megbeszélnivaló nincs. Hiszen nem voltál más, mint egy "kényelmi" eset, ha itthon volt.

Az, hogy te megtartod a terhességed saját döntésed, de nem hiszem, hogy ebben az esetben bármire is számíthatsz ettől a férfitól.

Vagy gyermektartást akarsz elérni?

9. beYOUtiful (válaszként erre: 1. - Sally.)
2019. máj. 9. 16:12

Szerintem huszadrangú a "hogy/mikor mondjam el" probléma.(ha egy pár lennétek, nem ezt irnám)


Elsösorban magaddal kell tisztáznod a döntésed. Aztán ha már tudod, hogy mit teszel mint egyedülálló rájössz, hogy tök mindegy hogyan közlöd vele.

Én ezen a tipródásodon és az inditódon azt érzem(mint Lávli) te nagyon szeretnéd azt a pasit.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook